ЗвітиРибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Модератори: sentkroy, B.B.B.

IBAH
Плоскирка
Контактна інформація:

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення IBAH »

Бачу жара інколи йде на пользу, я теж сьогодні непогано половив густери.
http://rubalka.net --- Рибалка і все про рибалку

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Вдало порибалив в "Лагуні". Окунь влітав 150-300гр. Олег "приболтал" парочку по 500.
Також виловили пару щупачків , перевірили мордяки зрізаних вобів не було, напевно зригнули :lol: :lol: :lol:
Будемо шукати далі.

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Да, прикольно. Окунь в Липу не повертається. Юра, знов спрацювали тініфраї,чи крім них щось цікаве розловив?
пару щупачків
Флюр який ставив?

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Зустріли Олега (Alegator) друзів, вони рибалили на "озері"- голяк. Цього разу чудово працювали вертушки, ними переважно і ловили.
Флюр поставив 0.3-справився. Був ще один щучій промах, який трохи "взлохматил бабушку" прийшлось перев'язатись.

DRAKULKA
Адміністратор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

Я тоже был в Лагуне, видел два чувачка с лодок набили два с половиной кукана окуня. По их словам утром было мало ударов но килограммовые и на джиг, а после обеда мелкий и на воблер. Общий вес улова довольно внушительный.

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Краще пізно, ніж ніколи. Вирішили провідати з другом як там поживають окуньки на Хрінниках. Перед поїздкою мав розмову з Юрієм Івановичем, який порекомендував відвідати Лагуну.

Зображення

Так і зробили, вчора на вечір ми вже на місці. Зразу збираю спінінг і проба приманок. Так і є вертуха працює, навіть з пірсу...

Зображення

Вчора за вечір погода змінювалась кілька разів, проте кльов був непоганий, в основному окунець і одна щука взята за спину, сіла надьожно :lol:. Поки чекали закінчення дощу, щоб випливти на воду то з пірса вдалось наловити на хорошу уху .

Зображення

Погода змінилась не на нашу користь, здійнявся сильний вітер. Ловити стало не комфортно, дуже багато зілля несла вода. Надія була на ранок, а може стихне... Не тут то було, сильний вітер дув усю ніч і з ранку не збирався стихати. Виходу не має треба ловити, на кльов це негативно вплинуло, та все ж таки гріх жалуватись.

Зображення

Їхав не за "мясом", а за відчуттям "Бешеного" кльову. Спочатку ловив "вертухеном", та коли поставив "Fray" забув про всю торбу приманок яку тягав їз собою. Результативність 10 - 1 на користь джакала. Твіч то є сила...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

sentkroy писав:коли поставив "Fray" забув про всю торбу приманок яку тягав їз собою. Результативність 10 - 1 на користь джакала. Твіч то є сила...
Нас було 11 чоловік(звіт за 18), добряче поперебирали коробки, і у всіх "фраєр" працював на висоті, причому 50 підбирав більшечких порівняно з 38.

ЗЫ. Як там в "лагуні". Василя чупакабра ше не з'їла?

sentkroy
Вугор

Повідомлення sentkroy »

Я також саме на 50 і відривався, є і 38 та притому вітрі трохи кидати було не гут.
shanik писав:ЗЫ. Як там в "лагуні". Василя чупакабра ше не з'їла?
а шо були випадки?
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

shanik писав:
sentkroy писав:коли поставив "Fray" забув про всю торбу приманок яку тягав їз собою. Результативність 10 - 1 на користь джакала. Твіч то є сила...
Нас було 11 чоловік(звіт за 18), добряче поперебирали коробки, і у всіх "фраєр" працював на висоті, причому 50 підбирав більшечких порівняно з 38.

ЗЫ. Як там в "лагуні". Василя чупакабра ше не з'їла?
Вітя давай деталі, за Васю страшно, а то хто буде Вірші читати
Зображення
Зображення

sentkroy
Вугор

Повідомлення sentkroy »

І знову Хрінники і Хріницьке водосховище. Поїхали з другом в Димидівку за відстрілочними, по дорозі назад вирішили трохи помочити приманочки. Час рибалки припав на обідню пору, сонце, жара, який там кльов... Вдалось розловити стіка.

Зображення

Трохи потинявся по берегу в пошуках активного окуня, як результат пару невеликих штук. Народ на водосховищі тягає різну "бель". Вирішив поміняти тактику ловлі, і напевно це подіяло. Знайшов окунів, і тут почалось...

Зображення

Хлопці неподалік ловили густеру і в них не витримали нерви від побаченої картини того "побоїща". Тому поспішили за спінінгами сказали що будуть мені допомагати воювати з окунями.

Зображення

Да давно я так не відривався. Клов шо на чорних камнях, друг навіть переробив поплавочну на спінінг, але пару штук все ж таки взяв. Для приміру поклав бутилку, щоб було видно який орієнтовний розмір полосатих...

Зображення

P.S. Всього взяв 46 шт затягнули красавци 7кг... Блін як ше його перечистити :D :D :D
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”