СпорядженняВибір спінінга

Модератори: sentkroy, B.B.B.

<>< Fisher ><>
Марена

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення <>< Fisher ><> »

fisherman писав:Порадьте будь-ласка UL, так щоб воб 2 гр. в космос відправити!!!Дякую!!!
А на яку суму розраховуєш?
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

fisherman писав:Порадьте будь-ласка UL, так щоб воб 2 гр. в космос відправити!!!Дякую!!!
Чесно кажучи такі повідомлення викликають :D ... Я навіть боюсь рекомендувати якісі імениті бренди, бо до космоса вони точно недокинуть, краще вже взяти ракету що виводить спутники на орбіту...

А якщо серйозно. То треба знати дійсно конкретні цілі які стоять перед палкою, де конкретно збираєшся кидати воб в 2 гр. чи ставок, чи річка де треба робити точні закиди приманки під протилежний берег та щей під навісші гілля дерев. А може краще взяти лодку і проблема з далністю закиду зникає, як варіант... :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

sentkroy писав:
Чесно кажучи такі повідомлення викликають :D ... Я навіть боюсь рекомендувати якісі імениті бренди, бо до космоса вони точно недокинуть, краще вже взяти ракету що виводить спутники на орбіту...

А якщо серйозно. То треба знати дійсно конкретні цілі які стоять перед палкою, де конкретно збираєшся кидати воб в 2 гр. чи ставок, чи річка де треба робити точні закиди приманки під протилежний берег та щей під навісші гілля дерев. А може краще взяти лодку і проблема з далністю закиду зникає, як варіант... :D :D :D
+ взяти палку в руку і зрозуміти - вона!
На жаль, при наших скудних вітринахприходиться вірити відгукам.
Ще варіант їхати на змагання чи фест, де багато народу з різним добром і є що пощупати(снасті).

sentkroy
Вугор

Повідомлення sentkroy »

shanik писав:+ взяти палку в руку і зрозуміти - вона!
Це істина правда. Ось і я зїздивши раз на ЧУ, побачив якими люди ловлять палочками. З боку поспостерігав за спортсменами, і роботою їхніх спінінгів. Для себе зробив висновок, снасть повинна бути дійсно хорошою. Бо хороший спінінг дозволяє зробити закид далі ніж звичайний бютжетний, виконати проводку з відчуттям привманки на всій відстані проводки. Приводжу простий приклад із ЧУ в Барабої: Я був координатором біля Віталія Віжанського. коректую його перехід в перспективні сектори, біля нього ловить Мельник який зайняв 2 місце в лічці. Його палочка кидає на пару метрів далі як Віталіна, і як результат маса покльовок, сходи, три хвоста, коли у Віталія один хвіст. При чому спортсмени ловили на подібні приманки. Ось після цого я хотівби глянути в очі тій людині яка каже що не снасть ловить. Може воно і так, та бувають випадки коли вона (хороша снасть) просто незамінна, то навіщо шукати пригод на одне місце і на гаманечь. Ми не настільки багаті щоб купувати так часто і такі дешеві речі. Доля правди в цех словах є... і я вирішив для себе краще мати одну дві хорошихі палочки які будуть призначені для конкретних завдань ніж десяток палок які подібні між содою і виконують одну і ту ж роботу...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

fisherman
В`язь

Повідомлення fisherman »

shanik писав:Рекомендую почитати (на пару днів хватить). http://ul-fishing.com/ulf/modules.php?n ... wforum&f=4
Дякую!Дуже цікаво!

Vadich
Верховодка

Повідомлення Vadich »

Готуй сані літом... а спін, коли гроші є :) Хочу Bass Pro Extreme. Я так розумію - інет або Київ... В Луцьку випадково ніхто не торгує?

sentkroy
Вугор

Повідомлення sentkroy »

Vadich писав:В Луцьку випадково ніхто не торгує?
Напевно ні :roll:
Vadich писав:Я так розумію - інет або Київ...
Зображення

<>< Fisher ><>
Марена

Vadich писав:Готуй сані літом... а спін, коли гроші є :) Хочу Bass Pro Extreme. Я так розумію - інет або Київ... В Луцьку випадково ніхто не торгує?
Я ловлю тичкою під назвою Bass Pro Shops Extreme XTR66MS-2. Дуже специфічний спін. Задоволений ним на всі 100%!!! Але тест перевищений в 2 рази. ІМХО.
А чому Ви хочете конкретно такий спін, якщо не секрет? :roll: :!: :o
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

Vadich
Верховодка

Повідомлення Vadich »

Про тест я в курсі, що занижений сильно. Хочу брати палку - ріст 201 , тестом 1,8-11 гр. (реально десь до 17 - 20 гр. буде..) - під джиг (5-15) та твіч мінох до 10см.. Хотів більш менш універсальну і бистру палку. На скільки перечитав інфо. - ця палка має достатню чуйку для джига і реально "зла". Подумаю, може ще з меншим тестом візьму. Буду в Києві скоро, сподіваюсь знайду де потрусити спін можна...

<>< Fisher ><>
Марена

Vadich писав:Про тест я в курсі, що занижений сильно. Хочу брати палку - ріст 201 , тестом 1,8-11 гр. (реально десь до 17 - 20 гр. буде..) - під джиг (5-15) та твіч мінох до 10см.. Хотів більш менш універсальну і бистру палку. На скільки перечитав інфо. - ця палка має достатню чуйку для джига і реально "зла". Подумаю, може ще з меншим тестом візьму. Буду в Києві скоро, сподіваюсь знайду де потрусити спін можна...
З меншим тестом брати не варто, і довшого також. В Києві реально потрусити на "Бухарі", але ціна за 1000 грн., а якщо взяти через інтернет-магазин, то повинно вийти дешевше 8-)
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”