ПриманкиПриманки для Головня.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення shanik »

Серед ажіатажу по поводу "головастиків" наткнувся і на досить критичні зауваження
http://www.spinning.kharkov.ua/phpbb/vi ... sc&start=0
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення B.B.B. »

Mrak писав:І от мені цікаво а КреКДжек по розміру нормальний і гра в воді в нього як в Чірфула???
- у мене серед Cheerful лише один воб - Pontoon 21 Cheerful 40F (Floating, Colour – 050 Crash HG. Silver Amago (with brown dots) S:40 mm, W:2,5g., D:0,5-1,0m). І як на мене - по грі вони різняться. ТОбто, як мені здалось, Pontoon 21 Cheerful 40F є куди активніший і більш "рискаючий" - здається, це подобається дуже окуню. І власне, Pontoon 21 Cheerful 40F у мене спрацьовував лише по окуню, а ось на головня поки його навіть і не кидав. Таки завтра доведеться його кинути кілька разів щодо головня - а там і відпишу про результати.
Аватар користувача

Mrak
В`юн
Повідомлень: 35
З нами з: 17 квітня 2009 09:32

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення Mrak »

На Ріддж не пробували ловити в мене є класний воб і літає на свої 2 грами дуже добре
Аватар користувача

Mrak
В`юн
Повідомлень: 35
З нами з: 17 квітня 2009 09:32

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення Mrak »

Та ну на головня він в мене один із перших! Дуже класно клює на нього і щей хороші екземпляри попадались дуже часто ,але ближче до ГЕСу
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення B.B.B. »

Щодо Вінницьких головастіків - один у мене таки тонучий, інший - плаваючий. Так розумію, що майстер Вінницьких головастіків робить їх і плаваючими і тонучими. Проте, що плавучості, то тут можна дещо відкоректувати. Поясню свою думку. Самі воби Вінницькі головастіки продаються без трійників, а тому поставивши важчий чи легший трійник, ми тим самим регулюємо його тип плавучості - це, зрозуміло, що не так вже й істотно, однак вплив таки є.
Тепер щодо занурення. ТОнучий воб і так зрозумло - занурити можна до самісінького дна. ОДнак під час звичайної рівномірної проводки він таки має свій горизонт проводки. У моїх двох вобах цей горизонт десь так коливається від 20 см до 0,5 метра для плаваючої моделі і 40 см-1 метр для тонучої моделі.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення B.B.B. »

shanik писав:Серед ажіатажу по поводу "головастиків" наткнувся і на досить критичні зауваження
http://www.spinning.kharkov.ua/phpbb/vi ... sc&start=0
- таки думки є різні. У мене поки досвід на Вінницьких головастіків малий, але він поки позитивний, а ніж негативний.
Аватар користувача

Mrak
В`юн
Повідомлень: 35
З нами з: 17 квітня 2009 09:32

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення Mrak »

О! А на поверхневі хтось ловив? Тільки чисто поверхневі як поопери...
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення B.B.B. »

Mrak писав:Та ну на головня він в мене один із перших! Дуже класно клює на нього і щей хороші екземпляри попадались дуже часто ,але ближче до ГЕСу
- Іване, а це ти про Cheerful чи КреКДжек? Дуже ціквво почсути аргументи!
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення shanik »

Mrak писав:І от мені цікаво а КреКДжек по розміру нормальний і гра в воді в нього як в Чірфула???
Порівняти не можу, оле на Крекджека Бєлий зловив 9шт, навіть міняти не хотів для експериментів, і Валера обловив дану приманку на 5+.
Mrak писав:На Ріддж не пробували ловити в мене є класний воб і літає на свої 2 грами дуже добре
Ріджа 56 обловлював окунем, на голвня шось навіть і не подумав ставити-виглядає як конкретно ривковий.
Востаннє редагувалось 02 травня 2009 22:15 користувачем shanik, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Mrak
В`юн
Повідомлень: 35
З нами з: 17 квітня 2009 09:32

Re: Приманки для Головня.

Повідомлення Mrak »

Хто з Вас на якого по розміру самого більшого воба ловив головня???
Відповісти

Повернутись до “Приманки”