Обов'язкові правила поведінки на форуміПравила Форуму "Федерації риболовного спорту Волинської області"

Правила форуму

Модератор: President

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 680
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Правила Форуму "Федерації риболовного спорту Волинської області"

Повідомлення BOBR »

Правила Форуму "Федерації риболовного спорту Волинської області"
1. Загальні рекомендації.

1.1. Створювати нові теми і відповідати на повідомлення можуть тільки зареєстровані учасники.
1.2. Форум володіє пошуковою системою, і перш ніж створювати нові теми, обов'язково скористайтеся пошуком. Можливе те, що Ви хочете запитати, вже обговорювалося на форумі. Так Ви заощадите дорогоцінний час собі і іншим.
1.3. Увага! Створення вже обговорюваних тем і повідомлень, які не відповідають предмету обговорення (оффтоп), створюють пошук важким, і тому суворо заборонені.
1.4. Бажано перевіряти грамотність Вашого повідомлення (як варіант - редактором Word) - помилки створюють важким розуміння питання або відповіді і можуть дратувати учасників обговорення.

2. На форумі дозволено і вітається:

2.1. Створювати нові теми для обговорень.
2.2. Продовжувати обговорення в старих темах, якщо в них не повністю розкрите питання, що цікавить Вас.
2.3. Підтримка дискусії, надання цікавої інформації, корисних посилань.

3. На форумі забороняється:

3.1. Давати які-небудь поради без знань в даному напрямі і розміщувати свідомо помилкову інформацію.
3.2. Створювати теми, які вже обговорювалися. Скористайтеся ПОШУКОМ.
3.3. Створювати однакові теми в різних форумах, а також однакові повідомлення в різних темах.
3.4. Створювати теми, назви яких не відображають суть проблеми або питання, наприклад, що складаються із слів: "Help", "SOS", "Допоможіть", "Терміново" і т.п. Від правильно сформульованої назви залежить подальший інтерес до теми.
3.5. Розміщувати повідомлення на трансліті.
3.6. Свідомо імітувати ніки (псевдоніми), з метою ввести в оману учасників, або образити власника оригінального ніка.
3.7. Цитування картинок.
3.8. Зловживати цитуванням повідомлень інших учасників (оверквотінг). При цитуванні не слід приводити все повідомлення. Виберіть головне, інше видаляйте.
3.9. Розводити флейм, тобто вести розмову на "вільні теми", окрім відповідного форуму (розділу). Для флейма і флуда є розділ Смітник.
Флудити, тобто розміщувати беззмістовні (малозмістовні) або повторювані (схожі) повідомлення в одній і тій же або різних темах форуму. Під беззмістовними (малозмістовними) розуміються, зокрема, повідомлення, що містять винятково або переважно емоції (лайка, схвалення, обурення і так далі).
3.10. Офтопити, тобто посилати повідомлення, не відповідні обговорюваній темі, зокрема вести особисті розмови у гілках форуму (для цього існують Приватні Повідомлення). Всякий перехід на особистості учасників обговорення, незалежно від того, чи містяться в ньому інші порушення Правил, вважається офтопом.
3.11. Зловживати тегами форуму (в т.ч. смайликами), використовувати їх в назвах тем (до того ж в заголовках теги форуму НЕ працюють).
3.12. Писати повідомлення суцільними заголовними буквами (суцільним жирним шрифтом, курсивом, підкресленим шрифтом і т.п.). При цьому повідомлення вважається порушуючим дане правило, якщо такого роду текстом набрано більше третини всього повідомлення.
3.13. Порушувати загальноприйняті норми і правила поведінки, зокрема розміщувати у форумах образи, наклеп, нецензурні вирази в будь-якій, зокрема в замаскованій формі, пропагувати або заохочувати протизаконні дії. При порушенні зазначених правил предбачено ряд санкцій, встановлених для кожного розділу окремо. При систематичному порушенні - перманентний бан.
3.14. Розміщувати у форумах, а також розсилати через особисті повідомлення комерційну рекламу і спам.
3.15. Навмисне створення або підтримка провокаційних тем, призначених винятково для обману (введення в оману) учасників форуму і розпалювання фанатськіх, міжнаціональних і подібних їм суперечностей.
3.16. Ображати модераторів і адміністраторів, як на форумі так в і ПП (Приватні Повідомлення). Обговорювати дії модераторів. Питання модератору рекомендується задавати в ПП (Приватні Повідомлення). Якщо Ви не згодні з діями модератора, зверніться до адміністрації форуму.
3.17. Використовувати модераторські теги.

4. Система попереджень

4.1. Якщо Ви бачите порушення Правил, будь ласка, відправте ПП (Приватні Повідомлення) модератору (нік зеленого кольору) або адміністратору (нік червоного кольору).
4.2. За порушення правил виносяться попередження, які видаються на термін від одного дня до півроку і після закінчення терміну знімаються.
4.3. Причину одержаного Вами попередження можна побачити у Вашому профілі. Там же буде нік модератора, відповідального за це рішення.
4.4. Одержавши десять попереджень, користувач автоматично позбавляється доступу до форуму (бан) на термін від двох тижнів до місяця.

У конкретних розділах так само діють спеціалізовані Правила форуму, доповнюючі загальні Правила форуму.
Повідомлення і теми, що порушують дані Правила, можуть бути видалені, переміщені або виправлені адміністрацією і модераторами форуму без повідомлення їх авторів.
Даний форум є відкритим і публічним, в той же час він є самостійним і має свої правила.

Навіщо необхідна реєстрація?
Загалом ви можете і не реєструватися. Проте, реєстрація дає вам додаткові можливості, які недоступні анонімним користувачам: аватари (картинки біля імені користувача), особисті повідомлення, відправка e-mail, голосування і т.д. Реєстрація відніме у вас всього пару хвилин, тому ми рекомендуємо це зробити.

Що таке BBCode?

BBCode це особлива реалізація HTML, набір спеціальних засобів для форматування тексту (зміни зображення, розміру, кольору шрифту і т.п.). BBCode дуже схожий на HTML, теги в ньому містяться в квадратних дужках [ і ], а не < і >. Він дає користувачу більше можливостей в створенні повідомлень.

А що це за слова дивні?

Імхо — переклад абревіатури від imho = in my humble opinion = на мою скромну думку.

Оверквотінг — як правило, коли у форумі користувач відповідає на чий-небудь лист, початковий текст листа спочатку цитується, а потім вже йде сама відповідь. Це робиться для того, щоб решту присутніх зрозуміли, що, власне, коментується. Оверквотінг (overquoting) — надмірне цитування. Тому що для того, щоб була зрозуміла відповідь, майже завжди зовсім ні до чого цитувати весь початковий лист. Досить процитувати тільки ту частину, яка необхідна для розуміння відповіді. Але нерідко буває так, що користувач цитує величезний лист тільки для того, щоб написати «Згоден» або «Підпишуся під кожним словом». Оверквотінг шкідливий, і його слід уникати.

Флейм — це «суперечка ради суперечки». Коли всі забувають, через що почалася розмова і починають запекло лаятися один з одним — ось тоді і починається флейм. Ми говоримо про людину, що він розпалює флейм, якщо він:
а) переходить по ходу розмови на особистості;
б) допускає образи особистого, національного, релігійного, статевого або професійного характеру;
в) веде дискусію неврівноважено;
г) провокує скандал.

Флуд — це потік повідомлень, не несучих майже ніякого смислового навантаження. Це такі повідомлення, які можна було б безболісно видалити (а точніше, не писати) без жодного збитку для суспільства. Звичайно флудять користувачі, яким за великим рахунком нічого сказати, але які хочуть привернути до себе увагу. Вони починають відповідати майже на кожен лист в темі, причому відповіді не несуть ніякого смислового навантаження і звичайно виглядають як короткі однорядкові повідомлення: «Точно!»«Згоден!»«Підпишуся під кожним словом!»«Я теж так думаю!»«га-га-га, ти!» і так далі. Флуда слідує уникати. Він уповільнює завантаження сторінок, збільшує кількість непотрібної інформації, дратує інших користувачів, створює безглуздий трафік і збільшує витрати.

З повагою, адміністратор форуму "Федерації риболовного спорту Волинської області"
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Обов'язкові правила поведінки на форумі”