ВодоймиОздів

Модератори: BOBR, President

Відповісти

Автор цієї теми
Deranger
Лящ
Справжнє ім'я: Андрій

Оздів

Повідомлення Deranger »

Одного дня (кілька років тому) виїхав ловити карася "на удар" у втрачаючий авторитет Коршів, але в автобусі розговорився з одним з попутних рибалок і вирішив приєднатися до нього і провести тестування нову для себе водойму. Автобусний маршрут був сприятливим - проїхали Коршів, потім автобус розвернувся і ми ще хвилин 15-20 потрусилися по міжсільським автобанам, потім пройшлися трошки пішки - і ось вона, мета подорожі: продовгуватий ставок метрів 20-25 в поперечнику, з мінімумом рослинності і надією на гарний улов. Вже на місці після розмов з аборігенами з'ясував: ловити краще на червя та опариша, але мотиль теж проходить. Прийшлося імпровізувати на місці. Результат: кілька окунців та гарний зачотний карась на 950 грам. Крім них, у водоймі багато ротана, але вполювати цю смачну і поживну рибу мені не вдалося.
Фінансове питання вирішувалося просто: якийсь лояльний дядько збирав доволі доступну суму, оптом було дешевше, тим більше проти різних Колодеж і Усичів - взагалі халява (5 грн проти 20-30 грн).
Був там лише один раз, але сподобалося.
Що робиться там зараз - невідомо...

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Ставок у с. Оздів, Луцький район

Повідомлення B.B.B. »

15.08.09. Рибалка-тестування у с. Оздів.
Із ранку телефонує колега по федерації Славік Теліцин і ми в 10-30 год. їдемо у с. Оздів (Луцький район).
Отже, став має прямокутну форму, досить довгий – до 500 метрів у довжину та до 70 метрів у ширину. Неглибокий – десь до 1,5-2 метрів глибини. Став має дамбу, звідки витікає водичка у струмок, що впадає у р. Чорногузка.
Сам став належить місцевому колгоспу „Рать”. Рибалити дозволено лише місцевим жителя села, а також за погодженням голови колгоспу у межах тестування – групі рибалок із ФРСВО.
Таким чином, день присвячений тестуванню водойми. Саме у планах стоїть завдання провести дитячий поплавок і відповідно підшукуємо місце під проведення спінінгового змагання. Отже, прикормивши місця на поплавчанку, закинули кілька вудок. Мені ж робота пристоїть із спіном.
В цілому відзначу, що рибалка-тестування показало – проводити дитячий поплавок не варто, оскільки в улові домінує плотвичка і клює вона не вельми активно, що буде ускладнювати процес лову для дітей. Хоч спортивне змагання із поплавка, за словами Славіка, можна проводити цілком.
Щодо хижака – в улові виключно окунь. За 3 год. лову вдалось узяти до 70 шт. окуня. Важко відзначити, яка резина домінує, оскільки окунь брав усю резину без розбору. Отже, проводити змагання по мікроджигу – можна цілком.
Ось таким було у нас тестування-рибалка.
Відповісти

Повернутись до “Водойми”