ЗвітиРибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Alegator
Судак
Контактна інформація:

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення Alegator »

shanik писав: І ще двох не відірвав від дна "легендою".
Цікаво чого? не витримав шнур, чи гачки розігнулись? Було б цікаво почути на що ловив ту "нелюдь"!

andrey.medok
Верховодка

Повідомлення andrey.medok »

Якщо більше (800г)не ловили?ВИБАЧТЕ. :lol:

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Коротенький звітік за суботу.
З самого ранку друг підвіз в Хрінники. Ще затемна, з допомогою підсвітки телефону продіваю шнур в кольца, привязую приманочку і жду виходу окунька. На попер "0", ставлю воблірен і діло пішло. В той день активного кльову небуло, та твіч порадував. На мікруху лиш пару незачотних какуньків. вертуха "0". Воблер на висоті, спокійний, неагресивний твіч. Приговорив пару десятків окуньків, один зачотний горбач. Три щнурка, одна десь за кіло зійшла під самим берегом, просто не засіклась, а ION стояв вертикально в пащі. При спробі підняти риба, воблер вилетів із пащі.

Зображення

Зображення

Зображення

Так як щучки не відкусили ні одного воблера, то були благополучно втоплені назад у воду :D :D :D

Зображення
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Зображення
Чудовий ранок.
Зображення

Зображення
Окунець Дмитра
Зображення
О-о-о-о-о-окунь
Зображення

Зображення
Смачні спогади.

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Повідомлення President »

Bayda писав: Смачні спогади.
Очень аппетитно ;)
Зображення

Grek
Чебачок
Справжнє ім'я: Саша

Повідомлення Grek »

Були вчора з кумом в Хрінниках зі стоони Товпижина.
Приїхали в 7.00 накачали лодку, злізли з обрива, поставили 10 кружків біля берега між латаття, і поплили кидати спінінги.
Я перший раз пробував на передодні куплений спін Дайву 1-9 гр. 2,2 м. і катушку RYOBI ECUSIMA 2000, а куму дав свій 2,7 м тестом 5-25.
Відчуття просто супер. Легенький, відпрацьовує найменші дотики до дна. На старому спінінгу такого ефекту ніколи не відчував. Трохи покидавши, періодично плавали дивитись на кружкі. Результат до обіду тільки на кружки 4 покльовкі, одна результативна. Шучка грам 400 единий наш трофей. На спінінг повний нуль. Зранку було багато рибалок, до обіда багато хто поїхав до дому з нулями. Померзли як цуцики, погода мразь, дощ та холодний східний вітер. Руки мерзли, шкода шо не взяв печатки. В обід зібрались і в 14.00 дома. Ось така рибалка.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення Вітус »

Grek писав:Були вчора з кумом в Хрінниках зі стоони Товпижина.
На спінінг повний нуль. Ось така рибалка.
Як кажуть: "та сама фігня, тільки вид-збоку" :D Зразу прошу вибачення за "не зовсім в тєму", оскільки був у прилеглому до Хрінників районі (йшов з Берестечка до Малеве пішком з спіном). З 7.00 до 15.00. Результат-1 щучка (грам 600), причому покльовки, як такої не було, лише типу в'ялий зачеп за траву. Ще пару слабеньких клювань, але все "мимо каси", на одній з покльовок залишив зубки судачок.. Ще цікава ситуація, яка характеризувала апатичність хижака до штучних наживок-на мілині побачив щупачка і намагався соблазнити, проводив кілька разів біля морди, навіть зачепив, на що щупачок зреагував нервовим рухом в сторону від приманки...
РS: напередодні дуже сильно впав рівень води..

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Еххх, щас бы всё бросить и на рыбалочку, в "Тихую лагуну" например

Зображення

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Повідомлення Deranger »

Ну, вирвався я сьогодні з роботи прямо в Боремель в "Тиху лагуну". Перед тим прискіпливо вивчав погоду: стабільнність, мінімум вітру, комфортна температура і хмарність - тобто все, що необхідно для нормальної рибалки...
А виявився порожняк: прочесав кілька разів коряжник, переполоскав силікон і воблери (Hardcore 1, L-minnow 66, Cultiva, Salmo Perch, Tsuribito Crank 50, Bomber A і Flat), але дарма. Нарешті бачу попереду бурунчик з малька і одразу закидаю туди. Перша проводка - ноль, а на другій - удар і відчайдушні кульбіти невеличкого щупачка десь так грам на 400-500. На тому кінці шнура на той момент стояв Salmo Perch 8 кольору "Roach": щупака він спокусив, але нормально засікти своїми мега-гачками не зміг. Карочє, зійшов риб і втік. Більше покльовок в цей день не бачив.

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Я конечно діко Екскюзмі. Довелось видаляти, всі пости не по темі. Нехочу паскудити і захаращувати тему. Що поробиш, що хтось комусь, щось хоче доказати. :? :? :?
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”