ЗвітиРибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення B.B.B. »

Миті осінньої риболовлі
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Microjig_men
Лящ
Контактна інформація:

Повідомлення Microjig_men »

Нарешті сьогодні мені вдалося половити рибки,щей доволі не погано відловитися,недивлячісь на досить холодну погоду.В улові був виключно окунь,в мене влетіла ще одна щучка, грам 300,і одна зійшла,а так в усіх стандарт- окунь, і доволі не поганий,взагалі на 5 чоловік, кожен зловив від 1,5 кг до 2,5 кг окунів,тількі мені сьогодні трішки повезло, і я зловив 26 окунів вагою 4,87 кг. Окуні звичайно радували уіх своїм досить активним кльовом,та розміром,декому вдалося піймати більше гарних екземплярів,декому меньше,але всі залишилися задоволені рибалкою.Потрібно просто було підібрати приманку, та знайти рибу,нажаль ловили ми не довго з 7,30 до 12 год,але чесно кажучі нам цього хватило сповна!!!

Зображення
Зображення

Microjig_men
Лящ
Контактна інформація:

Повідомлення Microjig_men »

Ось довго думав куди податися половити трішки нормальної риби,думав тай надумав,поїхав,але БЛІН риба взагалі не хотіла клювати!!Звичайно у декого брала,але теж не дуже активно,я розраховував піймати якогось ГОРБАТОГО окуня,але мабуть не судилос.За всю рибалку зловив трішки більше 20 рибок,з яких 5 окунців були до 200 грам,та 2 окунц,і якіх уже з великим натягом можна назвати- КАБАНЧІКОМ)) кльову взягалі,як такого і не було,риба стояла поодинока,одного зловиш і все,бонусів майже не було,бачів ще тілька декілька сходів окунів, чуть більше стандартного,та мав один зріз.Також взяв у друга Раз кинути палочку,та піймав на Рейнсовського рачка краснопірку)) і на цьому рибалка закінчілась,але душу чучуть відвів!
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Сьогодні відкрили сезон! Окунь клював непогано, але його треба було знайти... На повезло, на акваторії від "лагуни" до ГЕС ми знайшли одну "точку", але її вистачило.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Вітус
Вугор

Повідомлення Вітус »

Гарно "відокунячились"! )))

vadik2121
Щука
Справжнє ім'я: Вадим

Повідомлення vadik2121 »

shanik писав:Сьогодні відкрили сезон! Окунь клював непогано, але його треба було знайти... На повезло, на акваторії від "лагуни" до ГЕС ми знайшли одну "точку", але її вистачило.

Зображення
Їду сьогодні,спробую знайти "точку"...
Судячи з фото їду якраз туди.
З повагою!
З повагою!

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)

Повідомлення shanik »

vadik2121 писав: Їду сьогодні,спробую знайти "точку"...
Судячи з фото їду якраз туди.
З повагою!
Прошу продовження.

manchesko
Пічкур
Справжнє ім'я: Димон

Повідомлення manchesko »

Доброго времени суток. Подскажите пожалуйста комфортно ли добираться до водоема общественным транспортом-автобусом ? Как далеко идти до водоема ? И есть ли смысл на полдня ехать, что побегать с спиннингом ? Заранее благодарен за ответ. stesnya:
Catch & Release

shanik

Повідомлення shanik »

manchesko писав:Доброго времени суток. Подскажите пожалуйста комфортно ли добираться до водоема общественным транспортом-автобусом ? Как далеко идти до водоема ? И есть ли смысл на полдня ехать, что побегать с спиннингом ? Заранее благодарен за ответ. stesnya:
Автобусом, звичайно, не дуже комфортно. Але якщо знати розклад - що б не зависнути довше ніж хотілось, то норм. Я їздив колись з надувним човном за плечима. Треба вияснити на автостанції, який маршрут прямий, бо є такі що трохи "петляють" по селах. Хоча, можливо все помінялось і транспорту більше. Від автобуса - водойма поруч. На базі в Набережному є шанс взяти "плоскодонку" на декілька годин за декілька гривень(у всякому разі так було раніше). А чи є смисл - як повезе.

DRAKULKA
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення DRAKULKA »

manchesko писав:Подскажите пожалуйста комфортно ли добираться до водоема общественным транспортом-автобусом ?
С Луцка или с Ялты? mayachok:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”