ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення We$t »

АНАТОЛІЙ писав:Ми були на заліві, але нічого не піймали ... з нами була ще одна людина, в нього був обріз.

Толік ти зведеш мене в могилу своїми дописами, сміятись немаю вже сили. В нього був не ОБРІЗ а Banax Mega, а то подумав що в нас дозволили весняне полювання та ще й з обрізами, і чого скромно мовчиш що він воблера подарував, а ? Якщо ти мав на увазі те, що в нього обрізало шнур з силіконом то так і скажи, а то на наступний раз ще напишеш що він був "обрізаний" думаю Коля образиться :mrgreen:
Зображення
Зображення

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

We$t писав:Толік ти зведеш мене в могилу своїми дописами, сміятись немаю вже сили. В нього був не ОБРІЗ а Banax Mega, а то подумав що в нас дозволили весняне полювання та ще й з обрізами, і чого скромно мовчиш що він воблера подарував, а ? Якщо ти мав на увазі те, що в нього обрізало шнур з силіконом то так і скажи, а то на наступний раз ще напишеш що він був "обрізаний" думаю Коля образиться :mrgreen:
Шо за крітіка :( ? Я з вами так скоро точно змінюсь- не буду робити помилок :lol: . Ви шо в армії довго служили що у вас все так строго :roll: ?А про подарований воблер перший раз чую :? :roll: !
Що є такий спінінг ОБРІЗ? :lol: :lol: :lol:
Я знаю що він з БАНАКСОМ ходив! :)

P.S. я так швидко не змінюю тему, спочатку говорю про покльовки, а потім про снасть(це стосується ключового слова "ОБРІЗ") В МОМУ ПОВІДОМЛЕННІ ЙШЛОСЬ ПРО ПОКЛЬОВКИ!!!!
Востаннє редагувалось 21 березня 2010 23:10 користувачем АНАТОЛІЙ, всього редагувалось 2 разів.
Зображення

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Він дав мені покидати-протестувати декілька вобів і за це йому велика ПОДЯКА!!!Справді видно що людина досвідчена(приємно спілкуватись)!
P.S. Дядя WEST помоему вы ко мне предвзято относитесь!У вас что зуб на меня имеется?
Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Все правда, був я на Заливі, і Юрій Іванович був, і молоде покоління бачили - респект їм, шо у вихідні не на приставках граються, а рибку ловлять. Тільки з кльовом не склалось, зловив одного окунця грам на сто, і мав тичок "в догонку" дрібної щучки. Народу було тьма, в одній компанії мужик взяв щучку біля кіла. Валера ж був зранку. так в нього теж ОП.

fars
Верховодка

Повідомлення fars »

Привет всем!21.03 был в заливе,тестил свою Мегу и приманки.Единственных 3 поклевки судачка было на виброхвосты Маннс и Копыто.все желтого цвета,но так как брал он у самой
травы(около пляжа) то эти приманочки я удачно оставил в воде,в виде зацепов. :lol: Была одна поклевка окушка на самодельную вертушку весом 3 грамма.В целом,впечатления от рыбалки,отличные!Нет ничего прекраснее свежего воздуха,и хитрой и осторожной рыбы!! :)

We$t
Супермодератор
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

АНАТОЛІЙ писав:Він дав мені покидати-протестувати декілька вобів і за це йому велика ПОДЯКА!!!Справді видно що людина досвідчена(приємно спілкуватись)!
P.S. Дядя WEST помоему вы ко мне предвзято относитесь!У вас что зуб на меня имеется?

крепший будеш (вибачаюсь за OFF перед модератором)
Зображення
Зображення

Вітус
Вугор

Повідомлення Вітус »

shanik писав:Все правда, був я на Заливі, Тільки з кльовом не склалось, в одній компанії мужик взяв щучку біля кіла.
Був і я. Дійсно, ніякого кльову в неділю, хоча, якщо аналізувати звіти за суботу 20.03.10 та підслухані розмови тих, що ловили з берега напередодні, то різниця в клюванні риби разюча. А в неділю так само, як і в багатьох інших рибацюг обривів вистачало, що дуже попсувало настрій. Бачив вихід щуки під берегом перед входом в залів на вузькому руслі під кущами. Той мужик, що взяв щуку-саме цікаве що на копито 4.

максім
Лин

Повідомлення максім »

Сьогодні і я був з друзями на Заливі. Ловили десь 3 години. За цей час вдалось зловити мною одну невелику щучку, яка відразу після фотосесії була відпущена назад у рідну стихію, хай підростає, і ще було після цього кілька клювань. Друзі на жаль нічого незловили.
Ось і фото:
....
Зображення
Ось момент відпускання щуки
Зображення
Зображення

diplomat
Лин

Повідомлення diplomat »

Був сьогодні на Заліві - відкривав сезон. Відправився після роботи під вечір.
Шукав щуку - пройшовся в глиб, за стовп. Мав кілька невнятних тичків. Один щучий - залишились зубки і один нещучий - сліди залишились, але не від щучих зубів. Брало на віброхвостіки-шадіки манс і релакс 2 розмірів на 4-5 грамових головках
На зворотному шляху в кінці Заліва в районі куща при забросі під острів мансовського твістера на 8 гр. на третій сходинці знову невнятний дотик і при підсіканні відчув рибу - судачок грам на 400-500, який був відпущений у рідну стихію :) Заслужив: забезпечив хороший настрій від першої рибалки в сезоні й дуже хотів на свободу - хай росте і не попадається бракам
DSC00086.JPG
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Зайшов я вчора до Андрія "Мед" і дізнався інформацію, що хлопці непогано тренуються на заліві. Тож согодні вирішив і собі спробувати... Взяв "Дракончика" тестом 5-18г. аж непривично після лайта тримати таку палочку. Та нічого не вдієш так як основна палочка на вимушеному ремонті, після зустрічі із злими щуками на ЧУ в Барабої...
Ото ж стартую з початку заліва, стаю на перспективну точку, третя проводка, сідає щук. Далі скільки не прикормлював силіконом, результат нульовий... :D :D :D

Зображення

Зображення

Також зустрів хлопців на вечірньому тренуванні, поки що по нулям... Та переміщаючись по заліві Андрій заробляє пару покльовок і як результат маленький полосатік, і велике задоволення. :D :D :D

Зображення

P.S. може хлопці ще щось впіймали, бо на вечір стало прохолодно і я не дочекавшись вичірньої зорьки, пішов додому писати звітік... :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”