ЗвітиШепель

Модератор: shanik

Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Шепель

Повідомлення President »

А плотва, то зачётная.
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Виталий »

І я сьогодні був у Шеплі. Вчора теж хотів їхати, але вітер заставив сидіти вдома.
Спочатку трохи розімнявся окунцями
Фото000.jpg
Потім почав шукати плотву. Старався сховатись від вітру та лінувався робити ополонки, що і відобразилось на улові:
Фото012.jpg
Ще декілька фото:
Фото003.jpg
Фото009.jpg
Фото016.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Виталий »

Привіт рибакам. Хтось в курсі на рахунок льоду в Шеплі?
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Bayda »

Віталій, бачу в улові є непогана краснопірка. Весною достойні екземпляри попадаються. Це єдина в твоєму улові?
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Виталий »

Bayda писав:Віталій, бачу в улові є непогана краснопірка. Весною достойні екземпляри попадаються. Це єдина в твоєму улові?
В той день єдина. Ще тижнів два назад одна попалась.

Завтра планую їхати в Шепель.
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Виталий »

Як і планував, був сьогодні в Шеплі. На Водоймі був ще в 6:40. Було ще темно. Підкріплююсь чаєм і в бій. На лід вихожу десь біля 7. Спочатку пробую знайти рибу ближче до середини ставка. Роблю шість ополонок, всі кормлю, але рибу знаходжу тільки в двох, виловлюю пару плотвичок на палець . Зміщуюсь ближче до берега. Тут справи ідуть аналогічно. Пробую блешню, чорта - пусто. До часу дня виловив десятка півтора :lol:

Вирішую зміститись під самий берег. Глибина сантиметрів 80. Роблю три лункм на пятачку 3х3 метри, де з води стирчить якась ломака і пару очеретин, кормлю і сідаю обідати. Чи то підкормка спрацювала, чи я своїми бутербродами нагнав рибі апетиту, але почався такий кльов, шо куда там "чорним камням" :D
Не встигаю опустити мормишку, як слідує впевнена покльвка. Плотва і краснопірка брали по черзі. Так в трьох лунках ловлю хвилин 50, далі кльов затихає. Докормлюю і продовжую пошук, але знову лише рідкі покльовки плотви та окунця. Повертаюсь до завітних трьох ополонок десь через годину і знову отримую пулємьоти краснопірки та плотви. Не знаю скільки часу це тривало, та закінчується все після покльовки якогось непоганого риба і обриву лєски 0,06 при виважуванні. Швиденько дістаю іншу балалайку, чіпляю мотиля і опускаю, та впевненої покльовки не послідувало. Лише зрідка вдавалось виловити невелику плотвичку. :(
Фото004.jpg
Фото001.jpg
Фото006.jpg
Фото008.jpg
Фото010.jpg
Фото014.jpg
Фото022.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Шепель

Повідомлення President »

Да, улов - супер.
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Виталий »

Завтра знову в Шепель. Сподобалось мені там...
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Виталий »

Вчора і сьогодні підкорював Шепельські простори. :)
В суботу риба була малоактивна. Пошуки краснопірки нічого не дали, а плотва була переважно дрібна. Крім мене було ще дві компанії рибаків по троє чоловік. Обидві ставили жерлиці. Одні ніяк не могли наловити живця, їнші приїхали зі своїм. Останні вже до 11 годин мали декілька підйомів прапорця, на одній жерлиці навіть вся лєска була вимотана, але не зловили нічого. Я за день набігав кілограма півтора плотви.

Сьогодні було веселіше та і рибаків побільше. Дуже багато було жерлиць. Я теж вирішив поставити десяток. Зранку рідко покльовувала середня плотвичка. Але я вирішую шукати краснопірку. Пошуки зайняли тривалий час і забрали велику кількість сил. Було зроблено більше 50 ополонок( я вважаю, що це багато :oops: , так як в мене немає льодобура :cry: ). Краснопірку знайшов після третьої години в двох ополонках з різних сторін ставу. Зі свого не великого досвіду можу сказати, що стайка краснопірки відходить від ополонки після першого ж сходу риби з гачка.

На жерлиці було два підйоми прапорця на одній і тій же на протязі 5 хв. Але живець був неушкоджений. З чотирьох десятків чужих жерлиць, які час від часу були в моєму полі зору, ні одна не загорілась. Майже всі жалілись на безкльов"я. Чув про схід в когось великого окуня і один рибак особисто мені говорив, що в нього зійшла щука до 2 кг на блешню. Після обіду лід почав тріщати, напевно граються з рівнем води...

Результатом риболовлі стало 2,5 кг плотви і краснопірки та хороший настрій, якому особливо посприяла погода після обіду :D . Також зловив два непоганих окуні.

Нижче фото "крупняка" :D (вибачайте за якість)
Зобр002.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Виталий »

Забув написати: 0,06 і дробинка 2 мм мідного кольору рулять!!!! За сьогодні відірвав дві :lol: :lol: :lol:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”