ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Mrak
В`юн
Повідомлень: 35
З нами з: 17 квітня 2009 09:32

Re: р. Іква

Повідомлення Mrak »

Chubby rules !!!! Yo !! Розкажіть про самі хітові воблери на р.Іква !!
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні побував із приятелем Геннадієм у Млинові. Так би мовити зробили екскурс у світ ловлі головня, оскільки для Генадія дана рибалка була першою. Виїхали десь після 16 год.
Перед 17 год. ми у Млинові. На березі дещо розмотались, розібрались із снастями.
Кілька основних моментів визначили щодо тактичних підходів і розпочали сам процес лову.
Не можу відзначити, що кльову як такого не було, кльов був. Вже практично на перших закидах є тички та удари.
Однак розловився першою рибою не головнем, а верховодкою
Згодом взяв і самого кленя на воба.
Кілька гарних тичків прогавив, але не без того. Вимучив ще одного непоганого.
Та і приятель мій також нівроку – мав і виходи і удари, навіть тягнув декілька разів, але обловитись вдалось лише одненьким головнем. Хоч і малий голавлик, але приманку узяв справно.
Ну і, звісно, сама природа краю понад річкою Іква – просто чарує.
Ось такою видалась у нас вечірня рибалка цього дня.
Аватар користувача

Mrak
В`юн
Повідомлень: 35
З нами з: 17 квітня 2009 09:32

Re: р. Іква

Повідомлення Mrak »

Привіт. Чому нічого цікавого не пишете??? То зустріч буду 1 день в неділю??? А можна буде мати 2 спіна???
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Mrak писав:Привіт. Чому нічого цікавого не пишете??? То зустріч буду 1 день в неділю??? А можна буде мати 2 спіна???
- Привіт, Іване! Щодо зустрічі - вся інфа у відповідній темі - ось тут https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... ?f=7&t=140.
Щодо 2 спінінгів - хоч 3 чи 5 аби зручно було. Це ж Зустріч-рибалка, не змагання.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Іване, відпиши як там Іква на сьогодні? Як кльов, які зміни на річці? До речі, як там язь на річці?
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: р. Іква

Повідомлення shanik »

Спробую відновити звіт за 25.
Прибули в район Берегів близько 12, багата виходів дрібних головнів, один удар-одна рибка, є виходи жереха но нібірот.
Переміщаємось врайон Млинова, Валера бере головня, я окуня, потім щучку, флюорокарбон 0.31 витримує- лише окремі подряпини, за декілька хвилин рахунок вирівнює інша щука-зріз на ударі, фото з окунем- "fatal portrait" мого Hickory. За 20хв. Валера теж ловить щучку.
Розходимось, є легенькі тички, близько 19 настає вкл. - в мене 5 сильних ударів на "фурію №1" не засікаю , беру одного на Тіні, в цей час Валера ловить 3-х на Кардіфа і має три сходи.Вечір, ніч.
дзвоню знайомим що лишились на Берегах, по головню-жереху 0, взяли сомика близько кіла на джиг.
Аватар користувача

Mrak
В`юн
Повідомлень: 35
З нами з: 17 квітня 2009 09:32

Re: р. Іква

Повідомлення Mrak »

То завтра на 6.00год бути на старому мості? Заходьте на форум. Як побачити ,що ви є на форумі??? Мабуть там де МраК і 0 гостей да???
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: р. Іква

Повідомлення Deranger »

Абсолютно вірно. Обидва припущення - істина. :)
ПС. Прохання , доки не ще пізно, прикормити головня хрущами в місцях проведення конкурсів 8-)
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: р. Іква

Повідомлення shanik »

Або щедро присипати Зіп Бейтами.
Аватар користувача

Mrak
В`юн
Повідомлень: 35
З нами з: 17 квітня 2009 09:32

Re: р. Іква

Повідомлення Mrak »

Да невапрос! :P Шанік Пррівет. Як наша річка???
Відповісти

Повернутись до “Звіти”