ПриманкиПриманки ручной работы и доработка заводских

Модератори: sentkroy, B.B.B.

fars
Верховодка

Re: Приманки ручной работы и доработка заводских

Повідомлення fars »

Всем привет! Захотелось поделиться и своими опытами.На Варшавке, на оптовому, купил китайца-РАТЛИН(2 шт).
Это один из них.
Зображення Зображення
Испытания проводил на Стырю.Проводка;на течении-равномерная,с остановками на 4-5сек,с легкими потяжками на месте.
Было взято за 1 день;1 щучка на 1-1,3кг,1на 1,8-2кг,1 на 400гр.На другой день пробовал в заливе Стыря, на русле.Что взяло
не знаю,поднять не смог! Думаю что щука за 3 кг.Борьба длилась секунд 30-40. Подвели КИТАЙСКИЕ ТРОЙНИКИ!!!!! После этого
поменял их и все стало ОК! Реккомендую всем после покупки китайцев-меняйте крючки!! А в целом эти ратлины работают неплохо.
и да-же ЛОВЯТ! Тех.характер.; плавающий, длинна-7см, вес-около 6-7гр,заглубление до 1,5м,игра активная,высокочастотная.Есть аккустические шарики.
Недостатки;слабая краска,петелька для привязывания, очень быстро расшатывается(исправляется каплей супер-клея),ТРОЙНИКИ.
Есть и 3см но лучше их не брать! Они лежат на боку и до сих пор не могу это исправить!
А это самопалы;
Зображення
Зображення
Сделаны из дерева.Длинна 8см, вес(зависит какой воблер-суспендер,плавающий,тонущий)8-20гр, заглубление 0,8-1,5м,(второй 2м), игра ну очень активная,вибрация в руку как отбойный молоток.Время на изготовление;3-5час. При испытаниях(Сапалаевка,Стырь) выходы щуки, окуня.
Ну и вертушки;
Зображення
Время на изготовление;1-2ч.На Сапалаевке;2 щучки грамм по 150-200, 3 окуня грамм 80-150
ПРИ ИСПЫТАНИЯХ ПРИМАНОК,УЩЕРБ ПРИРОДЕ НАНЕСЕН НЕ БЫЛ!!!!!!!! Вся рыба(кроме щуки на 2кг)была отпущена.Если кого-то
заинтересовало,обращайтесь! Помогу,подскажу. Спасибо!

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Експерименти з саморобками що приносять риб, це круто. Як що до мікроприманок?

fars
Верховодка

Повідомлення fars »

shanik писав:Експерименти з саморобками що приносять риб, це круто. Як що до мікроприманок?
Хочу попробовать и микроприманки,зимой буду изготавливать,а весной проведу испытания (как раз и спин уже будет).Один воблерок уже вырезал(подобие хардкора от е-зурика 2,5см).Так что начало положено.

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Мікро вертухі ручної роботи.
Зображення
мепс положив для контраста
Востаннє редагувалось 23 січня 2010 19:41 користувачем АНАТОЛІЙ, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Оце вже правильно. Дані приманки підходять до теми. :!: :!: :!:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Ось воби зроблені моїм батьком.
Зображення
В цього воблера гра дуже гарна ,щучки бють його але не одна ще не засіклась.
Зображення
ще один буратінко батька зроблений по типу і подобі салмо перка
Зображення
Зображення
поп знову ж мого батька має не великий розмір 4.5см але досить дальнобійний підходить більше для щуки ніж для окуня.
Зображення

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення Вітус »

SDC11131.JPG
Є в риболовній літературі думка про те, що коливалка стає більш уловчастою, коли вона з двох сторін має різне забарвлення. Ідеальний варіант-біметалеві блешні, скомпоновані з жовтого та білого металів. Не вдаючись в закони фізики щодо взаємодії на молекулярному рівні двох різних за якостями металів (серед яких один кольоровий), скажу ствердно щодо визнаної загальної думки-такі блешні приваджують рибу дійсно краще. Я провів експеримент, яким успішно користуюсь вже впродовж 4-5 років, щодо заміни кольору однієї з сторін блешень на інший, використовуючи для цього клейку плівку "Оракал". Тобто, одну з сторін (частіше-зовнішню) білої блешні обклеюю оракалом кольору "під жовтий метал" , і, навпаки- жовтої-"під метал" білого кольору. За допомогою цієї чудо-плівки можна експериментувати безмежно, формуючи на блешнях різні кольори (та їх комбінації). Деяки з блешень (з відбитками на них численнищ щучих зубів ) які їм дуже подобалися, хотілося б показати, але вони вже спокійно почивають на дні водойм :cry:. Цікаво те, що всі щучі покльовки обов'язково відбиваються на плівці, і, навіть, якщо покльовка пройшла повз вашу увагу, наслідки обов'язково буде помітно (на фото блешні №2 і №3-яскравий тому приклад, хоча, як не старався, нормальне фото не вийшло. Sorry...). Пробуйте, експериментуйте та обов'язково отримаєте результат. Удачі :!:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)

Повідомлення shanik »

shanik писав:Зображення
Прикольчики від Вьюнова.
Зображення

Зображення

Прикольчики від Сані Сітовського.

Trans
Окунь
Справжнє ім'я: Олександр

Повідомлення Trans »

На нижній фотографії (права колебалка) стоїть Гамакатсу гачок з вушком в вертикальній площині (я такими теж користуюся). Але при грі колебалки він буде йти боком - це так спеціально задумано ? В кого які роздуми?

shanik

Повідомлення shanik »

Trans писав:На нижній фотографії (права колебалка) стоїть Гамакатсу гачок з вушком в вертикальній площині (я такими теж користуюся). Але при грі колебалки він буде йти боком - це так спеціально задумано ? В кого які роздуми?
Просто закінчились S-59 гачки. Поставив який був. Як буде працювати, побачимо...
Відповісти

Повернутись до “Приманки”