ЗвітиРибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Модератори: sentkroy, B.B.B.

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення President »

Впечатляет!!
Зображення

diplomat
Лин

Повідомлення diplomat »

Ураган :P

Sem
Товстолоб

Повідомлення Sem »

President писав:Впечатляет!!
diplomat писав:Ураган :P
А нормы вылова?????
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Sem писав:А нормы вылова?????
Звеняйте нестримався!!! :roll: :roll: :roll: (така рибалка трапляється раз на кілька років, в основному улови скромніші)
Якби друг не забрав мене до дому примусово, не знаю скільки я ще б набомбив. :o :o :o
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

sentkroy писав:
Sem писав:А нормы вылова?????
Якби друг не забрав мене до дому примусово :o :o :o
.... То забрав би рибінспектор, як браконьєра :lol:
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

Vob Ler
Верховодка

Повідомлення Vob Ler »

sentkroy писав:... Вдалось розловити стіка.
Зображення
Да давно я так не відривався.
P.S. Всього взяв 46 шт затягнули красавци 7кг...

Звиняйте дядьку, та я не зрозумів! Чи це всі вони зловлені на Ужгородського стіка??? Дякую.

sentkroy
Вугор

Повідомлення sentkroy »

Стіка розловив одним окушком, пару штук на тіні фрая 50, а в основному на джиг, бошка 6 гр. твістер 5см. :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

не знав куди написати звіт, тому пишу сюди..........

В обід ми на Ікві, виїзд як завжди спонтанний. Зразу кум під мости, я на ГЕС. На ГЕСі якесь чудо біля самого виходу води гонило страшно малька, викидав години дві - результату нуль. Припікає сонцне - це не добре ;) . Вирішую вниз по течії, ще на ГЕСі побачив що вода йде страшною струєю, вода каламутна і висока. Дойшов до ями, жодного виходу чи сплеску риби не побачив. Народу також нуль. Звоню Сергію (Sentkroy), вивідую таємну інформацію про виловлених 7 кг відбірних матросів на ГЕС в Хрінниках. Вирішуємо по принципу ( доречі народний українсько-російський принцип) під назвою "аматьогойоп", і рвемо на Хріни. Двадцят три кілометри пролетіли в одну мить. Перед нами велична водойма - Хрінниківське водосховище, поодинокі човни з "заряженими" відпочивальниками, лемент і крики з соснини біля санаторію "хрінники", дим і запах шашликів, ось те, що постало нашому зору по приїзду. Вирішуємо піти по шляху Сергія, кидаємо з плит, результат - зарості морської капусти, вода впала до критичного рівня. Кльову нуль, активності теж. після моїх слів "тануйогона пагналі дамой", починаються мегакотли окуня, зриваюсь з місця до мосту, на ходу чіпляю зурика попера, є виходи але зловив тільки одного окунця, якого відразу випустив - шкода малюка. Зробивши розвідку боєм помічаємо активність на скиді води (гучні сплески, фонтани малька), попри гори відпочивальників, які незважаючи на спеку розпивали оковиту і співали пісень, причому купались з масками і трубками. Народ шось знає - подумали ми, і не помилились. За годину в нас було відро раків, жерех 1,4 кг, 400г, і головень 300г. Висновок №1 - головне не опускати руки в будь-якій ситуації. Висновок №2 - правильна розвідка 8-) .

Фото жерехів, зогляду на запливи оператора (тобто мене) в стилі команди Жака Кусто не вдалось зробити, фото варених раків і пива з морозильної камери робити не став (я ж не фашист :mrgreen: ).

Отакий вийшов день - цікавий та насичений. Пишу після літри пива та пів-відра раків, так шо звиняйте, може трохи не так написав.

щиро ваш,

We$t
Зображення
Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Зображення
Вчора. Сам. Без друзів. 2250 гр. І ще пару менших. І ще двох не відірвав від дна "легендою". Нелюдь.

sentkroy
Вугор

Повідомлення sentkroy »

shanik писав:2250 гр. І ще пару менших :shock: :shock: :shock:

На Хріниках клює український BASS. :o :o :o
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”