ПриманкиDamiki Pirami

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Damiki Pirami

Повідомлення shanik »

Питання до всіх і конкретно до В.В.В який згадав у звіті 7ми см модель. Я купив 90S начитавшись Кузьмына. але за минулий сезон розловити його так і не вдалось, прошу максимально точно описати проводку що принесла результат
Зображення

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Damiki Pirami

Повідомлення B.B.B. »

Вітя, у мене 70 мм. Може бути різниця між 90 та 70.
Проводка у мого - простіше не буває. Кинув, пауза, пішли непотужні ривки-смики. Коли 2-3 за раз, коли по два. Пауза між ривками - коли 1-2 секунди, коли і взагалі не ставлю, можна і 3-4 сек. Однак примітив, що ривки повинні бути не надто активні.
Ще одне - дана міношка не має своєї гри. Тобто, дрібні ривки тут не зовсім проходять, однак на паузі щось подібне між ривком і дриганням вудлища - може бути. Це, до речі, заводить рибу. Ну і в цьому сезоні вже кілька окунів таки взяв на цю міношку. Тобто, цілком пристойний воб та ще й за бюджетну ціну.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Згадав, у мене біля 5-6 міношек даного виробника. І також десь біля року провалялись у коробці.
Ще одне. Якось рибалив на р. Стир цієї зими і поставив свою міношку. Примітив, що щука від тієї міношки аж у берег втікла -так налякалась. Після поміняв на іншого виробника і пішла щука клювати. Склалось таке враження, що щука або і справді боїться міношки від Piramy або я своїми смиками її так налякав. Однак, коли вже згодом знову ставив цього воба, то клювань щуки все рівно не було. О таке!

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Дякую за відповідь. В мене щей тонучий варіант,і якраз ті самі нюанси гри- на легку анімацію реагує вяло а,сильні ривки викликають дуже різкі уходи навіть з розворотами, "золотої серединки"( в мому розумінні) стабільно досягнути тяжко, думав в цьому проблема.Хоча може просто не попадав в потрібне місце і час для цього воба. Маю йозурівский LX, теж рохвалений як щучий,сезон не міг обловити, а потім попав в ситуацію коли окуні атакували його по декілька штук одночасно,сідали по двоє. Якщо ще прикинути що в принципі одинакова проводка здійснена різними руками в яких різні палки і різні шнури може відрізнятись як чорне і біле,то передати словами ці нюанси зовсім тяжко, але не неможливо. Скільки людей стільки думок, та всі цікаво почути, будем спілкуватись .
Відповісти

Повернутись до “Приманки”