ЗвітиРибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Модератори: sentkroy, B.B.B.

promouterus
Минь
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення promouterus »

Я подібного "дайвєра" на заливі бачив біля мосту, теж казав, що риби немає, ми з братом в свою чергу при ньому по 2 матроса витягли (один з них грамів так на 200)
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->

pickup
Карась
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення pickup »

Вчора з Толіком мали нагоду перевірити Хрінники на наявність риби,і шо можу сказати-щучка покльовує.
Зображення

Зображення

P.S. а на рахунок дайверів,то скільки плаваю по водосховищу,в конфлікт ніколи не вступав,всі особини привітно обминали на дальність забросу.Ну а якщо колись ненароком зайде в зону то som:

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор

Повідомлення shanik »

Все почалось з того, що Пікап ловить щук на Хрінах непадєцкі. Ну, в звітах не палиться, бо скажуть "торбохват" і т. д , а він людина вразлива, береже себе. Але нам розказав, показав - так і так, шед 4 масло, два падрива - єсть. Спокусились, щук захотілось, поїхали, я і Діма, з ним. Пікап на моторі, ми на веслах, але ж друг - на буксир. "Я вас поставлю на точку!" - каже. Відбуксував. "Тут!". Холод, вітер пекельний, кидаємо якір. Пікап, друг наш, тоже ніби стає метрів 20 від нас, макає приманку, заводить мотор і за горизонт. Ловимо годину, другу...четверту, масло, два падрива, рученьки терпнуть. Результат - зловив Діма "швайку" і втопив з горя. А з Пікапом вже була розмова, і ще буде.

Зображення

Borka V
Ротан

Повідомлення Borka V »

Хтось ловив можливо сьогодні в районі гес шлюзи відкриті? І ще не маловажно дорога яка чи можна доїхати?

vadik2121
Щука
Справжнє ім'я: Вадим

Повідомлення vadik2121 »

Borka V писав:Хтось ловив можливо сьогодні в районі гес шлюзи відкриті? І ще не маловажно дорога яка чи можна доїхати?
Тільки що десь писав-сказали,що з Радомишля до Набережного Жигуликом краще не рипатись...Хочу ще поїхати на закриття на лід,ненадовго,значить скоріше всього сам,бо мої хочуть з 6-ї до 17-ї,а я раніше 8-ї не хочу...Але якщо буде дощ-я не настільки фанат!
З повагою!

Pallas
Йоржик
Контактна інформація:

Повідомлення Pallas »

Borka V писав:Хтось ловив можливо сьогодні в районі гес шлюзи відкриті? І ще не маловажно дорога яка чи можна доїхати?
був товариш, сказав, що за ГЕС великий розлив, стариця вкрита льодом, а перед дамбою невелика ділянка без льоду
Робота - це можливість відпочити між рибалками

Vitaliy ARAI
Мальок

Повідомлення Vitaliy ARAI »

Дорога - "жесть" !!! Від Радомишля до Набережного одна колія, якщо зустрічний то розминутися НЕРЕАЛЬНО. Їхав зранку, то вдалося проскочити, назад вирішив через Колодеже. Те саме навіть гірше, якби не лопата, то була б ...опа, один плюс - зустрічних практично не було.
ну і якщо по рибалкі то було три покльовки (з 7-ми до 11) - два нано окуня і одна плотичка. рибаків - тьма, нарахував в Товпижині більше 40 авто.

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

В суботу рибалили в районі УТМР. Їздили "десяткой", по дорозі проблем не виникало. Маршрут Промінь - Набережне.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

babay
Окунь
Справжнє ім'я: Cергій

Повідомлення babay »

Тільки що десь писав-сказали,що з Радомишля до Набережного Жигуликом краще не рипатись...Хочу ще поїхати на закриття на лід,ненадовго,значить скоріше всього сам,бо мої хочуть з 6-ї до 17-ї,а я раніше 8-ї не хочу...Але якщо буде дощ-я не настільки фанат!
Проїхав в суботу оті ділянки без проблем.
А от риба зовсім неактивна була........навіть жодного клювання не бачив.
Ось такі пироги.

samuraj
Йоржик
Справжнє ім'я: Сергій
Контактна інформація:

Повідомлення samuraj »

Кто знает, как там ледовая обстановка в Набережном, есть ли открытая вода? Спиннингом охота... som:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”