ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

allladinlibra
Щука
Справжнє ім'я: Саша

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення allladinlibra »

Це все водяний lol:
А якщо, серйозно, то політелен це дуже погано, швидше б найшли йому заміну і заборонили виробництво і продаж.
До слова цитата одного письменника-мандрівника, який недавно побував на Курілах:"Наконец, самое невероятное – именно на этом «краю света» я впервые увидел широкомасштабность западного мира потребления, познакомился с товарами загнивающего капитализма. Вернее, с их красочными упаковками. На берегу среди высушенных панцирей морских ежей, скелетов китов, ползающих с глазами-перескопчиками крабов и стометровками гирлянд морской капусты валялись прибитые волнами с противоположного «загнивающего» берега пустые бутылки от пепси-колы, помятые банки от безалкогольного японского пива, какие-то красочные коробки, пакеты… В Советском Союзе в то время понятия не имели о безалкогольном пиве и пепси-коле. Жвачку можно было купить только у спекулянтов, поэтому мы каждую пластинку жевали по неделям. Пожевал – положил куда-нибудь аккуратненько, чтобы сохранилась до какого-нибудь знаменательного события, скажем, для вечеринки, на которой надо показать себя крутым, а именно – по-ковбойски жующим. Полиэтиленовые пакеты и те были в то время для нас в новинку, мы их сушили на верёвочке на балконах, как бельё в Италии...ЧЕРЕЗ 42 РОКИ ...И так же вперемешку с глубоководными морскими диковинками повсюду валяются пустые бутылки и банки из-под бесчисленных ядовитых напитков мирового капитализма, который никак не может загнить. А пора бы! И конечно же, полиэтиленовые пакеты. Только теперь они вызывают не восхищение, а отвращение. От них гибнут даже киты в океане. Принимают за медуз, глотают и задыхаются.

allladinlibra
Щука

DRAKULKA писав:У меня вчера была поимка трофейного екземпляра полиэтиленового пакета.
И конечно же, полиэтиленовые пакеты. Только теперь они вызывают не восхищение, а отвращение. От них гибнут даже киты в океане. Принимают за медуз, глотают и задыхаются.

Друзі,колеги-риболови в зв'язку з вище сказаним виникла ідея нової теми - "Бережіть природу". Прошу всіх туди на обговорення.

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення Вітус »

Bodya2222 писав:Так там дивний риб водиться))
Траплялись там різна трофеї. Окуляри, трусіля, шапка, телефон, ліфон всяке було.
[.
Мо...там хто живе...?

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Справжнє ім'я: Роман
Контактна інформація:

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Сьогодні я з другом вирішили вирватися на Стир на залів..Я хотів обрибити сві новий спін Blue Bird з тестом 0.5-5 а Діма так за компанію.. Тим більше така рибалка взимку коли сніг падає, рукі мерзнуть, а ти пробуєш зробити правильну проводку приманки і правильно її подати рибі та зловити ту рибку - ЦЕ справжній ЕКСТРИМ! Тим більше що я обрибив свій спінінг непоганим окунем під кінець рибалки, коли вже діма згорнув свій масс біт. Діма також захотів зловити рибу, я йому дав свій спінінг і він взяв ще одного окушка тільки поменьше..На цьому ми закінчили нашу півторагодинну рибалку. Спрацював Reins Aji Meat.
Вибачаюсь за якість фоток, зроблені під самий вечір, коли обрибились som:
НХНЛ!
ЗображенняЗображення
ДІмина рибка
ЗображенняЗображення
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Контактна інформація:

Хоч на градуснику від 0 до -1 але кільця замерзали, особливо в бб. ловив на нанофіл.. Планую купити VERYLUBE Силиконовая смазка универсальная 150 мл, щоб не замерзали кільця, але не знаю чи є така смазка в луцьку.. може хто знає, nebrit: підскажіть..буду вдячний!сорі за оффтоп..
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Контактна інформація:

Сьогодні також прогулявся по річці зі спіннінгом.. Кльов- ніякий..Ні одного окуньового тичка навіть не було. І сьогодні навіть не тільки шнур і кільця замерзали, а ще й в додачу ролик на катушці.. Але під кінець рибалки всетаки клюнула зубата. Покльовка була відчутна в руку, але нажаль після підсічки зуби щучки попали на поводок 0.10 в діаметрі, тому стався обріз nebrit: Але всерівно рибалкою задоволений, яка б вона не була! Думаю це ще мій не останній вихід зимою на спінінг..
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

<>< Fisher ><>
Марена

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Lyc'kuy_Ruba4ok писав:поводок 0.10 в діаметрі
Навіщо такий тонкий? Істотно збільшує клювання в зимовий період? wacko:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

allladinlibra
Щука

Lyc'kuy_Ruba4ok писав:Думаю це ще мій не останній вихід зимою на спінінг..
правильно думаєш, рибалка зимою на спін тільки починається. і хоча це будуть не такі риболовлі, як при плюсі, та все одно воно будуть незабутні і неповторні. я тільки на наступному тижні буду починати(на цьому в мне рибальські канікули) аби ще тільки морозець протримався щоб не ходити по болоті чвак-чвак...фу...

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Контактна інформація:

<>< Fisher ><> писав:
Lyc'kuy_Ruba4ok писав:поводок 0.10 в діаметрі
Навіщо такий тонкий? Істотно збільшує клювання в зимовий період? wacko:
а я вбив двох зайців.. я на одну вудочку зимову намотав а остальне в мене пішло на поводок.. і я завжди раніше ловив на 0.12 то вирішив спробувати як буде з 0.10. Що маємо то маємо podmig:
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Контактна інформація:

і ще .. я чув що щоб ролик на катушці не замерзав з нього взагалі смазку знімають.. то правда?
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Відповісти

Повернутись до “Звіти”