СпорядженняВибір спінінга

Модератори: sentkroy, B.B.B.

<>< Fisher ><>
Марена

Re: Вибір СПІНІНГА

Повідомлення <>< Fisher ><> »

sentkroy писав:Шановні форумчани хочу запропонувати одну ідею: в цій темі "Вибір СПІНІНГА", є Велике прохання щоб рибалки які мають досвід ловлі на той чи інший спін, тобто спін який Ви викорстовуєте на рибалці, опишіть свою снасть. Тобто на яку модель, довжину, тест для якого виду ловлі і яку рибу переважно ловите. Ціль цього проекту в тому щоб допомогти однодумцям по захопленню. Звичайно в кожного смаки різні, та на фоні відгуків про снасть буде легше орієнтуватись у виборі. Я не закликаю до реклами тої чи іншої марки, просто своїми відгуками зможемо формувати рейтинг актуальних снастей на ринку запропоновоних товарів...
З Повагою...
P.S. про свої снасті скоро опишу. ;) ;) ;)
Сєрьога!!!!! Скільки можна вже чекати!!! Хочу щоб мої друзякі знали на які ти снастєйкі ловиш!!! Запропонував, а сам не описуєш :) :) :)
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Знав би я сам, про яку снасть описати. Ато стільки того добра є що незнаю з чого почати. Та й ловлю на спін не більше одного сезону, завжди побачу щось новеньке і вже хочеться... А попередні складаю в диван, для колекції. :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

fars
Верховодка

Повідомлення fars »

Как и обещал,впечатление от спина.Итак;Banax Mega тест 2-12гр.,рост 2,40м. Как писал раньше,спин только что куплен,но кое что о нем уже можно сказать.Строй Fast,но с весами до 8гр.после. это уже Medium.Спин,как и рекламируют,универсал т.е. вертушки,воблеры,джиг....Но,как всегда есть НО.Моя снасть во время тестов:катушка Ryobi Ecusima 2000,монка 0,23мм.,мягкая, (приманки почти все).Баланс с катушкой не идеал,но на 4 твердую.Для твича,ручка немного длинновата,катушко-держатель-норма,кольца. SIK-5+.Ну,начнем... Вертушки:я ловил на самоделки (тип Аглия лонг №№3-4)без груза на оси,вес 5-7гр.,грузят бланк сильно,но игра чувствуется вплоть до остановки вращения лепестка,любое препятствие ощущается как препятствие,а не поклевка!Далее,переделанная с китайского тандема вертуха типа Кометы №1,вес 3гр!!!!!!! Нагадаю про леску-0,23мм.21.03.10. в заливе,при ветре,полет на 15-20м!!!Игра чувствуется,но на грани!Пробовал кидать "муху"(лепесток Комета 0,вес 1,4гр)но куда полетит.......!?При проводке нет чуйки.(тест 2-12) Джиг:работал с весами от 5гр.Да,спин с такими весами работает,(не было меньших головок),но его вес от 6 гр.С моно на 6ти гр кончик отрабатывает даже при ветре.Кистевым забросом пробовал кидать 11гр,отлично!Плавным боковым, бросал 13гр.(спин только что куплен,жалко!) норма!Но думаю с 14гр. справиться.На джиге,с весом в 6-8 гр.,можно даже не смотреть на кончик,все чувствуется в руку,(с моно) очень интересно было когда после "зацепа",осматривая силиконку,обнаруживаешь следы от клыков судака(я еще НАЧИНАЮЩИЙ!!!! :oops: ).

fisherman
В`язь

Повідомлення fisherman »

Порадьте будь-ласка UL, так щоб воб 2 гр. в космос відправити!!!Дякую!!!

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

fisherman писав:Порадьте будь-ласка UL, так щоб воб 2 гр. в космос відправити!!!Дякую!!!
Рогатка... :D
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Два грами це досить таки немала вага! Його можна кинути досить далеко навіть якщо це воб! Але для метання приманок є спінінги з парабочним строєм, вони для цього і потрібні, щоб далеко кидати приманки. Та окрім того що спінінг має бути "підточений під заброс" так і кожна приманка має свій тип закиду при якому вона летить далі! На це теж треба звертати увагу!
Зображення

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

fisherman писав:Порадьте будь-ласка UL, так щоб воб 2 гр. в космос відправити!!!Дякую!!!
А якщо серйозно. То давай конкретніше. Які приблизно воблери, для яких проводок....
Палка не сама кидає, потрібен комплексний підхід.
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

АНАТОЛІЙ
Вугор

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Та це зрозуміло що не тільки в спінінгові діло! Є ще таке діло що деякі катушки мають неглибокі борти шпулі так звана система "ЛОНГ КАСТ"
при цьому корисніше використовувати монофілку ніж нитку. Багато факторів впливають на дальність посилу приманки ,а тим паче що вага можна сказати ультралайтова! Якщо використовувати тонку нитку чи волосінь то вона має властивість провалюватись між виткі лєскі/нитки що лежить під нею ,тому можна використовувати катушки з нескінченним винтом(так званна чер*ячна передача) вона запобігає провалюванню волосіні між витки! Ще черв*ячна передача запобігає утворенню бороди яка при ловлі на легкі приманки зустрічається частіше ніж при ловлі на середню вагу приманок.
Факторів що впливають на дальність закиду приманки багато і їх всіх потрібно враховувати!
Зображення

fisherman
В`язь

Повідомлення fisherman »

Так от. Маю Brat Fishing 270 тест 5-25 та Mikado 260 тест до 13 то летить воб однаково
Катуха Окусима 1000 шнур 0,10

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Рекомендую почитати (на пару днів хватить). http://ul-fishing.com/ulf/modules.php?n ... wforum&f=4
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”