Сезон 2009 рокуВідкритий чемпіонат Волинської обл. фідер 11-12 квітня 2009

Модератор: President

bogdan
Пічкур

Re: Відкритий чемпіонат Волинської обл. фідер 11-12 квітня 2009

Повідомлення bogdan »

President писав:Регистрация завершина.
Список участников чемпионата:
1. Гаврилюк О.І. м.Луцьк
2. Прилепа С.О. м.Луцьк
3. Єрмак М.І. м.Луцьк
4. Ніколаєв Дмитро м.Рівне
5. Степанюк Василь м.Рівне
6. Шишковський Олександр м.Рівне
7. Хітров Юрій м.Львів
8. Попіль Тарас м.Львів
9. Тарасюк Володимир м.Луцьк
10. Фірчук Олег м.Луцьк
11. Хомяк Северин м.Луцьк
12. Кочетов Юрій м.Луцьк
13. Теліцин В'ячеслав м.Луцьк
5. Степанюк Василь м.Рівне - заміна на - Дем'янчук Богдан м.Рівне

Автор цієї теми
President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Повідомлення President »

Регистрация завершина.
Список участников чемпионата:
1. Гаврилюк О.І. м.Луцьк
2. Прилепа С.О. м.Луцьк
3. Єрмак М.І. м.Луцьк
4. Ніколаєв Дмитро м.Рівне
5. Степанюк Василь м.Рівне
6. Шишковський Олександр м.Рівне
7. Хітров Юрій м.Львів
8. Попіль Тарас м.Львів
9. Тарасюк Володимир м.Луцьк
10. Фірчук Олег м.Луцьк
11. Хомяк Северин м.Луцьк
12. Кочетов Юрій м.Луцьк
13. Теліцин В'ячеслав м.Луцьк
14. Ковальський Віталій м.Рівне
15. Брижицький Андрій м.Рівне
Зображення

Даша Букина
Колючка

Повідомлення Даша Букина »

РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО ТУРУ ЗМАГАННЬ

1. Брижицький А. - 539 гр.
2. Ковальський В. - 215 гр.
3. Фірчук О. - 136 гр.
4. Хітров Ю. - 133 гр.
5. Дем"янчук Б. - 122 гр.
6. Ніколаєв Д. - 115 гр.
7. Хомяк С. -109 гр.
8. Гаврилюк О. -93 гр.
9. Тарасюк В. - 83 гр.
10. Кочетов Ю. -73 гр.
11. Теліцин В. - 11гр.
12. Прилепа С. - 0 гр.
13. Попіль Т. - 0 гр.
Востаннє редагувалось 12 квітня 2009 17:49 користувачем Даша Букина, всього редагувалось 1 раз.

Даша Букина
Колючка

Повідомлення Даша Букина »

КІНЦЕВІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАННЬ:

1. Брижицький Андрій м.Рівне 2 бали
2. Ковальський Віталій м.Рівне 6 балів
3. Дем"янчук Богдан м. Рівне 7 б.
4. Фірчук Олег м.Луцьк 8 б.
5. Ніколаєв Дмитро м.Рівне 13 б.
6. Гаврилюк О.І. м.Луцьк 14 б.
7. Теліцин В'ячеслав м.Луцьк 14 б.
8. Тарасюк Володимир м.Луцьк 17 б.
9. Хітров Юрій м.Львів 18 б.
10. Кочетов Юрій м.Луцьк 20 б.
11. Хомяк Северин м.Луцьк 21 б.
12. Прилепа С.О. м.Луцьк 23 б.
13. Попіль Тарас м. Львів 28 б.

Vova_luck
Мальок

Повідомлення Vova_luck »

Класні вийшли змагання жалко що погода підвела.Хто фотографував вишліть фото (w1647w@rambler.ru)буду вдячний.Частішеб такі змагання :D можливо наступного разу рівенчани надіюсь залишаться без призових місц ;) ь

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

:arrow: Змагання вийшли дійсно класні навіть я б сказав екстремальні, особливо у перший день, особисто мені в таку погоду за моєї риболовної приктики ловити ще не приходилось......., але недивлячись на погоду все пройшло не погано, на водоймі спостерігалася запекла бородьба до останніх секунд, в умовах майже повної відсутності кльову кожен старався хочаб втекти від нуля, що правда не всім це вдалося.....не виникало ніяких претензій і до суддівства :idea:
Особисто мій дебют на змаганнях виявився вкрай невдалим :oops: , сам не можу зрозуміти як так получилося можливо ще трішки маловато досвіду, та й погодні умови.... за два тури вдалось спіймати одну плотвичку вагою 27 грам, проте непокоїть те що знову Волинь без нагород це вже переходить в якусь закономірність, але як то кажуть не будем вішати носи, а зробим все можливе й неможливе щоб ситуацію в подальшому змінити на нашу користь....

Організаторам та учасникам респект і повага :!: :!: :!:

Ось в доповнення кілька фоток із змагань...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

Sergey@F
Щука
Контактна інформація:

Повідомлення Sergey@F »

Іще фото...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
ЗображенняРыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ ЗображенняЗображенняЗображення

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій

Повідомлення B.B.B. »

Волинь молодці!
Вітаю чемпіонів - гарна традиція!
Молодці організатори - і погода, і свято... - але змагання відбулись!
Вітаю усіх учасників!
Кидайте ще фотки - адже це вже ітсорія!
Волинянам - готуватись до наступних змагань і перемоги!

bogdan
Пічкур

Повідомлення bogdan »

Після успішних сезонів у мормишці та спінінгу дебютую на фідерних змаганнях. Це була лише сьома моя рибалка фідером, а таку дрібноту взагалі довелося ловити цією снастю вперше. Тож короткий звіт:

Холодно, пориви вітру, часом дощ, перед стартом - град, навіть грім десь неподалік... Кльов місцевого карася видавався у таке похолодання дуже проблематичним, але спробувати все ж потрібно було. Андрій Брижицький у таку "ніяку" погоду ледь не зі старта у 8-9 секторі почав ловити дрібну верховоду та плотву.
Дімон у 1 секторі - глухо, я у 3 вже на першому закиді беру "крупного" йоржа вагою 57 грам. Намагаюсь взяти ще пару таких - вхід ідуть червяки , мотиль, але результату нема, хоча місцеві запевняють, що йоржа тут вистачає і він тримається чималими косяками.
Тим часом Ковальський у 4 секторі теж переходить на ловлю білої дрібнотина ближній дистанції - і це відразу дає результат. Ставлю 15-грамову кормуху і я - знову зявляються рідкі покльовки, ловлю дрібну плотвичку... Риба є - але бере дуже акуратно - на вітрюгані кінчик фідера не показує покльовок, а мотиль - обсмоктаний... Зрештою кілька разів кидаю порожньою кормухою - ловлю ще дві дрібноти, але останню годину - 0... Хоча відчуваю, що дуже потрібно ще одну "тюльку" зловити... Не вийшло... Тому тільки пятий в турі.
День другий. Холодно, але сухо... пориви вітру не такі різкі. Жеребкування, досить сприятливе, приносить Ковальському 5 сектор, Дімону - 8, Брижицькому - 12. Мені залишився останній жеребок - виявилося, що 11. Добре, лідер поруч, можна буде робити корективи... Львівянам випадають 1-2 сектори, як зясувалося згодом абсолютно глухі, як і мій вчорашній 3 - там всі з нулем.
Андрій зі старту ловить на ближньо-середній дистанції і вже за десять хвилин перша верховода у нього. Далі друга, третя...Я закормив 70-метрову дистанцію під Трабукковський "Привілег" та 45 м під Катану. Ближче йдуть пасма трави з видолинками піщано-глинистого чистого дна.На дальніх дистанціях - нуль. півтори години. Андрій поруч методично ловить. Годую ближню дистанцію - нуль, але раз по раз помічаю ушкодження мотиля на гачку - об траву??? Зрештою згадую про вчорашні спроби ловити без корма. Вирішую взагалі зняти кормушку і поставити груз - але маю лише 35 грам - важкий... та вчасно згадую про запас спінінгових "ушастиків" - 15 грам саме те. Ближній закид - і вже через півхвилини перша чітка покльвка і плотва на гачку. Далі покльовки пішли одна за одною, причому, якщо 2-3 хвилини їх нема - треба перезакидатися. Покльовки були, але реалізація слабенька - то мимо, то сход... Після 5 рибки я почав планувати зловити до фінішу штук 10 з таким темпом, що теж непогано. Та ось на черговій плотвичці обломується лопатка у білого Колміка №16 і я ставлю дрібніший бронзовий Дреннан... І тут понеслось... Промахи майже пропали. До кінця туру зловив всього 20 пліток та 6 верховод, що в сумі дало 500 з копійками грам... Андрія не догнав - півтори години фори дали себе знати.
Цікаво.
А що було б, якби карась був активний???

Автор цієї теми
President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Повідомлення President »

Зображення
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”