ЗвітиРибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Модератори: sentkroy, B.B.B.

ttman
Плоскирка

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення ttman »

Остання моя риболовля 04.10.09 ...
http://rubalka.com.ua/index.php?go=/new ... &sort=date
Хто був того дня на водосховищі, цікаво ваш результат...

Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Повідомлення Deranger »

ttman писав:Остання моя риболовля 04.10.09 ...
Хто був того дня на водосховищі, цікаво ваш результат...
А звіти про ловлю сітками і "телевізорами" є на вашому сайті?
І чому немає звітів про змагання по спортивній жерлиці чи по спортивному живцю?

Наловили риби тим, чим вміли - це добре. Виклали на власному сайті - теж добре. Але до чого ліпити сцили на сайті ФРСВО, де пропагандуються спортивні методи лову, не кажучи вже про принцип "зловив - відпусти"?

Jigmen
Судак

Повідомлення Jigmen »

Але до чого ліпити сцили на сайті ФРСВО, де пропагандуються спортивні методи лову, не кажучи вже про принцип "зловив - відпусти"?
+100!!!

ttman
Плоскирка

Повідомлення ttman »

Хотів би відповісти на закиди зі сторони шановних Deranger та Jigmen.
- Оскільки вважаю себе рибалкою-любителем, а не бракон'єром, то закиди стосовно сіток та телевізорів абсолютно безпідставні. - Стосовно змагань по жерлиці та ловлі на живця - бурхлива уява ("товарищ Сталин, что вы курите???"), і взагалі в ловлі на живця не бачу нічого поганого... (звичайно не доходячи до заготівлі риби)
- Стосовно ссилок.., я роблю на цьому форумі теж, що і інші - спілкуюся; і те що мені зручніше викладати свої звіти на сайті rubalka.com.ua...
- Стосовно принципу "зловив-відпусти", то неоднаразово писав про це у своїх звітах (буде можливість - почитайте уважніше...)
- Стосовно пропагування спортивних методів, так це чудово, я тільки за і також дуже негативно ставлюся до сіток, екранів, електровудок...(можливо також через якийсь час буду також називати себе спортсменом-рибалкою). Але що ж ви особисто робите для цього пропагування??? Створили федераці. - МОЛОДЦІ, а далі... Я гадаю форум Федерації більше таки відвідують не спортсмени-профі, а рибалки-любителі і критикувати та проганяти їх, це - ???
- Можливо федерацію створили як закритий клуб, щоб зібралася купка чолов'яг та й "тусувалася", та гордо себе називали "член федерації"... Так от веду того, що навпаки потрібно приймати міри для ширшого залучення рибалок-любителів! Кожен з Вас напевно, починав свій "шлях" у риболовлі по-різному (палки, поплавка, ловля на живця, хто з сітки...), і через якийсь час став тим, ким є...
Тим більше, що мою пропозицію по налагоджуванні відносин з федерацією (http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... p?f=6&t=67) проігнорували, будь ласка заходьте на www.rubalka.com.ua, реєструйтеся і ПРОПАГУЙТЕ !!!

ttman
Плоскирка

Повідомлення ttman »

Кому цікаво... Мій звіт про риболовлю в Хрінниках за 11.10.09:

Alegator
Судак
Контактна інформація:

Повідомлення Alegator »

Мужики, мож зря на чолов'ягу наїхали??? Тож не про сітки пише! А на живця, це ж той же спосіб шо і на спінінг, тільки приманка інша.

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Закликаю колег до порозуміння і взаємоввічливості.
Сайт ФРСВО є відкритим, так само, як і сама Федерація риболовного спорту Волинської області.
Якщо виникають окремі питання до самої ФРСВО чи керівництва Федерації - можна зателефонувати:
- Президент ФРСВО - Шихотаров Дамір - 050-969-77-10
- Віце-президент - Ліпський Олександр - 050-378-90-96

Відповідно, прошу, звіти про рибалку спінінгом на Хріниківському водосховищі подавати у даній темі. Всі решта питань - у відповідних темах.
Будь-ласка, у даній темі, тільки звіти на Хріниківському водосховищі і обговорення! Інші повідомлення, як модератор, змушений буду удаляти.
З повагою.

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Народ є класна інфа щодо ловлі щуки на Хрінах, точніше там де водосховище бере свій початок с. Гумнище та с. Липа. Телефонував друг з місця і повідомив що з ранку до обіду 16 хвостів, а під вечір ще 6 щупаків. Клювала хижа на різні приманки одинаково. Лише проводка ступня з лодки на бровці!!! ОТО ДАВ (нам би так на змаганнях) :lol: :lol: :lol:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Так, сьогодні ця інфа також пробігла. І що цікаво, що щука почала активізуватися саме з обідньої пори.

ttman
Плоскирка

Повідомлення ttman »

sentkroy писав:Народ є класна інфа щодо ловлі щуки на Хрінах, точніше там де водосховище бере свій початок с. Гумнище та с. Липа. Телефонував друг з місця і повідомив що з ранку до обіду 16 хвостів, а під вечір ще 6 щупаків. Клювала хижа на різні приманки одинаково. Лише проводка ступня з лодки на бровці!!! ОТО ДАВ (нам би так на змаганнях) :lol: :lol: :lol:
Дякую за дуже приємні вісті!!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”