ЗвітиРічка Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення sentkroy »

Trans писав:а весна хоч якого року - 2010 чи ти по чуть-чуть виставляєш ще з більш минулих часів?
Дійство проходило цієї весни.
Не цікаво викласти всі звіти зразу після рибалок. А зимою то як бальзам на душу. Зображення І самому приємно згадати і народ трохи розшевелити. Зображення
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення Вітус »

Нарешті дорвався до компа... Так от.. Побіг вчора (неділя) в районі обіду на менший (за жовтою трубою перед містком). Мета-потестувати новий Daiwa Regal 2,10 (2-10) в роботі з мікроджиговими приманками. Часу в мене було хв 40, тому вчепив одного твістерка темно-оранжового на шарнірі (4 гр) і не міняв. Щодо місця, де стати особливо не обирав, оскільки зі сторони парку кидали двоє хлопчаків, а 40-50% води було під кригою, отже, я став біля городів навпроти хлопців. Кидати також некомфорт-закидали мало не назустріч один одному. Вся увага-на спінінг, тому більше відпрацьовував палку :geek: , ніж "заряджав" приманку своєю вірою :) в неї, тобто-без особливих сподівань на успіх.
З третього закиду-удар, різкий і дуже відчутний. Думав, що перехліснувся з хлопцем навпроти, але дивлюсь, що він продовжує крутити без напряга. Отже, якось і не підсікав я, став тягнути, приємна тяжкість і, дійсно-тяжкість. Сукунд 15, майже доводив до поверхні...і...прикрий...сход... :cry: з гарними бурунами в поверхні води. Хлопці теж бачили, трохи поперегукувались, обмінялись враженнями, мені позвонили домашні і я побіг, кілька разів закинув ше у відкрите місце біля мостика, але безрезультатно. Та покльовка мене здорово "розтормошила" і хоча, я не бачив свого трофею, вважаю що сезон відкрито! Настрій був бодрий.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні мав нагоду прогулятись із дітками у районі. Батога не брав, однак бачив картину - нерест щуки на мілячках. З однієї сторони добре, а з другої як глянеш у яких умовах та риба нереститься, то аж...

Вітус
Вугор

Повідомлення Вітус »

B.B.B. писав:Сьогодні мав нагоду прогулятись із дітками у районі. Батога не брав, однак бачив картину - нерест щуки на мілячках. З однієї сторони добре, а з другої як глянеш у яких умовах та риба нереститься, то аж...
А ще сьогодні в місті нерестовища я бачив якогось урода з остями.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Вітус писав:А ще сьогодні в місті нерестовища я бачив якогось урода з остями.
- Миколайович, а що було потім?

Вітус
Вугор

Повідомлення Вітус »

B.B.B. писав:
Вітус писав:А ще сьогодні в місті нерестовища я бачив якогось урода з остями.
- Миколайович, а що було потім?
Цей чувак тримав в руках ості, і, здається, їх точив. Поруч стояла компанія (2 хлопці і дівчина) про щось говорили. Були вони одразу за містком біля нерестовища. Я спостерігав за ними з-за корчів якийсь час, потім відійшов на півгодини покидати спіном, коли вартався вже нікого не було. Але, факт, дійсно неприємно насторожив...

Вітус
Вугор

Повідомлення Вітус »

Після важкого трудодня вибіг на 2 годинки з 18.00 до 20.00 на менший розливчик біля жовтої труби зі сторони парку. Одразу вчепив міджа 500-го кольору з вічуттям глубокої довіри до приманки і закинув в кут водойми навпроти під кущ. На перших твічингових ривках-"тяжесть в руку" і...довгоочікуване приємне відчуття від виважування. Супротив був гарний, з виходом на поверхню і уходами в глибину. Щучка грам 700-800. Навпроти сиділи рибачки на вудку, яких я зрозумів, подивувала раптова демонстрація присутності риби в водоймі на фоні тотального безкльов'я. Я також був в легкому шоці, тому, що не встиг "розговітися", як з першого забросу отаке...Віра в успіх і приманку-головне! Мідж-рулить! Всім-удачі!

Вітус
Вугор

Повідомлення Вітус »

Отже, знов "ті самі гості у ту саму хату" :D Сьогодні знов виходив на "баюру" троха порелаксувати після роботи. На березі майже нікого. Здалека побачив старого товариша ще з юності, що також одиноко орудував спіном. Я зрадів, що буде з ким хоч словом перекинутись. З перших забросів було ясно, що з кльовом нічого "не світить", але йти додому не хотілось, надія після кожного закиду приходила знову і знову, але... І ось так, ми з ним потихеньку та за спогадами і розмовами мирно закидаючи воблерки та твістерки обійшли берег зі сторони парку - ділянку від труби і до миса, де зазвичай люди відпочивають на пікніках. Результат-забагрена твістерком за верхній плавник плотичка троха менше долоні і щучка грам на 150, що подарувала дуже гарну покльовочку, а також душевне спілкування. Не дивлячись на холод, в деревах навпроти співали птахи, пророкуючи, напевне, швидке весняне тепло. Благодать...

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Гарним видався ранок. О 6-30 год. вже був на Сапалаївці. Вдалося покинутись біля двох годин. Як результат два полосатих і кілька сходів окуня.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. »

Вийшов на вечір із донечкою на Сапалаївку після 20 год. на прогулянку, взявши спіна.
Коротка вилазка принесла одне клювання полосатого. Фотіка не брав, оскільки не планував затяжної риболовлі. Зробив біля 2-3 десяток закидів і годі. Як результат – вперше доводиться ловити мірного окуня у межах 300-350 гр. на цій водоймі.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”