ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Mak7 »

Сьгодні знову побував на заливі. Ловив з 9:00 по 11:00. Одразу ж ставши біля мосту я відчув декілька клювань та зловити нічого не вдалося. Відійшовши від моста на метрів 50 - 60 на третьому закиді мені вдалосся зловити маленьку щучку яку я відпустив. Після цього покльовок я більше не бачив. Щучка взяла на дюймовий твістер Relax жовтого кольору.
Востаннє редагувалось 09 червня 2010 17:33 користувачем Mak7, всього редагувалось 1 раз.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

І я добрався до Заливу. З трудом, але викроїв трохи часу.
В 8.45 стартую між мостом і кущем, пару проводок і приємне "тук". Рибка чистий УЛ, але ж судачок.

Зображення
Знаю, що і Валера цього року ловив тут таких судачків. Може відродиться популяція! Ще десяток проодок - 2 легеньких тички на грані чутливості.
Прехожу майже під міст. Удар, і жилка затріпотіла на вітрі. Ставлю "флюр"(бо до цього тесував "монку"), даю паузу в 10 хвилин, і майже в тому ж місці "тук-тук-тук", зрізнах. Пару тоненьких сталевих поводочків я виклав з кишені ще увечері, щоб не було спокуси прив'язати, тому ставлю більшу приманочку - ніфіга, наїлась, УЛ приманочки маленькі, але поживні.

Трохи далі зустрів Славіка. В нього ситуація під контролем.
Зображення

Пройшов до стовпа і назад, з трудом втискуючись між "верховодочниками", заробив ще покльовку "крокодильчика" грам на 100, який злетів з гачка над урізом води. Ну і добре.
За менш як 2.5 години 4 покльовки. Таки УЛ для коротких "міських" вилазок - те що треба.

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Чудова фотка "кликастого"! Малий , а як позує :)

Дмитро
Ікринка

Повідомлення Дмитро »

Приємні спогади про риболовлю в кінці 2009 року. Звіт за 05.12.09.
Цього дня я зі своїм товаришем Максимом вирішили закрити спінінговий сезон оскільки наближалися морози.
Приїхавши на водойму розклали спінінги та приступили до ловлі. Ловлю розпочали від моста. Знайшовши вільне місце де небуло поплавочників ми зупиняємося та починаємо обловлювати місце. Згодом Максим виловлює першого окуня. Через декілька хвилин і я виловлюю смугастика вагою в 250 грам. Йдемо далі. Обійшовши весь залив і непобачивши клювань ми вирішуємо повернутися назад. Зупиняємося на тому місці де були зловлені окуні. Через деякий час я виловлюю невелику щучку. Після цього клювань більше не було. У мене працював твістер KALIPSO 3/4 перламутрового кольору а у Максима твістер RELAX салатового кольору. Ось таке...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Оскільки належу до тих спінінгістів, що на зиму зачохляють спін, сьогодні вирішив відкрити сезон. Маючи мало часу. вискочив на залив. Реально можна кидати на участку від моста до корча, далі закраїни 5-10 метрів. Трохи більше, як за годину часу два удари, один з яких реалізував. Окунь 167 г ( в суботу такий рішав місце ).
Зображення

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Погодка з ранку не балувала. Десь в годин 11-ть все ж таки вирішую з друзяками пополоскати приманочки на заліві, щоб не сидіти в дома.

Зображення

Починаємо облов від пляжу, вітер трохи продуває холодом. По троху зміщаємось в сторону прибор-заводу. Міняю приманочки і обловлюю перспективні місця. На предатор 2 заробляю перший тичок, підсічка Єєє...

Зображення

Фрекціон був настроєний на ловлю окунців, а щучка трохи дала жару.

Зображення

Та все добре, засіклась під щелепу, флюр 0,16 остався цілий. Коротка фото сесія і на волю. Друг побачивши мій вчинок, мало не пригнув за нею у воду... Далі обловлюю точку де була зловлена зубата, покльовка і щось забилось на тому кінці шнура. Пару секунд і прикрий схід. Напевно знайшов точку стоянки щуки, бо ще заробив одну покльовку.
Далі підходить Діма і показує придбану обновочку:

Зображення

Також показує майстер клас, як треба витягувати крупних щупаків на берег, без церемоній...

Зображення

Вирішую провідати точку Віті Шаніка, та нічого з цього не виходить. Компанія спінінгістів-любителів цього діла, не дає можливості нормально обловити точку. Вертаюсь назад до друзяк. В них також було декілька покльовок зубатої. Ставлю твістер Каліпсо жовтого кольору, і починаю облов. Декілька проводок і приємний тичок, підсічка Єєє... Знову щук, менша за першу, тож знову відправляється на волю.
Зображення

Зображення

Зображення

Ось так пройшов день ловлі щука на Заліві.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Я так зрозумів, що риба перестала клювати за 5 хвилин до того як я прийшов, і почала клювати через 5 хвилин як я пішов :lol: :lol: :lol: Ще з Сєрьогою подивились як грає мій свіжопридбаний вобльор PONTOON 21 Cheerful 40SP-MR, гра дуже сподобалась,що на рівномірній, що при твіччі. А взагалі Сєрьога крутий рибацюга, враховуючи ту кількість спінінгістів, що були, то 2 щучки плюс покльовки це дуже хороший результат :D :D :D
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

<>< Fisher ><> писав:А взагалі Сєрьога крутий рибацюга, враховуючи ту кількість спінінгістів, що були, то 2 щучки плюс покльовки це дуже хороший результат
Який там крутий рибацюга. Просто треба до процесу підходити з розумінням, тобто приблизно уявити в якому стані перебуває хижак пасивний, чи активний. Підібрати вагу джиг-головки, щоб комфортно обловити дане місце і проводка звичайно головне. Повторю слова Андрія Меда: "Головне діло в проводці". Як показала рибалка не колір і не розмір приманки, а саме підібрана проводка дала результат. Дійсно рибаків в той день було чимало, і в усіх по нулям, а чому? Побачили б ви на які приманки вони кидають (розмір), а основне стратегія ловлі "кидай подальше, тягни пошвидше" ось і результат... Можна ще багото прикладів наводити чому хижак в даний період малоактивний (тіипу міняє зуби), скажу тільки одне: треба вчитись, вчитись і ще раз вчитись!!! Ви спитаєте а де вчитись? Звичайно не з фільмів про рибалку, краще приїхати на змагання де будуть приймати участь наші спортсмени, і звісно сильні колеги з сусідніх областей, ось там і побачите як люди вміють ловити рибу і в яких умовах... :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

sentkroy писав:треба вчитись, вчитись і ще раз вчитись!!!

говориш як старий ;)
Зображення
Зображення

andrey.medok
Верховодка

Повідомлення andrey.medok »

Відкриття спінінгового сезону 2010 - Варковенко Валерой
Рибалка тривала рівно 45 хвилин))
Щучка 1,200 кг.))САМЕЦ)):shock:

Зображення
Востаннє редагувалось 20 березня 2010 21:05 користувачем andrey.medok, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”