ЗвітиРибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення Mak7 »

Ми теж з Толіком відвідали Хрінники в районі ГЕС.
Активним кльовом водосховище не порадувало, та щось піймати вдалося...
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

sentkroy
Вугор
Справжнє ім'я: Сергій

Повідомлення sentkroy »

Правильные акуньки, а с руками нада шота делать, а то привыкните...

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

P.S. 800 + свабода важней всего...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Зображення

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Юрій

Повідомлення Bayda »

Повезло обом - одному зловити, другому здобути свободу.
sentkroy молодчага super.
Максим, Анатолій вітаю з гарними "матросами" trofei:

АМАТОР
Плітка
Справжнє ім'я: ВАЛЕРІЙ

Повідомлення АМАТОР »

Сергію!(sentkroy), а ти таки вмієш написати звіт і подати інформацію!!!Дякую,завжди приємно читати,змістовно,зрозуміло і нічого зайвого....про те.що вмієш ловити я не пишу.З пов.Валерій.
kamish:
...и опыт,сын ошибок трудных...

серж78
Колючка
Справжнє ім'я: Сергiй

Re:Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення серж78 »

"Куди поїхати на рибалку?" Вічне питання, відповідь на яке змінюється декілька разів на тиждень і один, остаточний, раз з ранку перед виїздом. В ці вихідні, сумніви розвіяв мій напарник, стверджуючи, що в Липі клює досить не поганий окунь. І от, в неділю, близько п'ятої години ранку, ми на місці. Липа - досить специфічна водойма. Висока трава, густа гряда лілій, очерету і зілля (як же без нього lol: ) Все це унеможливлює ловлю важкими, далекобійними приманками. Озброєвшись своїм вірним лайтом (1.75-7гр), прихопивши коробку з приманками, спускаємось по крутих схилах на залив. Там вже декілька спіннінгістів старанно полоскали водойму. Окунь гуляв на всю. Заганяв малька аж на листя лілій. Бив біля очерету і на відкритих місцях, робивши для малька Повний Армагєдєц. Але є і інша сторона медалі. При такій кормовій базі, він практично ігнорував штучні приманки. Хоча... жадібність і агресію в хижаків, ще ні хто не відміняв lol: Заброс, другий, п'ятий. І як у фільмі - "А теперь Горбатый! Я сказал Горбатый!" Удар, ривки, виважування із лілій. До кінця сумніви (крупніший окунь, чи невеличка щука). Ривки, прижим до дна. І ось, показався. Окунь. Останній ривок, і на березі красень грам на 400. Через декілька хвилин, у напарника та ж ситуація, в тому ж розмірі. Далі - холості проводки. Міняємо місце. Декілька забросів і сідає не на багато менший окунь. Потім - як обрізало. Ні таких же, а ні крупніших окунів ми не бачили. Влітали лише окунці до 150-200 грам і все. Щука - взагалі себе не проявляла. Десь в районі обіду, ми залишили водойму. В цілому, залив досить цікавий. Збираюсь відвідати його і на наступні вихідні. Як що тільки знову ж, на передодні виїзду, не з'явиться нова відповідь на вічне питання, з більш цікавою альтернативою:) P.S.: Шановне панство! На жаль фотоапарата із собою не було, а лівих фоток не вставлятиму.

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Відвідали сьогодні Набережне та Хріники із друзями.
Розпочали риболовлю дещо запізно як для такого ранку, однак по пару на брата вдалось узяти. Активності у хижака вже не було. Зі слів місцевих поплавочників - із самого ранку були виходи полосатого, а вже потім зась...
Переїхали у Хріники.
Там ситуація ще гірша. На річці вдається узяти одного жерешка, а вже на водосховищі виловлюю пяток смугастих. По приманках: звичний твістер від манс (фіолет), крейзі фіш (нано мінов та поляріс).
Власне, ось така вона коротенька риболовля.

серж78
Колючка
Справжнє ім'я: Сергiй

Повідомлення серж78 »

В неділю з друзями рибалили на хр. водосховищі. Сильна спека і вода - як сльоза помилок не прощали. Впійманий риб - суто трудовий. В активі: дві щуки до 1кг, і з 20 окунів від 250 до 600гр. Наткнулись на щуку чуть більше метра (вспугнули веслом) Намотали до 10км по всіх хабазяках:) Звітую коротко, бо кріпатура навіть на пальцях:)

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Досить вдалою видалась учорашня риболовля.
Попри те, що випливли перед 8 ранку, кльов полосатого зростав із кожною годиною. На дворі спека, сонячно, а тут – окуневий драйв.
Вдалось узяти кілька бонусних смугастих, хоч самі більші, як завше зійшли. Також тримав непогану щуку, яка явно не хтіла відзиватись цього разу.
Зрештою, не одну годину доводилось гребсти і не одну стоянку відловити та спільні зусилля дозволили виробити механізм непоганого кльову. Пошук відповідних місць, підбір приманок із проводками вирішив це питання.
У фаворі – звичний манс, із хробачків непогано зарекомендував себе Цунік та Крейзі фіш.
Фотіка не брали – а тому без фото.

Krokodill
Минь

Повідомлення Krokodill »

Нічого не віщувало біди... І її не було Було два дні кайфу. Кайфу з сонячною погодою, самою улюбленою рибалкою, адреналіном, емоціями. Два дні, які набавляють пару місяців життя. Та все по-порядку:
На свята я збирався попрацювати, накопичилось багато справ, але-ж свята - залізна "отмазка" щоб поїхати на рибалку. "На рибалку" - це-ж святе. В четвер " на розслабоні" після обіду гребу на авіабазу. Надій особливих не покладав, погода трішки не та - холодно, пасмурно, не окуняча погода, але все може бути. Хто його знає, що тому окуню в голову стрільне wacko: . Приїхав , дивлюсь - чайки активнічають, падають на воду, але "виходи" коротенькі, на пару секунд. Під берегом більше всього "двіжух", ясно дрібний окунець малька щемить . Так кожен рік - в корчиках під берегом дрібний кокунець. Поставив Ріджика 70_ку діпового - зловив пару особливо активних, але-ж " не то пальто", нафіг мені дрібненькі, "кабанів" треба, "будем искать". Опа - чайки почали волати ближче до середини. Оце по-нашему, треба туди. Підгріб до чайок ближче, сексіка кейтечовського на офсетнічок і у водичку. Пару твічів в товщі, пауза, ще пару - не встиг закінчити - удар...ого afiget: Вудка в дулю som: , я на себе, і він до мене, я маслаю ручку катушки швидко-швидко, а він (падлюка) ще швидше до мене і в КОРЧ... торба - засадив резину .Дааа, забув я як рибів ловити. Але-ж і ловив я хріниковських окунів на мінохи метрові і кроями до 14_ти , та 17,ти грам, а зараз резиною майже над дном і трентою тендітною. Надо шо то решать. Треба гребти далі від корчів, не діло це окуням пірсинг робити с"єдобкою японською. Погріб за корчики. Ох і відірввся я на цій рибалці!!! Не скажу, що кльов був "як з кулемета", але окунь брав і брав класно! Ловив на слаги і свінги кейтечовські. Наловив бодрих середнячків( в межах пів кіля) був і один правильний до кілограма. Взяв його з під чайок на шед чотирьох-дюймовий. Ох і дав він мені жизні, добре , що дно чисте.
Зображення
Наступного дня я знову на воді, треба-ж закріпити чувство глубокого удовлетворения. Цей день приніс мені нові відкриття: спрацювала приманка, котра валялась у мене вже з рік "в закромах" SL-Remix 3'' . Трохи половивши середнячків, захотілось мені поекспериментувати, люблю щось новеньке. Поставив Ремікс. Купив я його з розрахунку на судака, але чи не дійшли руки, чи судак не брав, не суттєво - перекочувала пачка цієї гуми в окуневу коробку. І ось поставив я цього ремікса і у воду. Проводка... та хто-ж його знає як його вести , стандартно - пару обертів - пауза. Один раз провів - ніфіга. Друга проводка, вже довів до човна, виймаю і сам вже подивляюсь по сторонам куди кидати. Вже повідець зверху і тут... вилітає окуняка і хапає мого SL_а і під човен! Знову Трента гнеться , знову шнур скрипить в кільцях, але тут вже я перець podmotka: тут я вже не дам себе пошити в дурні , пару секунд перетягування шнура і мій головний окунь дня пришвартований на кукані. Жизнь удалась! buket:
Зображення
Зображення
Загалом рибалка вийшла класна, але трудова. Кожен рік мусово пристосовуватись до настрою окунів. То він бере кренки, то мінохи, то хробаків йому давай. Але зате цікаво.
Цей день я відкрив для себе нову приманку SL-Remix 3'' Працює за принципом обертальної блешні - проводка пряма в товщі, без всяких підтанцьовок. Риба бере гарно, жадно. Слаги - best of the best. Трента - вудка не для такого окуня, знову прийдеться повертатись до америкозів - вони знають толк в басових снастях. Не обійшлось і без казусів: три дорогих японських приманки втратив із-за гав...ної китайської застібки. Маючи найкращі застібки києвського майстра Володимира ( купив у Вови в Сазані, за що йому большое человеческое спасибо luks: ) я вирішив з економити і поставити китайський сісікейч stesnya: rzhach: - маєм те, що маєм три силікошки на трьох офсетах stena: економіст. Висновок такий: трудолюбиві китайські хлопці разом з недолугими волинськими хлопцями пох...рять те, що придумали головасті японські знову-ж таки хлопці stesnya: .
Мораль сей басни такова - Хрінники сама Best_ова водойма. Окунь - сама Best_ова риба і полювання на нього для мене це Best of the Best
Ось такий Best_селлєр вийшов.
Ну ви тут читайте, а я на рибалку
Відповісти

Повернутись до “Звіти”