ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Виталий
Щука
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Виталий »

Сьогодні під вечір зміг вирватись на залив на рибалку. Рулила сьогодні тільки пасивна їстівна гума. Мав десяток ударів, декілька реалізував, більшість на моебі від Бейт Бріз ( суперприманка, на гачку тримається добре, міцна гума, ще ні одного хвоста не відгризли). Також розловив з першого закиду свіжопридбані якісь рейнсовські ворми, але не сподобались: на гачку тримаються погано, рвуться легко.
Після чергового окуня, спіманого на моебі, побачив видовище, яке доводить ефективність с"єдобки ( якби не бачив на власні очі - сам не повірив би). Значить так: дістав я окуня, вся приманка була в роті, тільки чебурашка виглядала, поклав на траву, щоб зробити фото, поки діставав телефон, чебурашка потрохи зникала в роті :shock: , а коли я взяв окуня в руки, то приманки взагалі видно не було, тільки далеко в горлі виднівся ушастік :o . Тут вже було не до фото - треба рятувати рибу, щоб потім не довелось розрізати. Кальмарчика дістав без пригод і полосатий був успішно втоплений :lol: .
Ще добавлю, що всі покльовки були під мостом з обох берегів.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Виталий
Щука

Повідомлення Виталий »

Так як зараз на лікарняному, то є можливість потрапити на рибалку, порушивши режим :oops: .
Водойму довго вибирати не прийшлось, в межах Луцька найбільше подобається ловити на заливі.
І так, я під мостом. Відразу ж обрив, а потім перші удари. Проводка на знос, шарнір 4 грами. Свіжопридбана гума Jackal I Shad рулить, на все інше(багсі, свінг імпакт, якась краказябра цунекіші і т.д.) тільки спортсмени. Половину ударів не чув через добрячий вітер :evil:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Пару штук забрав на уху, лишнє все топив.
Добре в будній день на водоймі: рибаків не багато :D

Виталий
Щука

Повідомлення Виталий »

Так як лікарняний мені продовжили,а порушувати амбулаторний режим вже стало нормою, не задумуючись після обіду їду на залив провідати окунів. Окунів не зустрів, а от братів їхніх менших, тобто окунчиків, пару штук побачив ;) .
Зображення
Потім пройшовся берегом в пошуках щучки.
Оскільки її реакція на силікон була нульовою, вирішив зобразити пародію на твіч :D і вчепив Тіні Фрая. перша проводка і .... а що і? Ну звичайно ж з-під лопухів вилітає щуреня ї за 30 секунд вже позує мені на травичці:
Зображення
Відійшовши трохи вбік, щоб не дай Бог не клюнула знову :lol: , відпускаю:
Зображення
Повертаюсь на місце, друга проводка і.....розслабтесь, нема в Стиру стільки щуки, щоб на кожній проводці клювала :lol: .
А от на третій проводці вихід аналогічної щучки був :o , але побачивши мене чи то з якихось інших причин, вона розвернулась і втікла :cry: . В думках: оце підфортило, попав на стаю :lol: , але більше виходів не було і зміна приманки і кута подачі результату не приносили.
Ну думаю я тебе дістану всеодно. Хвилин двадцять ще трохи прошвирнувся бережком, все пусто і глухо. Повертаюсь на закормлене місце, фраєр у воду, смикаю... І тут вспливає вона, але я ж очікував її побачити! Робить ривок, мозок вже дає команду підсікати і рука навіть не усвідомлюючи, яку помилку робить, підсікає ще не відчувши удару!!! Промах..... :evil: Щучка розвертається і втікає. Знову пробую виманити, але не виходить. Чекати вже нема коли і я збираюсь додому.
Спінінгістів сьогодні було море: бомблять воду гігантськими віброхвостами і твістерами і в кожного салатовий, як на підбір.

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Справжнє ім'я: Роман
Контактна інформація:

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Спінінгістів сьогодні було море: бомблять воду гігантськими віброхвостами і твістерами і в кожного салатовий, як на підбір.[/quote]

Звіт пречудовий!захоплюючий! тільки я не можу зрозуміти чому всіх так на зелений чи салатовий кольори тяне??він що якійсь зачарований?( хоч і моя сама перша щучка була зловлена теж на салатовий колір, але з роками я перестав вірити в цей колір.. ось мені наприклад (і не мені тільки ,а ще й хижаку :D ) подобаються більш натуральні кольори приманок.
Це суто моя думка.
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...

Виталий
Щука

Повідомлення Виталий »

Дякую.
А ядовито-салатовий осінню досить популярний у хижака. В мене в коробці є пару приманок в такому кольорі, але я їх ще ні разу не діставав звідти. Можливо помиляюсь, але вважаю такий колір та ще ядовито-жовтий більше для ловлі в дуже глибоких місцях або за умов низької видимості.

Krokodill
Минь

Повідомлення Krokodill »

Lyc'kuy_Ruba4ok писав:моя сама перша щучка була зловлена теж на салатовий колір, але з роками я перестав вірити в цей колір..
Дивлячись на Вашу аватарку постає запитання :" Скільки років, а може і десятирічч ви займаєтесь рибалкою? :roll: "

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Контактна інформація:

Krokodill писав:
Lyc'kuy_Ruba4ok писав:моя сама перша щучка була зловлена теж на салатовий колір, але з роками я перестав вірити в цей колір..
Дивлячись на Вашу аватарку постає запитання :" Скільки років, а може і десятирічч ви займаєтесь рибалкою? :roll: "
Мені зараз виповниться 17 років в листопаді .Взагалі рибалкою я почав займатися з дитинства(з 6-ти років на поплавок) а на спінінг перейшов в 13 років ;)
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

Krokodill
Минь

Повідомлення Krokodill »

Lyc'kuy_Ruba4ok писав:Мені зараз виповниться 17 років в листопаді .
:!: Ну в такому випадку ви вже маєте право на стереотипи. :ugeek:

Андрей
Сазан

Повідомлення Андрей »

Вве4ер1 виско4ив на годинку-другу на зал1в прогулятись.
Мав дв1 покльовки, одну реал1зував ... суда4ь_ОК.
Зображення

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Контактна інформація:

Андрей писав:Прохання не дублюйте повідомлення, якщо пишете відповідь під повідомленням. Можна вставляти цитату (без фото) на повідомлення, коли після нього вже було залишено декілька повідомлень (для ясності, до якого повідомлення звертаєшся).
модератор
еееехх... :( мені б хоча б такого судачка зловити ! ще ні разу в жизні не попадався.. :cry:
Зображення Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Відповісти

Повернутись до “Звіти”