ЗвітиНВРГ Ладинка

Модератор: Sergey@F

Аватар користувача

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

НВРГ Ладинка

Повідомлення Sergey@F »

:arrow: Уже давно було задумано на травневі св"ята порибалити на Ладинці (Шацький район, с. Піща) оскільки я в ці дні збирався їхати в село до батьків (с. Піща), а Саша (Pikaso) в с. Світязь, от і було прийнято рішення в неділю 03.05.2009 зібратись і порибалити... в суботу в вечері я поїхав на водойму вибрав перспективні місця які закормив на ніч...
І ось нарешті неділя, близько восьмої години ранку, я, Саша та мій менший брат (також Саша) вирушаємо на водойму, поки ми з Сашою розчихляли фідера то мій брат на поплавок уже спіймав два корупчика та амура...
Ми перед собою ставили завдання спіймати амура вагою близько трьох кг (водойма зариблена амуром і коропом вагою від 0,5 до 3 кг) та нажаль найбільший впійманий нами амур був близько одного кг, але результатом рибалки ми повністю задоволені тому що на фоні майже повного безкльов"я у нас були найкращі результати..... на водоймі було десь до двадцяти чоловік які ловили на поплавок та кльву у них майже не було....., а нам звичайно дуже допомогло те що місця були закормлені на ніч....
Шкода що Саші біля 12 години потрібно було їхати додому, а якраз тоді почався не поганий кльов 8-) :D :lol:

Ось так ми порибалили :lol:
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Звіти про рибалку на НВРГ Ладинка...

Повідомлення B.B.B. »

Класно!
Аватар користувача

Pikaso
Сазан
Повідомлень: 184
З нами з: 14 лютого 2009 22:50
Звідки: Файне місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку на НВРГ Ладинка...

Повідомлення Pikaso »

:idea: Шкода що небуло часу на цілий день порибачити..... 8-) ...але нічого...це ми думаю якось виправимо :lol:
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку на НВРГ Ладинка...

Повідомлення Павло »

Теж хочу поїхати, цікавить ціна.Минулого року було 60 грн.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку на НВРГ Ладинка...

Повідомлення Sergey@F »

Павло писав:Теж хочу поїхати, цікавить ціна.Минулого року було 60 грн.
:arrow: :arrow: :arrow: Ціна в цьому році становить 80 грн. дозволяється з собою забирати 4 кг риби незалежно від виду ......... 8-)
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку на НВРГ Ладинка...

Повідомлення Sergey@F »

:arrow: Оскільки цими вихідними їздив до батьків, то користуючись нагодою вирішили з меншим братом Сашком сходити на кілька годин на Ладанку у розвідку :P , в цьому році водойма крім коропа та амура зариблена карасем, плотвою, окунем та щукою... :!: :!:
:idea: На водойму попали відносно пізно, десь о восьмій годині були вже на місці, погода була сприятливою якщо не враховувати сильний та холодний вітер...
:arrow: Я вирішую ловити на "метод", а Сашко класичним фідером оснастка "патерностер". Зробивши кільки закормочних закидів, закидаємо кожен свої снасті та з нетерпінням чекаємо покльовки, приблизно за півгодини у мене покльовка вірніше підтяжка шаленої сили, вхопивши фідер у руки відчуваю на тому боці щось конкретне, але через мить витягую переломаний гачок :x :x :x , щож - буває, заспокоївшись продовжую ловити, але першу рибу зловив всеж таки Сашко, це був карпик десь на 700 гр., а потім і я втік від нуля... Загалом порибалили не погано, клював виключно короп вагою десь від 600 грам і біше, у мене крім цього була ще одна плотвичка, більше риби було впіймано на черв"яка та кукурудзу, на опариш клювало на багато гірше. Поряд з нами сиділи хлопці які ловили на поплавок то у них на черв"яка клювала виключно плотва, непоганих розмірів, от таке...
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

Pikaso
Сазан
Повідомлень: 184
З нами з: 14 лютого 2009 22:50
Звідки: Файне місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку на НВРГ Ладинка...

Повідомлення Pikaso »

:arrow: МММММММММММ.............Спортивно ;)
Аватар користувача

Jigmen
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 16 березня 2009 14:40
Звідки: Львів

Re: Звіти про рибалку на НВРГ Ладинка...

Повідомлення Jigmen »

МММММММММММ.............Спортивно
И спортивно, и очень похвально!!!Респект!!! :!: :!: :!:
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку на НВРГ Ладинка...

Повідомлення Павло »

Клас!!!Уважуха... :D
Аватар користувача

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку на НВРГ Ладинка...

Повідомлення Sergey@F »

Вчора випала нагода порибалити на Ладинці.
О шостій годині прибув на водойму, вибравши місце для рибалки, замішую сенсасовський метод-міх і вперед, не встиг дочекатися покльовки як почалась злива яка зіпсувала і настрій і рибалку. Так що рибалити доводилось в невеликі проміжки часу коли переставав іти дощ.
Не дивлячись на безнадійну погоду, риба була відносно активна вдалося спіймати кілька непоганих карасів одного коропа та окуня. На відміну від минулого року зараз на ладинці короп та амур значно більший, про що свідчили два розічнутих гачки та кілька обірваних поводків...
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Відповісти

Повернутись до “Звіти”