Звітир.Турія

Модератор: Sergey@F

Аватар користувача

Автор цієї теми
shs
Щука
Повідомлень: 376
З нами з: 23 листопада 2010 09:41
Звідки: м. Рожище

р.Турія

Повідомлення shs »

всім привіт, нині вдалося пофідерячити на турії біля водосховища(м. Ковель), трішки заважав вітер але все пройшло не геть погано, риба була активна , от тільки діставало дрібне смикання, за дві години вдалося витягнути кілька підлещиків і, як не дивно, невеличкого головня, наживкою слугував опариш, прикормка фішка фідер на половину з макухою, батоги невідомого походження, котушка з ліскою яка попалася, оснасточка яку дали. Все ж таки другий в житті вихід з фідером, все ще попереду...
фотика не було, риба щасливо відпущена в рідне середовище
p.s. на вихідні збираюся на рідний стир під рожище, прадьте які оснастки краще використовувати в тих краях, в планах полювання на сома, марену, ляша, плітку
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: фідер на р. Турія

Повідомлення B.B.B. »

shs писав:p.s. на вихідні збираюся на рідний стир під рожище, прадьте які оснастки краще використовувати в тих краях, в планах полювання на сома, марену, ляша, плітку
:D :D :D
Бери човна, Славік. Там мабуть, доведеться плавати - Стир із кожним днем піднімається!
Краще знайти якесь тихше місце, де вода світла - раджу знайти маленьку річку. Буде куди цікавіш - такої думки!
Аватар користувача

Автор цієї теми
shs
Щука
Повідомлень: 376
З нами з: 23 листопада 2010 09:41
Звідки: м. Рожище

Re: фідер на р. Турія

Повідомлення shs »

дякую, Віталій, але ж навігація заборонена, якби човен був актуальний, то понесло б мене десь в бік північного сусіда, що д високої води потрібно розвідати в районі входу конопельки в стир досить високі береги, потрібно дзвонити родичам, хай сходять подивляться.
в Луцьку зараз можливо десь знайти виповзків( русельників)?
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: фідер на р. Турія

Повідомлення B.B.B. »

Про човна - жартував! :D
Щодо виповзків - не моє, відповідно і не знаю!
Як там річечка Турія поживає? Щось цікаве Славік розкажи - що з рівнем води, як там хижак тощо?
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: фідер на р. Турія

Повідомлення We$t »

shs писав:дякую, Віталій, але ж навігація заборонена, якби човен був актуальний, то понесло б мене десь в бік північного сусіда, що д високої води потрібно розвідати в районі входу конопельки в стир досить високі береги, потрібно дзвонити родичам, хай сходять подивляться.
в Луцьку зараз можливо десь знайти виповзків( русельників)?
навігація заборонена з 1 квітня, я ще до заборони встигну в Хріни разок крунути
Аватар користувача

Автор цієї теми
shs
Щука
Повідомлень: 376
З нами з: 23 листопада 2010 09:41
Звідки: м. Рожище

Re: фідер на р. Турія

Повідомлення shs »

Сьогодні знову був на ріці, місце, оснащення, наживка та прикормка ті ж самі, псував настрій поривчастий, сильний вітер, сильна хмарність та дітлахи з телевізорами на дамбі. А от рибка радувала активністю, часом розміром. відразу розкинув два батога(жадність), через три хвилини одного відклав, якщо покльовки не відбувалося відразу після закидання, то очікування займало максимум хвилину, а коли робив коротеньку підтяжку ліски, то рибка як з цепу зривалася. дуже багато нереалізованих покльвок через брак досвіду, та й пориви вітру весь час збивали з пантелику. коли зібрався на роботу(14.25) в улові було десяток густерок різного розміру і одна, але залікова пліточка. ось такі пироги. На сховищі лід зійшов, чекаемо коли прокинеться лин, та віднереститься зубата
Аватар користувача

Автор цієї теми
shs
Щука
Повідомлень: 376
З нами з: 23 листопада 2010 09:41
Звідки: м. Рожище

Re: фідер на р. Турія

Повідомлення shs »

Слава Україні! сьогодні, в обідню пору був біля водосховища, на руслі, випробовував патертностер та асиметричну петлю. Чутливість, в порівнянні з купленим монтажем з відводом та двома поводками, вражаюча, реагуе практично на найменший дотик, покльовки були агресивні та підсікти вдалося лишень одну пліточку, списую на брак досвіду. рівень води знижуеться, щука віднерестилася. під вечір, біля самої дамби гарненько ловиться густерка, невеличка, але трапляється крупніша. наразі все
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: фідер на р. Турія

Повідомлення DRAKULKA »

Русалей найти можно всегда. Земля сейчас не сухая, да и видно много дырочек с кучками на тротуарах.
Часиков в одинадцать вечера берёте фонарь, вспоминаете конфигурацию теплотрасс (где зимой снег не лежал) и вперёд. Ступаем легонько, вибрации почтвы они чувствуют прекрасно, и подкрадываемся. Кстати фонарь желательно не яркий, яркий свет они тоже чувствуют за пару метров. Сейчас это наверно оптимальный способ, так как лазить по полях в такой гавномес довольно проблемматично :)
Хватаем не за кончик а в месте прикосновения хвоста с норкой. Кстати после этого не нужно его тянуть - можно порвать. Если подержать пару секунд, то он сам постарается перегруппировать щетинки и в этот момент легко выскочит с норки.
Летом они на удивление шустрые, иногда особенно в сухую погоду светишь фонариком и видишь только мелькающие хвосты заскакивающие в нору за десятые доли секунды, даже не верится порой что эти кольчатые обладают такой реакцией и скоростью.

Зображення
Аватар користувача

Автор цієї теми
shs
Щука
Повідомлень: 376
З нами з: 23 листопада 2010 09:41
Звідки: м. Рожище

Re: фідер на р. Турія

Повідомлення shs »

мої вітання. в неділю, 10,04 був на ріці біля дамби, пікер конгер, ліска 0,3, асиметрична петля з двома повідками, напівзакрита якірна кормушка вагою 40 гр, опариш та куплена фішка змішана з макухою. препаскудний поривчастий вітер і багато ентузіазму. покльвки були слабенькі, та біля 17 години вдалось підсікти якусь холеру, відчувши сильний опір ріень адреналіну зашкалив, коли підтягнув в зону видимості, трохи злякався, на гачку з тонюнім повідком сиділа зелено-смугаста зубата, на радість мені і на заздрість сусідам все обійшлось і щука була на березі, вага 0,7 кг, не рекорд але приємно, пімавши ще одненьку плітку пішов додому похвалитись дружині
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: фідер на р. Турія

Повідомлення BOBR »

Во фидерщики мочат. Скоро спинингистов обловят.
Спс за отчёт. (Фотку б)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”