ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 171
З нами з: 09 травня 2009 08:38
Звідки: м.Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Mak7 »

Сьогодні знову совались з Максімом по заліві. В мене результат 2 окунька і одна щучка спортивного розміру, а в Максіма 4 невеликих смугастиків.
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення максім »

Вийшов я ще вчора на вечір половити . Вдалось впіймати одного судачка і було ще декілька покльовок.
Аватар користувача

diplomat
Лин
Повідомлень: 111
З нами з: 19 лютого 2009 19:26
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення diplomat »

Виходив сьогодні на розвідку. Ситуація наступна: по акваторії збереглися досить широкі закраїни криги. Кидав тільки біля моста. Рівень води високий - вода вийшла з берегів, але в Заліві чиста. Течія, відповідно, потужніша ніж зазвичай. Ловити не комфортно, але можна. Осбтукавши доступну акваторію джигою так і не отримав клювання. Застосовував гуму Бас Ассассин на 12 гр. і на 10 гр. На недовго ставиив також манс і Релакс, але в одного видалась гра заактивною для цієї пори, а інший трохи завеликим...
Загалом нічого дивного чи несподіваного для себе не побачив. Просто хотілось скористатись нагодою помакати приманки - гісметео вказує на те, що до початку березня повертаються морози....
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення максім »

Сьогодні після школи вийшов покидати спіном на Заливі. І нарешті вдалося відловитися в цьому році :D :D :D :D , скільки рибалок і 0. Отже приїхав я з другом, починаю робити закиди і тут на перших забросах сідає мікроооо-судачок. Потім ідем майже до самого кінц Залива, ніфіга. Вертаємось назад і роблю закид біля моста, і тут ніяк неочікуваний НАЛІМ!!!!!
Рибалкою дуже задоволений :D :D :D !!!!
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення sentkroy »

Максим ідеш по слідам.... :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення максім »

Доречі, НАЛІМ був відпущений і судачок також!!!
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення sentkroy »

Livera писав:Максим молодчина,а за матагу пару слів?
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення максім »

sentkroy писав:
Livera писав:Максим молодчина,а за матагу пару слів?
Спінінг заточений під Мдж.
Спінінг дуже бистрий. Тест 0,4-5 грам. Мені подобається, хоча мені здається що можна і 7, і 8 кинути.
При повном штиле, на глубині не більше 1,5 м удобно ловити с грузом от 1 грамма. Менші головки не кидав. Легко виполняютmься любие “дрожащие” и ривковие анимації приманок с головками до 4 граммов.
На 5-6 грам дуже резку проводку не зробиш. Спиннинг не самий легкий. Що відображається на його мощності.
Покльовкі відчуває добре. Заброс класний. Підходить і під твіч невиликіми воблерами.
Більше скажу після, декількох рибалок.
Востаннє редагувалось 17 березня 2011 18:54 користувачем максім, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача

Андрей
Минь
Повідомлень: 166
З нами з: 19 серпня 2009 22:47
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Андрей »

2 максім
максім писав:При полном штиле, на глубине не больше 1,5 м удобно ловить с грузом от 1 грамма. Менші головки не кидав. Легко выполняются любые “дрожащие” и рывковые анимации приманок с головками до 4 граммов.
Закан4юй з російською ... ;)
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення We$t »

от блін, я думав Matagi тільки в мене, тепер треба продавати, а то не по фен-шую. Хоча в тебе вроді Mebaru
Відповісти

Повернутись до “Звіти”