ЗвітиРибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Косячок
Амур
Справжнє ім'я: Рома

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення Косячок »

Хоч пару рядків напишіть на, що ловили, техніка.
Дякую.

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

І нам пощастило із хлопцями сьогодні побувати на водосховищі двома човнами.
Щастя було нетривалим – дощ, майже відсутнє клювання особливо по бонусах, хіба що дрібного полосатого у береговій частині було реально взяти. А так, основні точки промовчали, як таких котлів не було помітно, лише поодинокі. У колег із Рівного непогано: 4 щуки в активі, одна біля 5-6 кг….

Vaso
Плітка

Повідомлення Vaso »

05/08/2012; з 16 до 21години.
район Мотору
на першій же точці на срібну аглію лонг 1+ виловлено какунця, сход щучки до 1кг і ось такий риб на 0,86кг
Зображення

Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Сьогодні з Сергієм вперше цього року вискочили на дану водойму. З самого ранку і впродовж цілого дня йшов дощ різної інтенсивності. На воді близько 6 ранку. Рибалили в районі Набережного. Як на диво, на горизонті я нарахував всього близько 7 лодок, переважна більшість з них не спінінгісти. Можливо відкриття полювання вплинуло на рибалок. Тим не менше, пару слів про саму риболовлю. Сергій з першого заброса бере піпісона на силікон, я через пару закидів беру більшечкого на іона55. Загалом впродовж дня я робив ставку на воблери, а Сіроня на резину. Однозначно на воблери сідали хоч і не кабани, проте більші окуні ніж на резину, проте покльовки частіші були на гуму. Я мочив рижика 35, проте він сьогодні спрацював досить слабо, всього кілька хвостів. Те ж саме і на міджа. Можливо колір зіграв свою роль, адже вони були в кольорі "а ля натурал". 55-ий був кольору "матюкающийся тигр". Попер мовчав ваще. Мав всього 1 вихід, але риба зійшла. Серед бонусів в Сергія 1 орієнтовно на 400 грам, мої кілька штук в районі 200. Загалом вдалось зловити 59 окунців на двох. З рахунком 24:35 я програв (даю Серому фору, а то він вже хотів кидати рибалку lol: ). Думаю іншим разом пощастить більше і з розмірами риби і з частотою покльовок.

Вітус
Вугор
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення Вітус »

Alegator писав: проте покльовки частіші були на гуму. .
Яка гума була "в фаворі"?

Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Миколайовичу, особливих переваг не було у виборі. Працювало починаючи від звичайних мансів у кольорах: мед, лох, пиво до кайтечів. Я думаю там не важливо було.

Ale}{
Плоскирка
Справжнє ім'я: Олександр
Контактна інформація:

Повідомлення Ale}{ »

Гріх було скористатись запрошенням колеги порибалити на даній водоймі. Побував тут вдруге, вперше був тиждень назад, але з берега, зрозумівши що без човна на водосховищі робити немає що пішов до ГЕС. Тоді на МДЖ було виловлено 2 міні-окуні і години 3 полоскав весь арсенал приманок, спокушаючи жереха, даремно. Сьогодні ж рибалили з човна в районі Набережного. Кльов був не ахти, але був. Колега був налаштований на щуку, я ж на смугастого. Але щуку сьогодні бачив лише я, і то в прилові до окуня, шнурок грам на 150-200, був випущений. Окунь ж ловився справно лиш з 6-ї до 7-ї ранку і майже весь був взятий з кількох точок, ода біля одної, далі ж були поодинокі покльовки в різних місцях. Я впирався в твіч, колега у вертушки щучого розміру (24 грами). Вся риба мною була виловлена на один воблер - косадаковська копія Jackall Squad Minnow 65, полоскав і інші воблери, але на них було пусто. На джиг, в тому числі і МДЖ - повний нуль, взагалі ні тичка, правда сильно не впирався і приманки не перебирав. Загальний улов - по кілька хвостів (багато було випущено), з них 2 залікові - в мене десь на 300 грам, в колеги - під 400.
На березі зустріли рибалок з двома щуками - 2.5 і 1 кг, таки знайшли хлопці рибу :)

Відкрив для себе нову прекрасну водойму, до якої ще не раз повернусь і захоплюючий вид ловлі - твіч...
Я - українець, і я цим пишаюсь...

Косячок
Амур
Справжнє ім'я: Рома

Повідомлення Косячок »

Воблер має назву Косадака Мета.
http://voblery.com.ua/catalog/meta-xs-65f.html

Ale}{
Плоскирка
Справжнє ім'я: Олександр
Контактна інформація:

Повідомлення Ale}{ »

Косячок писав:Воблер має назву Косадака Мета.
http://voblery.com.ua/catalog/meta-xs-65f.html
Дякую, забув вказати модель, саме він.
Я - українець, і я цим пишаюсь...

ostasyuk
Чебачок

Повідомлення ostasyuk »

у вівторок був з колегою в товпижині на базі утмр. віталік впіймав першу в житті рибу на спінінг(5 окунів).я ловив на аглія мепс 3,товариш на мепс лонг 2. в 16 00 взяв щуку 1.5 кг. більше зубата нам не приділяла уваги.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”