ЗвітиРибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Модератори: sentkroy, B.B.B.

ttman
Плоскирка

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення ttman »

Рибалили ми 15.11.09 в згаданих місця в с.Липа. Рибалок було хоть гать гати! А особливо неприємно вразила кількість кружків (не наважусь напевно сказати кількості - просто дуже багато, все одно що промисловий вилов, тільки кружками). Хоча й сам планував поставити зо три кружка, але ж не стільки. Також обурив той факт, що ну не "знаходилась вода у спокої", гасали на моторках так, що не тещо клювати.., а й просто плавати спокійно риба не могла (позабивалася напевно в такі закутки!)... Одним словом - жодного натяку на наявність хижака, перепробували багато приманок та безрезультатно (можливо звичайно питання в майстерності ловлі, та...). Спілкувався з ще декількома рибалками, у них така ж ситуація... Єдина що втішило - це природа, краса неймовірна!

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Так склалось що в цьому році не довелось мені половти з човна жодного разу, але трапилась нагода – запрошення від колеги по спорту, Юри Байди, порибалити на Хрінницькому водосховищі в районі с. Липа. Тому ми з Валерою (Livera), з задоволенням прийняли пропозицію ( Бєлий, на жаль, не зміг).
Близько 7-ї ми на місці, збираємо снасті, разом з господарями снідаємо яєчнею з глінтвейном, дізнаємось що вчорашній день приніс декілька щук. Така інформація вселяє надію, і з добрим настроєм стартуємо.
Зображення
Облов починаємо з місць, де раніше стояла табличка, зміщаємось далі, по мілководних плесах (рівень води сильно впав, це добре видно по береговій лінії). Під човном дуже багато білої риби, проводити воблер важко, мішають не стільки малі глибини, скільки велика кількість дрібної травички в товщі води, дуже рідко вдається здійснити чисту проводку, в основному 2-3 метри – і жмут сміття. Мікруха мовчить. І тут перший хвіст – Валера обловлює новий «тіні магаллон» достойним окунем на глибині максимум пів метра.
Зображення
Зображення
Далі на великому плесі бачимо вихід хижака, рулим туди, ще вихід, я заробляю тичок по «хардкору», а Валера «магаллоном» збільшує рахунок. Дзвонимо колегам – вони поки з нулем, але є покльовки і один сход. Перепливаємо на русло в сторону ферми, бомбимо мікрухою – 0, Валера ставить ріпер «каліпсо»(2), перша проводка – окунь, причому на бровці, яку перед цим детально обловили. Всюди повно відносно не дрібної плотви, можливо тому окуню до вподоби більші приманки. Байда з сином і кумом вирішують рухатись «на дальній кордон», на яму, ми приєднуємось, але на півдорозі акумулятор двигуна підказує, що далі запливати не варто, знову обловлюємо міляки, Валера заробляє потужний удар, але мимо, є виходи, ловити дуже некомфортно – тонкі нитки трави обплутують приманки.
Зображення
Зображення
Знову на русло, маю подвійну покльовку на 1.5” «масло», знову у Валери окунь на «каліпсо», ставлю «маннс 2» «крабову паличку» - чіткий сильний удар, мимо, порізів нема. Дивлюсь на годинник – пора повертатись. В колег 3 щучки, недарма плавали. На базі – «розбір польтів» і страви приготовані на вогнищі, «сотка» зовсім не шкодить, але час збиратись. День вдався. Спасибі господарям зо гостинність. Всім удачі.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 23 листопада 2009 22:03 користувачем shanik, всього редагувалось 1 раз.

ttman
Плоскирка

Повідомлення ttman »

Напевно таки питання в майсерності! Мужики хто візьме на стажування? ;)

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення Вітус »

ttman писав:Напевно таки питання в майсерності! Мужики хто візьме на стажування? ;)
Існує чудова істина-"Якби кожен рибак знав: де?, коли? і на що ловити рибу-то її (риби) давно вже не було б". Такі знання (слава Богу!) мудра природа не віддасть жодній живій істоті... Отже, рибак-професіонал, який знає дуже багато - все-рівно, знає не все і не до кінця...Свідченнь цьому багато: наприклад, навіть корифеї рибної ловлі на змаганнях можуть опинитись на останньому місці в протоколах змагань, а недосвідченому "новачку" природа дарує шанс зловити найбільшу рибу. Ті ж самі "профі" знаходяться у постійному пошуку уловистої приманки, носять не одну, а цілий ящик (коробки) з приманками, постійно і невпинно експериментують з їх проводками, шукають"рибні" місця тощо. І, буває..помиляються чи.. пролітають з ловом.
Тому, питання не лише в майстерності! Отаке...
В особистому успіху кожного риболова багато чого залежить від власного відчуття (в смислі- "чуйки"), здатності бачити, думати, чути і розуміти, співставляти, аналізувати, вірити в приманку і в свої дії, ну і, звичайно, ж- від особистої УДАЧІ самої людини!
А цього не вложить в душу і в мозок жоден стажер!
Дорогий ttman! Повір, все - в тобі! Або воно є, або його нема..

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

згідний із Вітус

ttman
Плоскирка

Повідомлення ttman »

Вітус писав:
Отже, рибак-професіонал, який знає дуже багато - все-рівно, знає не все і не до кінця...
Згоден з тим, що питання не тільки в майстерності... в тому що вище писав - мав на увазі знання, досвід, навики... ;)

Dmytro
Амур
Контактна інформація:

Повідомлення Dmytro »

Додам від себе по Липі. 21 числа приїхав з Києва в рідний Луцьк і відразу пересів до Юрія Івановича в машину, вирушили до Липи. З нами був Юра Кирилюк - кум батька і також завзятий рибалка. Після ранкового полювання вийшли на воду вже з ціллю порибалити на руслі. Вирушили в сторону села Гумнище. На одному з місць під камишом Юрій Іванович з двох забросів взяв два окуні, дуже вдало попав на те місце. За якийсь час човна трохи знесло і попасти на те саме місце було вже не можливо. Погода, хочу зауважити, була явно не щуча - світило сонечко і день був більше підходящий для шашлику на природі, а ніж рибалці на хижака. Юра Кирилюк дещо раніше на руслі на відкритій місцині взяв щупачка грамів до 300. Про приманка, на які було піймано рибу - краще питати у них :D

Зображення
Юри Байда і Кирилюк. Погода справді сонячна
Зображення
Трофеї з полювання. Хоче і не в тему, бо форум рибальський - проте гарно :)

Я від нуля так і не відійшов. Жодного удару не було, та й помилок "організаційних" наробив багато. Частіше варто було міняти приманки, більше експерементувати. Ну, я починаючий рибак, так що дмаю з досвідом все прийде.

Наступного ранку вода нас зустріла абсолютним штилем. Було пасмурно, на воді жодної хвильки. Невеличкий вітерець з"явився лише за кілька годин. Хоча все сприяло ефективній рибалці - риба так не вважала. Клювати вона не хотіла, що підтверджували кислі обличчя місцевих рибалок. На питання "Клює?" чули тільки одноманітну відповідь, писати яку на форумі не гарно, бо тут є молоді рибалки, які можуть це прочитати :D
Зображення
Краєвиди водосховища
Зображення
Юра Кирилюк

Безрезультатно пробувши на воді кілька годин, ми вирішуємо пливти в те місце, де Юра Кирилюк взяв дві щучки - на відкрите русло. І тільки "пришвартувавшись" Юра бере два щупачки підрят. Ми з Юрієм Івановичем розташувались дещо лівіше. Пів години кидали без результату, експерементуючи з кольором і розмірами приманки. І скоро це дало для мене певний результат - рибка золотистого кольору зіграла і я взяв щупака. Невеликого, але дуже було приємно. Бо на воді ми знаходились на той момент годин п"ять. В Юрія Івановича було кілька ударів, але цього дня від 0 він не відійшов. Так що взяв щупака я палкою з тестом 0-10 гр, катушка Заубер 2000, приманка силіконова Ханс Фішер з 3-х грамовою голівкою. Ось фото моєї снасті:

Зображення
Моє знаряддя

Кілька разів зупинялись по дорозі назад, але не ударів, а ні нічого цікавого взагалі не бачили. Фото трофеїв:
Зображення
Мій трофей - щупачок до 300 грамів
Зображення
Трофеї Юри Кирилюка
Зображення
Фото на пам"ять

p.s. Порадував один епізод. На руслі нас розважали прикольні свійські качки з ірокезами на головах. І для чогось природа ж дала їм такі зачіски :)
Зображення
Зверніть увагу на першу і дві останні качки :)
Память рыболова феноменальна: он помнит даже то, чего не было :)

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Дмитро - звіт чудовий :)

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Справжнє ім'я: Александр

Повідомлення BOBR »

Існує чудова істина-"Якби кожен рибак знав: де?, коли? і на що ловити рибу-то її (риби) давно вже не було б". Такі знання (слава Богу!) мудра природа не віддасть жодній живій істоті... Отже, рибак-професіонал, який знає дуже багато - все-рівно, знає не все і не до кінця...Свідченнь цьому багато: наприклад, навіть корифеї рибної ловлі на змаганнях можуть опинитись на останньому місці в протоколах змагань, а недосвідченому "новачку" природа дарує шанс зловити найбільшу рибу. Ті ж самі "профі" знаходяться у постійному пошуку уловистої приманки, носять не одну, а цілий ящик (коробки) з приманками, постійно і невпинно експериментують з їх проводками, шукають"рибні" місця тощо. І, буває..помиляються чи.. пролітають з ловом.
В особистому успіху кожного риболова багато чого залежить від власного відчуття (в смислі- "чуйки"), здатності бачити, думати, чути і розуміти, співставляти, аналізувати, вірити в приманку і в свої дії, ну і, звичайно, ж- від особистої УДАЧІ самої людини!
А цього не вложить в душу і в мозок жоден стажер!
Золотые слова.
Но всётаки чем больше рыболов практикуется тем больше растет его професионализм (Удачу никто не отменял). Но потихоньку удача переходит на второй план.
ЗЫ
Dmytro
Отчет- что надо.
Зображення

Dmytro
Амур
Контактна інформація:

Повідомлення Dmytro »

Всім дякую!
Память рыболова феноменальна: он помнит даже то, чего не было :)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”