ЗвітиРічка Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Bayda »

Чудове покоління спінінгістів підростає:)
Максим так тримати :)

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

максім писав:три покльовки, одна з яких була мною реалізована - невеличка щучка.
- молодець і звіт гарний вийшов.
Та і наука багатьом рибалкам щодо того, що дрібну щуку слід відпускати. Вітаю!

максім
Лин

Повідомлення максім »

Дешо запізнілий звіт за 13.11.09.
Вийшов на сапалаєвку покидати спіном.Як приготувавши снасті,розпочав закидати.Почав свою ловлю від газової труби,але ніякого удару не було і вирішив піти далі,прийшовши на інше місце,через декілька забросів сходить окунь,потім почав обловлювати те місце але нічого більше не було,я подумав і пішов на інше місце.Перейшовши на інший берег,роблю перший закид,другий і за ним покльовка,підсікаю,відразу зрозумів що це окунь,знявши крючок з губи,сфоткав пару разів і відпустив,потім кінувши під берег і знов окунь і цього відпустив. Покидав ще трохи і пішов додом.Ось так закінчилась моя рибалка.
Викладаю декілька фото:
Зображення
.......
Зображення
Ще напишу звіт про сьогодні,було десь 5 покльвок одна з них результативна ,це була невелика щучка,як зняв крючок , сфоткав пару разів і відпустив у рідну стихію хай підростає.
Ось фото:
Зображення
Востаннє редагувалось 15 листопада 2009 19:32 користувачем максім, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
It’s my birthday

Повідомлення shanik »

Мав нагоду гуляючи з сім'єю в темпі пробігтись водоймою, встиг зробити 10-15 проводок, але від нуля відійшов. Окуньок взяв метрах в 4-х від берега, і на доволі літню проводку.
Зображення

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Також мав нагоду прогулятися просторами Сапалаївки разом із дітками, однак без спіна.
Дуже гарно було там сьогодні, сонячно, теплувато.
Бачив юного рибалку Максима, автора попереднього звіту. Сфоткав за процесом -
Зображення
Також сфотографував і приятеля Максима
Зображення
Ось такі вони юні спінінгісти Волинського краю.

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Повідомлення Mak7 »

Добрий день. Сьогодні вранці був на цій річці. Ловив я на маленькій заводі. Риба не проявляла ніякої активності, та всеж таки мені вдалось виловити два невеликих окуня. Ловив я на твістер Manns фіолетового кольору. Також зі мною ходили двоє моїх друзів Назар та Дмитро. Та нажаль їм не вдалося зловити рибу. Ось так і закінчилась наша риболовля.
Востаннє редагувалось 23 червня 2010 09:11 користувачем Mak7, всього редагувалось 1 раз.

максім
Лин

Повідомлення максім »

Добрий день! Сьогодні вийшов покидати на цю чудову водойму.Було мало часу і відразу розмотавши удочки і почав кидати..Спочатку кидав на маленькому ставочку, риба там не приміняла ніякої активності, і вирішив піти на великий ставок.Підібравши за малий час проводку і приманку, ловлю окуня невеликого, і знявши з крючка, відпустив назад у воду.І вже час іти.
Приманка на яку твістер, фіолет,використовував тільки шарніри 4 грама.
Ось так закінчилась моя рибалка.
Зображення

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

максім писав:...Підібравши за малий час проводку і приманку, ловлю окуня невеликого...
- Максиме, що за секретна проводка? Яким чином дійшов до 4 гр., адже на такому ставочку і 3 гр. забагато? Ділись досвідом.

максім
Лин

Повідомлення максім »

Проводка, звичайна ступєнька з піддьоргуванням, а 4 грама просто кидав на глубину.Але окунь взяв під берегом.
Зображення

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

максім писав:Проводка, звичайна ступєнька з піддьоргуванням, а 4 грама просто кидав на глубину.Але окунь взяв під берегом.
- якось влітку поставив 3 грами - приманка опускалась на дно ну дуже швидко. Проте клювання не забарилось. Тоді для себе відмітив, що іноді варто підважувати приманку.
А що за "піддьоргування", Максиме? Чи часом це не той підрив (або подійний чи потрійний підрив), після опускання приманки на дно?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”