ВодоймиСадів

Модератори: BOBR, President

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Deranger
Лящ
Повідомлень: 129
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Садів

Повідомлення Deranger »

Продовжуємо підіймати рейтинг сайту і розширювати географію водойм.
В Садові був тільки одного разу, кілька років тому, навесні, перед Паскою. Завіз туди нас знайомий, власною машиною, паралельно вирішив питання оплати рибалки на місцевому платному ставку - були свої прихвати і знайомства.
Ставок Г-подібний, середньої глибини, населений карповими. Ми приїхали ловити карася, але зустріли на місці гарно екіпірованих мисливців за карпом з род-подами та іншими прибамбасами. Погода в той день була дуже вітряна і несприятлива, але пару десятків карасів ми взяли на донку (на мотиля і черв'ячка). Карп на таку наживку не брав, а спінінгом ми тоді ще не ловили... Цікаво, що там робиться зараз
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3557
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Садів

Повідомлення B.B.B. »

Deranger писав:... Цікаво, що там робиться зараз
- на жаль, ніколи не був. Але не уникну запитання. Чи є там хижак, можливо якісь чутки тощо?
Аватар користувача

babay
Окунь
Повідомлень: 231
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Садів

Повідомлення babay »

Бував частенько у дитинстві..... тепер все по іншому.....
Минулого року рибалив на обвідній канаві рибхозного ставу....В прилові були
карп,карась,плотва,лин.
....розповідали знайомі що ловили там щук та окунів до 1 кг. Я особисто там не спінінгував.... ;)
Аватар користувача

dynamo
Мальок
Повідомлень: 8
З нами з: 27 березня 2011 20:30
Звідки: місто Луцьк

Re: Садів

Повідомлення dynamo »

Став в селі Садів, Луцького району, Волинської області. Став з’єднаний з річкою Чорногузка.
Доїзд до ставу комфортний, і дозволяє зупинятись в безпосередній близькості біля водойми.

Площа водного дзеркала – 15.2га.
Середня глибина ставу – 1,2м; максимальна глибина – 2,5м
Характеристики донного грунту - тверде дно, наявність затоплених чагарників. Водна рослинність, а саме лепеха, очерет, лілії наявні переважно вздовж прибережної зони, а також біля з’єднання з річкою Чорногузка.

Велика частина берегової лінії має зручний доступ до води. Але є й частина берегу, що важкодоступна, має болотистий характер, щільно поросла густою рослинністю та очеретом, саме ці місця дуже перспективні з точки зору риболовлі.

Видовий склад риби:
- Короп
- Карась
- Товстолоб
- Щука
- Окунь
- Плотва
- Линок
- Амур
- Сом.

По видовому складу господарем ставляться досить амбіційні плани, а саме зариблення ставу судаком, …
Риболовля на даній водоймі платна та дозволяється ловити виключно з берега. Умови лову риби чітко регламентуються, виключно з огляду на продуктивне існування водойми, розвитку та відтворення наявної риби. Пріоритет в можливості рибалити на даній водоймі віддається в реалізації обмеженої кількості абонементів на одного рибалку. В окремих випадках, та з огляду на розвиток видового складу риби дозволяється риболовля з оплатою за день.
Отож, риболовля на ставу здійснюється лише за наявності:
Абонементу на рік – 1200.00грн
Разового квитка на день для ловлі карася – 50.00грн
Разового квитка на день для ловлі щуки – 50.00грн.
Разового квитка на день для ловлі коропа, товсто лоба – 100.00грн.
Окрім того регламентується в залежності від сезону, ловля того чи іншого виду риби, розмір риби та її загальна вага.
В зимовий період риболовля на водоймі категорично заборонена.
Саме завдяки бережному відношенню господаря ставу, на данний момент наявні досить серйозні екземпляри коропа - 4.7кг, карася - 0.920кг, щуки-7.2кг…
Потрохи налагоджуються стосунки з організаціями риболовного спорту в напрямку розвиту та популяризації риболовлі, ну і звісно проведення у майбутньому змагань серед рибалок.
Постійно здійснюється зариблення ставка рибою. Графік зариблення по можливості буде викладатися нижче.
Донедавна став був нічий, та перебував настільки у занедбаному становищі, що споглядати на нього як на повноцінну водойму аж ніяк не можливо було.

Власне з появою власника, господаря і пов’язане відродження даної водойми з 2008р. в повноцінному вигляді, відновленням популяції риби, і відповідно можливості успішно рибалити. Господарем-рятівником ставку в с. Садів став Сергій Жук. Тільки йому відомий весь об’єм робіт, затрат часу і коштів, які довелося вкласти для того, щоб відродити дану водойму. Чистка та поглиблення значної частини ставу технікою, реконструкція дамби, вирубка значної частини чагарників, якими заріс став в період безгосподарності, все це робилося власними коштами і силами його та друзів.

На сьогоднішній день водойма має статус Ставково-рибне господарство, що дозволяє ефективно розвиватися та ставити амбіційні плани на майбутнє. Персонал Ставково-рибного господарства постійно працює для утримання ставу в чистоті, дотримання регламентих норм лову риби. Також здійснюється охорона ставу від безконтрольного та браконьєрського лову риби в нічний та денний час за допомогою сучасних приладів навігації.

Завдяки реалізованій на сьогоднішній день компресорній подачі кисню у воду значно знижується ризик замору риби в зимовий та літній періоди. Дана система практично не має аналогів у Волинській області.

Також для комфорного відпочинку на риболовлі в декількох метрах від ставу знаходяться магазин, бесідки, мангали, тенти, все що необхідне як для рибалки, так і для його сім’ї та друзів.
Отож, господар ставу Сергій робить усе для того, щоб створити прекрасні умови для гарного, якісного відпочинку рибалок. Головне, щоб йому у цьому у нашій не вельми досконалій державі не заважали.

Лише після того як дізнаєшся в якому стані був даний став, і що вдалося зробити за дуже короткий період часу, перетворивши став на дуже цікаву водойму, починаєш розуміти наскільки необхідний ефективний власник-господар, яким є Сергій Жук. Тому від імені усіх волинських рибалок, і не тільки волинських, зичимо Сергію здоров’я, натхнення та можливостей розвивати розпочату нелегку справу.

Регламент риболовлі на ставку станом на 01.11.10
- Риболовля мирної риби, а саме карася, коропа, товстолоба без абонементського квитка – заборонена. Відновлення можливості ловлі з оплатою за день буде 01.08.11
- Риболовля щуки з оплатою за півдня – 30грн, за цілий день – 50грн.
- Чітко відслідковується безконтрольне засмічування прибережної частини та самого ставу. Рибалки, які помічаються за даними зловживаннями позбавляться можливості подальшої рибовлі.

Останні зариблення:
Восени 2010 року – 700 кг малька карпа
На весну 2011 року заплановано ще 1000кг карпа середньої наважки 250-400гр.

http://rubalka.com.ua/
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 2071
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Садів

Повідомлення DRAKULKA »

11 листопада цього року задоволено позов першого заступника керівника Луцької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної державної адміністрації, Садівської сільської ради до громадянина про стягнення заборгованості, повернення земельної ділянки водного фонду площею 29,6 га та водного об’єкту – ставка.
Відповісти

Повернутись до “Водойми”