ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Вітус »

Виходив у суботу 03.04 перед Великоднем зранку. Йшов від початку заливу (кущів) до стовпа і, так само, назад. Взяв з собою фотоапарат. Фотографувати, на жаль, було нічого, але не означає що не було успіху. Не доходячи до пляжу, на якомусь з "фідерних" місць перед самою кромкою берега несміливий вихід невеличкої щучки (незасікшись, втікла...). Потім, вже на відстані метрів 20 від берега хороша потяжка і сів щупачок до "кілухи". Цікаво, що я його не тягнув: він рвонув в сторону до берега з швидкістю, що я ледь встигав підмотувати жилку, щоб тримати натяг. Раптом, за 2-3 м від берега з відкритим ротом, несамовито звиваючись...схід. Знав, що по одній з рибальських прикмет-не можна вигукувати "є!", поки риба не на березі. Але, підвівши під берег, не стримався і гукнув товаришу, "є!"...Так що прикмети працюють. Ну, дай їй Бог вирости великою! і хай , колись, порадує ще! Перший і другий схід можна пояснити ще й мінімальною використовуваною приманкю (джиг 2-3-4 грами, і, відповідно маленький гачечок). Все пройшло на високому емоційному рівні, а от фотосесії, на жаль, не вийшло :)

fisherman
В`язь

Повідомлення fisherman »

08.04 година 13.00 біля мосту
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

diplomat
Лин

Повідомлення diplomat »

виходив сьогодні ввечері на Стир. Ловив біля мосту - людей, в тому числі й рибаків - нємєряно. тому, на Залів навіть не тикався. Зловив і "втопив" невеличку щучку - грам 300.
Розловив Культіву Мінов. ВВВ - дякую:)

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

diplomat писав:виходив сьогодні ввечері на Стир. Ловив біля мосту - людей, в тому числі й рибаків - нємєряно. тому, на Залів навіть не тикався. Зловив і "втопив" невеличку щучку - грам 300.
- вітаю, Андрію. І тебе, бачу понесло сьогодні. Що за проводка? - поділись з народом! Адже воб такий собі нехитрий, проте "тіпа ловить".

diplomat
Лин

Повідомлення diplomat »

B.B.B. писав:
diplomat писав:виходив сьогодні ввечері на Стир. Ловив біля мосту - людей, в тому числі й рибаків - нємєряно. тому, на Залів навіть не тикався. Зловив і "втопив" невеличку щучку - грам 300.
- вітаю, Андрію. І тебе, бачу понесло сьогодні. Що за проводка? - поділись з народом! Адже воб такий собі нехитрий, проте "тіпа ловить".
Перед тим твічив, а то вже перед сутінками почали трохи звільняти місця і я добрався до перспективної точки. Там свого часу регулярно крутився жерех (хоча вчора виходів не було), але я вирішив спробувати здійснити проводку під нього - рівномірну і порівняно швидшу....

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Повідомлення Mak7 »

Сьогодні мені випала нагода покидати спіном на заливі. Спочатку я пройшовся від моста до стовпа. Результат нульовий. Мав тільки дві слабенькі покльовки окунця. Йду далі вглиб заливу. Там не доходячи до пляжу мені вдається на МДЖ виловити щучку грам на 800. Клюнула вона метрів 5 від берега на рівномірну проводку. Обловивши ще декілька місць і не побачивши покльовки я зібрав спінінг і поїхав до дому.
Фото щучки прикладаю
Зображення

максім
Лин

Повідомлення максім »

Сьогодні побував на Заливі. Ловив недовго, десь годину. За цей час вдалось зловити одного окуня, біля моста.
Зображення

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Досить весела в мене була ніч!
На годиннику 00: 40 а я не можу заснути :?
Полежав трішки, можливо похилить в сон.
Та в цей час в голову прокрадається думка про проведення нічної рибалки спінінгом.
Цю думку я реалізував.
Зібрався за 20хв і ось я вже в дорозі.
Навколо нікого нема...Легке світло від нічних фонарів ледь освічую дорогу.
Все навколо ніби завмерло. Вітер навіть і не думав проявляти себе.
Та в нічній тиші дещо пробивалися мишачий пискіт.Як я пізніше дізнався то були не тільки летучі миші , але й наземні "гризуни" :)
Через 30 хв дороги я дібрався до води , а саме до Залівського мосту.На годиннику 01:30 та я вже роблю перші посилання приманки. На другому закиді вудчув легкий контакт. Але ні це була трава. Роблю наступне посилання приманки і працюю на снос поперек струї. Вертушка черче струю ,на половині шляху відчуваю потужний удар! Прекрасна опора, взятий з дальняка і це був головень.
Більше покльовок не бачив.
Можливо під мостом мені і вдалось би ще щось піймати , але я не став тривожити собаку з цуценятами, що були замічені там, адже знаю що в цей період мати дуже агресивна захищаючи молодь. Фото риби не зробив через погане освітлення.
Порадувало те що частина світла від фонарів попадала в примостову частину берега , саме там де я ловив. Несподобались комарі - гади, кусали дуже сміливо .Навіть при обертанні ручки катушки комарі насмілювались кусати мою руку.
Ось він результат одногодинної рибалки.
Цей момент мого життя можна назвати "Лунная Походка"
Якщо зробити підсумок по часу я взагалом потратив годину на дорогу і годину на риболовлю.
Повернувшись додому я міцно заснув.
Зображення

Діма
Керівник напрямку Фідер

Повідомлення Діма »

Полежав трішки, можливо похилить в сон.
Та в цей час в голову прокрадається думка про проведення нічної рибалки спінінгом.
Цю думку я реалізував.
Повернувшись додому я міцно заснув.
Хто з нас цього не переживав? Але хто з нас це реалізовував?
Справжня залежність. Вколовся і лише тоді заспокоївся. МОЛОДЕЦЬ!
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

АНАТОЛІЙ - поважний вчинок, поважний результат.
Адже скільки риби залишається незловленої по причині вагань і лінощів - зарано, запізно, чого пертись на годину, непідходяща погода, може потім, самому влом і т.д. За собою часто помічаю що важче і важче отак зірватись і рвонути кудись, навіть коли випадає час. Хочеться що б хтось завіз, і туди де "бірот", а потім привіз.
Анатолій - ти поступив дуже круто.
Востаннє редагувалось 25 липня 2010 20:54 користувачем shanik, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”