ЗвітиРибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Модератори: sentkroy, B.B.B.

We$t
Супермодератор
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення We$t »

Сьогодні на сховищі, район майбутніх змагань. З самого ранку 15 хвилин активного кльову протягом яких влітає пару бонусних окунців. Далі весь трудовий окунь-недомірок. Так, як виїзд був з дружиною, яка брала уроки спінінгової риболовлі :) , то по секторах не бігав, все з одного місця. На майбутніх змаганнях підніметься ще трава, тому 1,5-2 грами це максимум. Окунь тримався на відстані від берега і дістати його можна було тільки поставивши 5 грам шарнір, хоча відразу зачепи у вигляді трави,корчів - як наслідок обриви. Є декілька непоганих місць для щуки одна з яких нажаль зійшла. Половили до другої години і поїхали додому. Рибалка видалась цікава і трудова ;) .
Зображення
Зображення

We$t
Супермодератор
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

Тільки з водойми. Чергова, дуже цікава, трудова риболовля. В улові щука, окунь. Особливо активна була щука, яка в більшості клювань отримала пірсінг з японської гуми. Декілька екземплярів так і не вдалось підняти, фінку загинало в дугу але чудовисько не показалось. Як не рідко буває по неактивній рибі - завжди знаходиться чарівна приманка. Так і цього разу ;) . Нічим непримітна гума видала на гора бонусних окунів та щук. Слава японцям ! :mrgreen:
Зображення
Зображення

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 »

Ще б фото звіт, і яка різіна примінялась??
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))

We$t
Супермодератор
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

Ех маладьож (с), все вам розкажи, одному спінінга подарував, той десь пропав, хоч би подякував :mrgreen: , тобі фотозвіт з всіма секретами, їдемо в Пт., шо вмію навчу, я зажди радий вчитись сам і передати знання іншим. Вчителів хватає, головне знати до них підхід ;) , я ніколи не соромився в Віжанського вчитись, читати Шанюкевича звіти, Макса і Петі з Млинова, ровенських хлопців і накладати все на практику , для мене такі "зубри" спінінгу як Белоцький, Байда, Жалнін, Віжанський та ін. завжди є прикладом у розвитку своїх вмінь у спінінгу. А я поки так - аматор. Хоча після придбання фінки, я зрозумів, скільки клювань я не помічав, з нею я можу робити проводки, які дають змогу завжди відійти від нуля (вона в мене заговорена :D ). Вдало підібрана приманка під умови, хороша палка і шнур - і все буде ОК.

P.S. Згадав як в зоні майбутніх змагань зустрів ровенських спортсменів, один х них спитав:
- А ви за яку команду виступаєте, якщо не секрет ? (бейсик в мене був збірної України :) )
- Та я так, "вольний слушатєль", - відповів я

Тому Бодя їдемо, будемо вчитись разом ;)
Зображення
Зображення

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 »

Хех....Ваші звіти я вже майже місяць читаю, поки мені на почту прийшов лист підтдверження активації. Все дуже цікаво, і насамперед повчально. Змушений відмовити, причина тому робочий день в мене. А так нам ще 100% десь вирватись треба. Завтра зранку вискочю на р.Стир, а вже з наступної неділі треба буде запланувати виїзд. На даному відрізку сильно впала вода і зубаста собі місця ненаходить, також багато крупного галавліка, ловити його невмію, спінінгом, але затра попробою, хотя наврят, з нашою погодою. Недавно піймав на даному відрізку 2 кг щучку, на джиг, була з ікрой, то я її втопив бідолашну)
Палочки у вас дійсно шикарні, я спінінгіст не давній. В налічії є 2 палочки BratFish Royal Jig 5-25, вже як рік прикупив був dragon mystery xt 2-12 gr, обидві 2.7 м. Вроді нічьо, але вже задумався про ультра лайт, бо тяжко проводити 2г приманками.
Life is good!!!!

Максим Млинів
Щука

Повідомлення Максим Млинів »

We$t писав: А я поки так - аматор.
Да, Вы батенька скромняга, оказывается.... :D :D :D
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:

We$t
Супермодератор
Контактна інформація:

Повідомлення We$t »

Так, як на пропозицію по спільному виїзду на рибалку ніхто не відгукнувся, вирішив їхати сам. Довго перебирав силікон, читав (вірніше переглядав :mrgreen: ) сайти японських виробників приманок (гуми) і знову ловив себе на думці- сліпа віра в приманку це зло. Було б правильно викласти силікон з коробки, на який три рибалки поспіль вдається дуже непогано відловитись на загальному фоні відсутності кльову у інших колег. Але напевно вже іншим разом - в таку погоду не час для експериментів. Прогноз на gismeteo.ua не порадував теплом (+1С зранку), холодний поривчастий вітер зі-сходу теж не додавав оптимізму. Але раз вирішив - значить в путь. Інколи корисно подивитись на майбутнє місце риболовлі зі спутника google earth ;) , на однорідній по кольору площі водойми знаходжу темну пляму - а ось і причина робочої точки на яку виходили горбачі на попередній рибалці, невелика ямка без трави привабила смугастих.

В 5:00 підйом, чашка запашної кави, збираю речі і на стоянку. На дворі тихо, лиш зрідка зривається вітер, мимоволі згадую розмір хвиль на водосховищі в такий вітер, одне слово комфорту мало. Дорога до водойми займає лише декілька пісень "Ляпіса" в теплому салоні "Seat"-а, і я на місці. Водойма зустрічає невеликою хвилькою, помірним вітерцем і температурою +2С. Дивуюсь такому комфорту на воді. Швидко збираю "фінку", "td-sol" займає своє законне місце (ідеальний баланс та чутттєвість для даної палки, на мою думку), чіпляю шарнір 3 грами в надії дістати трофей з бровки і швидко йду на місце. Дорогою зустрічаю двох місцевих поплавочників, які на питання "як воно ?", лиш невдоволено відповіли "не дуже". Їх відповідь та повна відсутність ознак активності на поверхні води вибудувала стратегію риболовлі на місці.

Перші закидання - вже звично швидко відхожу від "нуля", мірний окунь загинає чутливий кінчик спінінга. Проводка для пасивного окуня дає результат. Швидко розумію що стратегія моя не діє, так як хотілось, окунь весь стоїть "під ногами", робити проводку з шарніром 3 грами важче і зачепів більше. Швидко міняю на 1,5 грами, клювання різкі, окунь на відміну від попередньої рибалки бере жадібно і не маленький силікон повністю зникає в пащі малого хижака.

З великим трудом діставши десяток хвостів - ловити стало зовсім не комфортно, піднявся вітер, хвиля як на морі, насип на урізі води заливає хвиля - вирішую відпочити і попити гарячого чайку. Попиваючи чай милуюся красою природи на сховищі, хвилями, які щораз сильніше били в кам'яну косу, зграями чайок, які завжди покажуть своїм гамірним криком котли окуня, сьогодні лиш хитались на хвилях, зрідка зриваючись з води......

Після відпочинку міняю проводку на більш агресивну, відразу результат, як не дивно щука. Взявши ще декілька окунів вирішую повертатись до машини - дала про себе знати біль в спині, наслідок захоплень футболом в юнацькі роки 8-) .

По дорозі до авто знаходжу окуня, він відійшов на міляк, де хвиля була мінімальною, виловивши декілька хвостів ділюсь даним спостереженням з місцевим новонаверненим спінінгістом з телескопом і коброю (дається в знаки присутність при попередній нашій рибалці і живий інтерес з його сторони), він радо дослухається і має в прилові декілька хвостів. Всеж не сітки ставить, залишками яких чомусь рясно вкрита кам'яна коса.

Результати - два десятки окунів, щучка і два підлящики :)

Зібравши палку, курю, кидаю погляд на водні простори і рушаю додому.

До зустрічі, Хрінники....
Востаннє редагувалось 06 травня 2011 21:15 користувачем We$t, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Зображення

Rostislavоvich
Щука

Повідомлення Rostislavоvich »

З душею написаний звіт!!!! А якшо не секрет, на яку приманку ловив той хлопчак з коброю?

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 »

Дуже цікавий і повчальний звіт. А якщо чесно, абалдеть просто як ти написа. :D :D Тобі треба висти свою колонку в риболовному журналі, або коментувати риболовні баталії....Як розказав так вже завтра в Хріниках будуть багато любителів природи. :mrgreen: :mrgreen:
Востаннє редагувалось 06 травня 2011 22:59 користувачем Bodya2222, всього редагувалось 1 раз.
Life is good!!!!

Bodya2222
Окунь

Повідомлення Bodya2222 »

Я сьогодні таож мав змогу перед роботою вирватися на рибалочку, знаю не потемі но фото поділитися хочю, ну дуже гарні жерехово-щучо-окуневі місця.
Жереха багата а брати не хоче((Точніше я його ловити не вмію.
Вдалося зловити лиш 1-го хвоста :mrgreen: :mrgreen:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Life is good!!!!

Відповісти

Повернутись до “Звіти”