ПриманкиПриманки для Головня.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Mrak
В`юн
Повідомлень: 35
З нами з: 17 квітня 2009 09:32

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення Mrak »

shanik писав:Ось моя компенсація за неможливість поїхати на 2 зустріч.
Легендарний Rigge 35F. В відгуках пишуть шо ловить всю рибу, може і головня?

Rigge - Просто супер! Де такого можна взяти???Саме таку розкраску?
Аватар користувача

Mrak
В`юн
Повідомлень: 35
З нами з: 17 квітня 2009 09:32

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення Mrak »

А в Луцьку можна купити Bo6/ Daiwa - P-Live Cicada akabun???? - Вона з двох частин. І якщо можна то де ???
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення Deranger »

Mrak писав:А в Луцьку можна купити Bo6/ Daiwa - P-Live Cicada akabun???? - Вона з двох частин. І якщо можна то де ???
Хіба що під замовлення в риболовних магазинах - думаю, привезуть з Києва, Львова чи Одеси без проблем...

Як там Іква? Вода падає і надалі?
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення shanik »

Mrak писав:Де такого можна взяти???Саме таку розкраску?
Я брав в Саши на варшавці, оставався білуватий, тоже дуже прикольний, але напевно більш по окуню.
Може ше довіз.
Аватар користувача

Mrak
В`юн
Повідомлень: 35
З нами з: 17 квітня 2009 09:32

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення Mrak »

Ааааа, дякую за інфу!
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення shanik »

Шо тільки люди не придумають
http://mirlen.com.ua/index.php?page=sho ... 1&Itemid=1
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення Максим Млинів »

Є моменти, коли головень просто сходить з розуму від будь якого воба, чи вертухи, особливо весною, перед вильотом хруща, йому глибоко всеодно, що там на кінці "шнурка", бере дуже часто на "всплеск", і не розглядає чи це Рідж, чи "китаєць", чи Рапала....
Але весна не завжди. Рибу ми стараємось ловити в ті моменти коли в нас є час, а не коли в риби є бажання.
По результатам цього року, ловив в основному на р. Іква, в районі Млинова, та с. Береги, можу сказати що безвідмовно, по всій акваторії працював "Рідж 35" оригінальна розкраска (діп - трішки гірше...). Ближче до осені Хіккурі. До речі, як тільки Саша (Варш., ринок) привіз, Чабіки, взяв одного. Розловив зразу. Воблер просто супер!!! З цими приманками не було жодної рибалки, на Ікві, з нулем... на самий гірший випадок заробиш чіткий удар, або схід, до речі на "Чабік" це досить часто, є бажання змінити гаки.
Ще одне, на рахунок "КрекДжек" 21понтон. Хотілось, би, також почути, можливо хтось розловив його по головню. В мане є суспендерок 4,5см, по окуню на глибині до 1м над травою - просто браконьєр... навіть шнурки до 500гр. досить таки часто й, не без апетиту, його ковтають. Працює тільки на твіч. По головню просто, пока безкорисна річ...
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення Вітус »

shanik писав:Шо тільки люди не придумають
М-да... "Ізобіліє" спантеличує. Наприклад, в часи "совка", коли на полицях з спиртного стояла горілка, вино та шампанське одного сорту, ніхто не парився і не задумувався над тим, з яким видом сиру чи ковбаси їх спожити, тому, що видів сиру і ковбаси також було чи не одиниці. А одного разу, читав в "Галицьких контрактах" статтю, про те, як правильно споживати які види сортів сиру та м'ясних виробів з сотен-тисяч існуючих до яких видів вина (з-поміж тисяч, що є за бугром), то стає зле і просинається відчуття "комплексу", що ти все життя щось робив не так.
В мене особисто таке відчуття складається, коли дивишся на кількісний склад "маньячок" (з врахуванням видів форм, відтінків та ваги), мозги завертаються від варіацій їх підбору. Що поставити, коли і в який момент? Чи може вони всі, як одна вихоплюють будь-яку з риб не зважаючи на розмаїття. Бачив в одного діяча такі самі колекції, але реально, навіть окунути кожне з цих чудес вимагає часу, який вряд чи хтось в натурі на це встигне витратити у продуктивний і відведений для риболовлі час. Склалось враження, що така колекція просто "гріє душу" її власнику вже тим, що він нею володіє і може собі це дозволити (ІМХО). І ще: колись прочитав в одній статті, що всі розмаїття розфарбувань приманок робляться в більшості "для рибака" а не "для риби".
Востаннє редагувалось 27 січня 2010 16:53 користувачем Вітус, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення Вітус »

B.B.B. писав: ловив на:
- Yo-zuri 3D Flet Crank (Floating, 55 mm, 2 1/4 1/4oz. 7,5g, До 0,6 м )
Попадався виключно крупний головень під 1 кг і вище однак не на Ікві, а на р. Стир
Віталій, поділись інфою стосовно даного "девайса", а саме який з кольорів в тебе зіграв? І ще-при ловлі на течії, яку саме проводочку використовував? ;)
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Ось дивлюсь на ці чудо-блешеньки і вже собі такі хочеться! :o Особливо №2 і 5 в сріблястому кольорі. Цікаво, можливо хтось допоможе дістати такі? Був би дуже вдячний! ;)
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Відповісти

Повернутись до “Приманки”