ВодоймиШепель

Модератори: BOBR, President

Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Шепель

Повідомлення President »

25.09 Водоём был зарыблен карпом. Кол-во 2 т, средний вес 750 гр.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Bayda »

President писав:25.09 Водоём был зарыблен карпом. Кол-во 2 т, средний вес 750 гр.
Риба перевозилась з села Забороль, відстань невелика. Зариблення прошло успішно. Втрати мінімальні. ;)
Аватар користувача

Jerk
В`юн
Повідомлень: 36
З нами з: 10 жовтня 2009 20:23

Re: Шепель

Повідомлення Jerk »

На водоймі Шепель проснувся карп. Активний переміщається по міляках , також спостерігається
активність карася. Одним словом запрошуємо на рибалку (тих хто вміє впіймати осінню мирну
рибу).

P.S.Забирати дозволяється карпа вагою до 3-х кг.(норма вилову 5кг.), карась без обмежень.За умови що ви
заплатили за рибну ловлю.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Bayda »

Встановлена нова ціна на ловлю риби з льоду:
ловля вудкою становить - 15 гривень
ловля жерлицями (одна шт.) - 5 гривень
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Шепель

Повідомлення DRAKULKA »

Ухтышка! Симпатичная цена.
Хотя на жерлицах можно бы рубль скинуть..
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Шепель

Повідомлення DRAKULKA »

А как там со льдом? Уже ктото ловил?
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Bayda »

Водойма замерзла, :D а по товщині льоду Jerk має дати іформацію 8-) . Чекаємо. :roll:
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Bayda »

Товщина льоду становить 5 см, пішню мати обов'язково.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Шепель

Повідомлення DRAKULKA »

почему именно пешню?
Аватар користувача

Dima
Колючка
Повідомлень: 12
З нами з: 08 листопада 2010 00:26

Re: Шепель

Повідомлення Dima »

Первый лёд. Многие рыболовы ждут с нетерпением наступления этой скоротечной поры. По первому льду следует проявлять особенную осторожность при передвижении. Тут важно не только поймать рыбу, но и не искупаться в проруби. Первый лёд должен быть более или менее прочный, прежде, чем можно будет ступить на него. По первому льду лучше пользоваться пешнёй нежели буром.

И прежде, чем начать движение дальше следует попробовать прочность льда пешнёй. Если первый лёд пробивается без особых усилий двигаться дальше не стоит. При этом не отрывая ступней следует переместиться назад, придерживаясь оставленного собой следа, соблюдая осторожность. На зимнюю рыбалку и по первому льду в особенности следует отправляться с друзьями или с хорошими знакомыми. Так надёжнее.
Відповісти

Повернутись до “Водойми”