ПриманкиПриманки ручной работы и доработка заводских

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Автор цієї теми
yurgen
Амур
Справжнє ім'я: Юрій

Приманки ручной работы и доработка заводских

Повідомлення yurgen »

Можно было бы и в "Звіти", но решил создать новую тему. Думаю многим будет интересно.

Достался мне на Горынской встрече воблерок от уважаемого спонсора. Всё никак не удавалось его испытать в бою. Но 7 апреля, побродив по заливу в Луцке несколько часов и не почуствовав ни тычка на разные приманки, двинулся ближе к руслу Стыря в районе Гнидавы. Кидать там сложновато, так как метра 4-5 в воде стоит притопленная прошлогодняя трава и камыш. После двух крепких зацепов виброхвостом решил поцепить воблер. Ну и на втором забросе на паузе над затопленой травой метрах в трёх от берега атака снизу, подсечка и через пару секунд небольшая щучка, грамм 400-500, уже на берегу.
Так как я спинингист, можно сказать, ещё начинающий и в арсенале у меня такой приманки как воблер ещё не было, сравнивать не с чем, вкратце напишу ощущения при работе с ним:
Воблер лёгкий, имеет практически нейтральную плавучесть, начинает ооочень медленно тонуть секунд через 5-10 после остановки. Хорошо чуствуеться его работа даже моим спинингом (тест 15-40). Когда сцепились тройники, сразу почуствовал, что воблер как-то не так идёт. Вобщем неплохая приманка для для недальних забросов и проблемных мест для проводки.
Востаннє редагувалось 10 квітня 2009 11:41 користувачем yurgen, всього редагувалось 1 раз.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Приманки ручной работы

Повідомлення B.B.B. »

Юра - гарна інфа, молодець! Але ж треба було у звіт про рибалку у Заливі м. Луцька кинути!

Автор цієї теми
yurgen
Амур

Повідомлення yurgen »

B.B.B. писав:Але ж треба було у звіт про рибалку у Заливі м. Луцька кинути!
Можно и туда было, но мне хочеться, что-бы люди сюда писали именно про самодельные приманки или про доработки, например, дешёвого китайского ширпотреба (аля, как сделать из г... конфетку) или покраска блёсен и джигголовок (чем и зачем?).
Например мне интересно какой краской ты красил свой воблер?

з.ы Наверно в название темы ещё добавлю "и доработка заводских"

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

yurgen писав:Например мне интересно какой краской ты красил свой воблер?
- звичайний водостійкий маркер. У мене воб не потребував доробки - він вже був готовий. Своєму вобу від Спонсора Миколайовича лише замінив заднього трійника із вабиком і підмалював водостійким маркером кілька цяток - і вся робота!

Автор цієї теми
yurgen
Амур

Re: Приманки ручной работы и доработка заводских

Повідомлення yurgen »

гыы...всё гениальное просто...пошёл маркеры покупать...

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Запитаю у колег зі ЛЬвову. Що то за приманка - Ужгородський стік? Багато чув про неї, але в очі так і не бачив!

StriDer
В`юн

Повідомлення StriDer »

Треба було позаглядати до батька в коробочку :)
От як це чудо виглядає
IMG_1054.jpg
Довжиною 50 мм. Буває тонучий і плаваючий, тонучий встає вертикально при зупинці. Обходиться в 25 грн без гачків.
Я собі такий поки не брав, батько взяв. За словами продавців з "хати рибака" за 2 тижні пішло поза 200 штук.
Поганих відгуків поки не чув, в основному ловиться окунь. Батько ще не розловив, бо тільки нещодавно придбав.
Зображення

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Владе - подяка! Треба буде їх прикупити. Сподіваюсь, що магазині ще не всі розкупили! Цікаво, скільки він важить приблизно?

StriDer
В`юн

Повідомлення StriDer »

Тонучий варіант важить коло 3.5-4 грам. Летить пристойно. Проводка потрібна майже як мормишечна - часті коротенькі ривочки,
Зображення

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

StriDer писав:Тонучий варіант важить коло 3.5-4 грам. Летить пристойно. Проводка потрібна майже як мормишечна - часті коротенькі ривочки,
- кажуть, що даний витвір зроблено під Owner C'ultiva Zip'N Ziggy - тільки у зменьшеному варіанті. У мене був такий - грав і, справді, гарно. Однак зараз, мабуть, десь у морі.
Відповісти

Повернутись до “Приманки”