ЗвітиЗвіти про рибалку в с. Коршів

Модератор: Sergey@F

Аватар користувача

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення Sergey@F »

:arrow: Сьогодні зі своїм колегою по роботі вранці поїхали в Коршів.... проблемою виявилось знайти самі водойми в Коршові оскільки ні я ні колега там ще не були, та ще й туман такий що за двадцять метрів нічого не видно, але в одному дворі побачили якогось діда який і підсказав нам як доїхати до ставків...... :lol: Отже шоста година ранку ми вже на місці і починаємо розчохляти снасті.... :idea: закормлюю точку ловлі і роблю перші закидання.... впевнена поклювка і на гачку білий амурчик вагою приблизно 250 грам... рибу звичайно випускаю і з сподіванням що буде непоганий кльов роблю закидання.... та нажаль ні амура ні коропа согодні ми більше не впіймали..... пізніше ловлю ще три красноперки і вирішую надалі половити верховодку яка сьогодні клювала раз за разом... :D
Мій колега впіймав на поплавок кілька невеличких карасиків та два ротани один з яких просто велетень..... нажаль в обід потрібно було вирушати додому, а так хотілося порибачити довше :oops:


Ставок майже повністю заростає водною рослинністю, ледве знайшов собі місце щоб можна було закидати фідер...
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

Pikaso
Сазан
Повідомлень: 184
З нами з: 14 лютого 2009 22:50
Звідки: Файне місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення Pikaso »

8-) Ну нічого улов...і так непогано...тимбільше що незнайома водойма....... :lol:
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення B.B.B. »

Хлопці, підкажіть будь-ласка, що там нині із окунем, щукою? Чи є там хижак взагалі?
Аватар користувача

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення Sergey@F »

B.B.B. писав:Хлопці, підкажіть будь-ласка, що там нині із окунем, щукою? Чи є там хижак взагалі?
Чесно кажучи Віталій таке враження що хижака там немає взагалі :oops: :oops: :oops:
Спеціально спостарігав.... :arrow: за півдня рибалки небачив жодного признаку хижої риби... :cry: :cry:
На інших водоймах після прикормочних закидів на прикормку збирається дрібна риба і на прикормленому місці постійно спостерігається як хижак б"є дрібноту, а в Коршові нажаль мертво :cry: зато спостарігав шо зверху плаває багато мертвої риби...... :!: :!: всетаки мабуть місцеві "браки" не дрімають, а творять свої темні справи...
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

Pikaso
Сазан
Повідомлень: 184
З нами з: 14 лютого 2009 22:50
Звідки: Файне місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення Pikaso »

8-) Я знаю...там було троха щуки......раніше як я туди їздив було більше спінінгістів ніж поплавочників.....і навіть витягали...невнличкі...але були....дехто і по декілька...дивлячись на їхню техніку це були аматори))))......а один казав добре працюють подвійні вертушки :lol:
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення We$t »

От вам і Коршів
Щучка 2300, L-66
Ці наступного дня всі на 44
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення B.B.B. »

Ну все - після звіту We$t Коршів буде виключно по білій рибі, оскільки спінінгісти усього хижака "так би мовити"
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення We$t »

:) , Ну так це давно було - жовтень 2007
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення B.B.B. »

We$t писав::) , Ну так це давно було - жовтень 2007
- ти ж попереджай, а то Луцьк в один момент переїде у Коршів.
Восени минулого року ми якось заїхали у Коршів випадково - по дорозі нам було. Кинули з півгодини, як на диво і спінінгістів - один чоловік. Одним словом - глухо! Також чув, що там частенько орудують місцеві вмільці нетрадиційного лову, от і не притягує нині Коршів - навіть тим, що дуже близкьо до Луцька.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення shanik »

Я їздив в Коршів давно,ше коли ловив на мотиля на удар і на пінопласт, там же ловив і на вертуху( перечіпляв замість пружини.спінінга ше не було)- окуньці і дрібні щучки. Перестав навідуватись на цю водойму, бо часто зустрічав сліди роботи "електриків".
Відповісти

Повернутись до “Звіти”