ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення B.B.B. »

Deranger - нормально! Про попери щодо Заливу вже писав - вони там спрацьовують. ЩОдо ранку - також відзначав - дуже сприятливий час і саме попер класно виручає.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Тут міг би бути звіт від Livera, про те, як він круто відловився окунями сьогодні.

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

shanik писав:Тут міг би бути звіт від Livera, про те, як він круто відловився окунями сьогодні.
Якщо не з перших вуст , то хоч перекажіть.

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Bayda писав:Якщо не з перших вуст , то хоч перекажіть.
- о, деякі подробиці мені відомі. Здається, мова йшла про 14 окунів на МДЖ. При цьому окунь брав далеко не під мостом, а саме у заливі з поміж секретної травички. Щось таке. Якщо що не так, нехай Валера виправить.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)

Повідомлення shanik »

B.B.B. писав:.мова йшла про 14 окунів на МДЖ. При цьому окунь брав далеко не під мостом, а саме у заливі з поміж секретної травички.
Причому з дальняка, двоє з них близько 400гр. Про сьогоднішню риболовлю обіцяв відписатись особисто.

Дамо шанс...
Востаннє редагувалось 22 жовтня 2009 21:48 користувачем shanik, всього редагувалось 1 раз.

Автор цієї теми
B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

shanik писав:Про сьогоднішню риболовлю обіцяв відписатись особисто.
- Вітя, пропоную тобі розпочати, а вже Валєра по можливості відпише.

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)

Повідомлення Bayda »

Валера, даєшь звіт:):):)

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Повідомлення President »

Вот это интрига :geek:
Зображення

shanik

Повідомлення shanik »

Сьогодні заїхав в обід до мене Валера, пригостив мене 3-ма окунями з залива ( половлює він їх там непалівно, але мовчить), гарні окунці, грам по 300, і шо характерно, в 2-х зних в шлунку залишки невеликих жабок, з мулу їх окуні не вирили б, значить ті тільки рухаються на зимівлю, а оскільки вода холодна, то рухаються по дну вяло, ворушаться повільно, варіант проводочки зразу на думку спадає. Ех, треба таки на той залив вирватись...

Bayda

Повідомлення Bayda »

shanik писав:в 2-х зних в шлунку залишки невеликих жабок, з мулу їх окуні не вирили б, значить ті тільки рухаються на зимівлю, а оскільки вода холодна, то рухаються по дну вяло, ворушаться повільно, варіант проводочки зразу на думку спадає.
Молодчина ! О це професійний підхід до поїдання окунів :)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”