ЗвітиЗалив у нашому Луцьку (р. Стир)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Bayda »

2 Sentkroy
Скуповато :( лише фото.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення sentkroy »

Треба розказати як я докотився до такого. :o Десь після обіду вирішив скочити на залів, подивитись як там справи на рахунок хижачка. Знаходжу вільне місце від поплавочників, збираю снастейку і в бій... Перша проводка тиць, окуньок, друга тук, щупакабра... І почалось, покльвки окуня були настільки інтенсивні, що я подумав вот він ЖОР. Влітали і щучки, ну і накормив я рибу сєдобкою, то хвоста відірвуть, а то і зовсім з приманкою. Тим часом стало сутиніти, і кльов стих, ну що додому, але ні щось дьорнуло залишитись полякати судака. По ходу зустрів Валєру який теж намагався ловити судака. Ось ми стали двоє розсікати нічну темряву спінами. Валєра заробляє пару покльовок, і в мене на зносі приманки ледь відчутний тут, ось він "судачина" перший в моїї риловній карєрі. Хоч розміром трохи не вийшов, та зате не так шкода випускати. :lol: Продовжуємо далі кидати приманки в темряву, роблю закид так що приманку стягує під берег, придона проводка, вібчутний ТУК ось він думаю судак... По опору відчутно більший від першого, та риб не хоче здаватись ходить біля дна і заводить в зілля. Тримаю натяжку, стукав по бланку, а в відповідь тишина... Шо зійшов, ото непруха, :twisted: беру шнур руками і тягну напролом. так і вдалось витягти звіра із зацепа, підвожу до берегу і невірю своїм очам... кажу Валері, що сом... та ні то налім. Радощів немає меж, так за один дени поповнив свій список спінінгових трофеїв аж на два риба. :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

andrey.medok
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 22 лютого 2010 21:05
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення andrey.medok »

Вчора видалась вільна хвилина, виїхали з Максимом на Залів (біля приборзаводу). Макс тримав два монстра, один перегриз леску, а другий просто виплюнув приманку. Я мав сход і декілька "невнятних" клювань.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Bayda »

sentkroy писав:Треба розказати як я докотився до такого. :o
Дякую! На ніч те що треба :D
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення DRAKULKA »

о! :o Хороший сигнал. Пора топать на налима. Видать хоть температура ещё не упала до нужных 3 градусов, но уже подошёл сезон гуляния..
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення sentkroy »

Сьогодні знову совався на заліві. Окуньок і щучка давали про себе знати. Приємно що по звітам люди впізнають на рибалці, одне не радує коли просять показати як я ловлю, а воно неполучається як у звіті, блін... :roll: :roll: :roll:

P.S. Мак7-й де звіт про ловлю кликастих судаків монстрів. :twisted: :twisted: :twisted:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 171
З нами з: 09 травня 2009 08:38
Звідки: м.Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Mak7 »

Сьогодні я, Максім, і Андрій домовилися вийти на вечір покидати спінами. Десь біля четвертої години ми були на заливі. Там ми зустрілися з sentkroy, і почали облов акваторій біля мосту. Через деякий час я заробляю потужну покльовку, однак реалізувати її не вдається. Згодом виловлюю невелику щучку. Починає темніти, і знову покльовка, цього разу також клюнула щучка, однак вже під самим берегом вона сходить. Ловлю далі. Вже у темряві щось не великого розміру повисає на моїй приманці. Це був маленький судачок. Через деякий час в тому ж самому місці клюнув ще один судачок такого ж розміру як і перший. Після цього покльвок більше не було.
Аватар користувача

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 171
З нами з: 09 травня 2009 08:38
Звідки: м.Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Mak7 »

Сьогодні я і Максим виходили зранку на 2 годинки поспінінгувати.
За цей час мені вдалося виловити 2 окунчика і одного міні судачка, а Максиму одного окунця та щучку.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення Bayda »

Для двох годин гарний результат ;) Молодці пацани :D
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Залив у нашому Луцьку (р. Стир)

Повідомлення максім »

Як Максім поїхав до дому мені ще вдалось зловити 1 непогоного окуня, ще була гарна покльовка яку я нереалізув.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”