ЗвітиРибалка на "секретних" місцях

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Максим Млинів »

shanik писав:Підвело здоров'я, просидів вихідні вдома. А шоб не скучав, Мед присилав мені ММС-ки, з "секретних місць".
Завидное постоянство... наверное что то знает... Бобры - это ваш человек :D
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення BOBR »

Бобры - это ваш человек
Кочкина к Андрюхе в команду и появятся новые карпятники))))
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення shanik »

На прохання Андрія розміщаю відео доповнення до звіту.

Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення sentkroy »

Осінні нотатки Мікро-джидая. (Меду присвячується)
Погода тільки й шепче "займи і випий". Зайшов до Меда в надії випитати секрети ловлі судака, сказав що хочу відвідати стару добру крапку. Знаю що Андрій давно хоче взнати як я там ловлю полосатих. Сказано, зроблено, після другої години я на крапці розчехляюсь. Збираю всі інградієнти снасті і в бій. Перший закид, початок проводки відчутний тичок, підсічка є...

Декілька проводок знову покльовка, зміна місця і карнтина повторяється. За двадцять хвилин виловив сім окуньків, і мабуть хватить Бо місцевий народ починає дивитись з під лоба, тіпа де тут окунь взявся, всього ж вибовтали. Місцеве радіо працює на правильній хвилі, за пару хвилин на березі з"являються спінін...гіти, і полетіло калібло і треті копита. Все нема чого тута робити, пора до дому...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Bayda »

Гарненькі смугасті :D.Але навіщо так з місцевими поступати? Бідолахи, не сплять, досі бовтають :evil:
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення sentkroy »

Так як пацани міряються в кого менший розмір мобільного телефона і тест ультра-лайтового спінінга, нічого було тягатись, не та вісова категорія. :lol: :lol: :lol:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Jigmen
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 16 березня 2009 14:40
Звідки: Львів

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Jigmen »

..."Нэ наш чэлавек!!!"... :lol: :lol: :lol:
А карпуша хороший!
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення sentkroy »

Треба трохи підняти "спінінгові" теми, та й згадати які незабутні рибалочки були цього року.

P.S. файна снасть залог успіху, а файна приманка ... скоро буде прирівнюватись до бракон"єрської снасті... :lol: :lol: :lol:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення Bayda »

Ото витримка :o Багато ще згадок на зиму залишив ;)
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Рибалка на "секретних" місцях

Повідомлення sentkroy »

Bayda писав:Ото витримка :o Багато ще згадок на зиму залишив ;)
До весни ще далеко, а на зимові вечори роботи ще хватить. Будуть фото і відео і звіти.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”