ЗвітиРічка Чорногузка

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні мали нагоду побувати у с. Полонка разом із Максимкою. На річці були недовго - 1,5 год., однак і того часу вистачило, щоб побачити кілька цікавих клювань.
Розпочали із лівої сторони мосту - там досить сутужно, пригадую, що отримав один тичок на в"юновку і все. Максимка бачив клювання вже під самим мостом.
Спробував ловити під деревами. Минулого разу там піймав був бистряночку. Сьогодні - лише непоганий удар на колєбалочку. На цікавому бистрячку потримав знову на в"юновку, як здалось, верховодку.
У районі водоспаду - Максимка відзначається окунцем на вертушку RV, яку згодом обриває.
Мені вдається кілька разів кинути під дерева - на одній проводці маю відразу дві атаки на в"юновку, але без результату. Згодом, вже закидаю у так званому "басейні", де купаються. На диво ловлю окуня на мікроджиг, ще мить витягую щучку на вертушку RV і ще мить - знову на мікроджиг ловлю щучку біля 0,5 кг.
Потім робимо 5-ти хвилинний облов правої сторони від мосту - клювань не побачили. А далі - рушили додому.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення shanik »

Розміщаю звіт тут, бо створювати нову тему поки що не вважаю доцільним. Тим більше, що Новоставський ставок в басейні Чорногузки.
Отже, все почалось в суботу коли розглядаючи околиці свого нового житла на гуглівських знімках побачив водойму в с. Новостав про яку нічого не знав. 15 хв. велосипедом - і я на місці.

В рибалок що були на водоймі дізнався що основна ціль 2-3 річний коропець, риболовля платна, спінінгістів тут ніхто не бачив, але виходи окуня спостерігались. На півострові знайшов орендаря і запитав що буде коштувати поспінінгувати, згоден випускати всю рибу. Видно, до мене, про риболовлю спінінгом ніхто не питав, після роздумів прозвучало:"50 гривень", а після паузи:"за пів дня". Як в анекдоті. В те що можна ловити рибу і випускати, здалося, не повірив. Поговорили, слово за слово, домовились про безкоштовну тестову риболовлю, потім переглянемо цінник. Причому, якщо нічого не зловлю - не пустить на ставок зовсім. Як в казці.
В неділю в 5.45 я на водоймі, вітру нема, краса. Полощу приманочки, міняю проводки - ОП. Дна практично не "бачу", глибина невелика, муляки нємєряно. Міняю декілька точок, результат незмінний поглядаю в сторону річки, але там дві машини "купальщиків" на шлюзі (пів сьомої ранку, якраз купатись). В кінці ставочка біля втоку-витоку каналів на "хвилю" сідає окунець.

Більше покльовок нема, з першими променями сонця коропці починають дико стрибати. Переходжу на річку, шлюз звільнився. На першому закиді коливалочки в буруни сідає рибка, але сходить. Кілька безрезультатних туків, міняю приманки і ловлю окунця. Сонце встало, в окулярах видно, що окунці там є. Але я крадусь далі, де стихає струя і де було декілька "смачних" плюхів. Раптом на протилежному березі нізвідки з'являється гуманоїд з "тєлєвізором" і ні хвильки не вагаючись жбурляє свій мотлох на середину річки. Встаю, і вже не маскуючись підхожу до ями, там ловлю ще окунця і маю щучий "тюк". Повертаюся на ставок. Жара. Коропці вже не тільки скачуть, а і нарізають круги прямо під ногами. Знову "тюкає" щучка, мимо, повторів нема. Закидаю, зачеп, і піднімаю над водою те, про що чув, але ще не бачив - колючий дріт натягнутий між вбитими в дно і берег стовбчиками.
Разом з купою гілок і корчів які накидано вздовж значної берегової лінії така "гостинність" насторожує. Повертаюсь на місце старту. Гра в "колір-вага-проводка", один з місцевих окунів не витримує і обкушує хвоста на твістері. Більше покльовок не було. 11.00 їду додому.
Така от риболовля. Мало риб, зате "многабукафф".
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення sentkroy »

З нагоди св"ята вирішив трохи відпочити на рибалці. Захотілось просканіровать р. Чорногуску в районі с. Гірка полонка.

Берега річки дуже зарослі, тож місць для полоскання приманок малувато. Та все ж таки красота...
Перший риб: :D :D :D

Знайшов точку де на маньячку окуні творили чудеса... :o :o :o

P.S. на фестивалях за такі чудеса треба "мендаля" давати... :lol: :lol: :lol:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення We$t »

черепаха знатна, бери її на відкриття - зварим суп :mrgreen:
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Bayda »

А ключик де ?
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення shanik »

Ключик добрий! Сергій, по секрету, приманочку здай. Бо в господарстві перфоратора і "болгарки" сильно не вистачає.
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення Павло »

Тепер ясно, хто краде газ в Росії.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення B.B.B. »

Павло писав:Тепер ясно, хто краде газ в Росії.
:D :D :D
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення shanik »

Сьогодні виходили на Чопрногузку в районі впадіння в Стир (Новостав). Вся долина вкрита товстим панцирем льоду. Вода зійшла, а шар льду лишився. Канави теж під льдом, а річка відкрита, верховодочка плаває, але за 2 год. МДЖ - жодного тичка. Бачив "шнурка" під берегом, заникався в тінь, і на приманки не реагував взагалі.
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Річка Чорногузка

Повідомлення максім »

Сьогодні я виходив на Чорногузку, в районі села Полонки. Вся річка розмерша. Було декілька тичків , але здається біла риба.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”