ЗвітиЗвіти про рибалку на р.Стир ...

Модератор: Sergey@F

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Звіти про рибалку на р.Стир ...

Повідомлення Sergey@F »

:arrow: Не дочекавшись вихідних вірішили з Сашою (Pikaso) сьогодні зранку поки ще до роботи порибалити на заліві..... в шостій годині ранку були вже на місці :idea: погода виявилася просто суперова, якраз спостерігався схід сонця....

Спорядивши свої снасті робимо перші закидання...

Уже на другому закиданні підсікаю першого піскаря.... ну щож вже з рибою...

Ось уже і Саша з рибою...

Ну і під самий кінець вдалось спіймати ще непоганого підлящика...

Гарно відпочили та провели час, отримали заряд позитивної енергії на цілий день..... шкода що півдев"ятого потрібно було збирати речі і поспішати на роботу 8-) :lol:
В ціломуж було спіймано 1 підлящик, 8 плотвичок та 5 густер.... Ось так ми сьогодні порибалили.
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

Pikaso
Сазан
Повідомлень: 184
З нами з: 14 лютого 2009 22:50
Звідки: Файне місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку на FEEDER ...

Повідомлення Pikaso »

:lol: треба продовжувати такі бодрі вилазки.......і можливо будуть і побільші трофеї 8-)
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Звіти про рибалку на FEEDER ...

Повідомлення B.B.B. »

Pikaso писав::lol: треба продовжувати такі бодрі вилазки.......і можливо будуть і побільші трофеї 8-)
- авжеж! І звітів побільшає також! Однак Сергій із Сашком - молодці і звіт гарний! Так тримати!
Аватар користувача

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку на FEEDER ...

Повідомлення Sergey@F »

:D :arrow: Сьогодні зранку з Сашою (Pikaso) робимо чергову вилазку на р. Стир (залив)..... в 5:30 ранку були вже на місці, правда ще було трошки темно, але само починало розвиднятись, робимо перші закидання кльову майже немає, так кілька в"ялих підтяжок....., а уже після того як почало підніматися сонечко почався непоганий кльов густери, а пізніше й плотви, що правда риба клювала здебільшого дрібна, також була значна кількість сходів ...
Ще сьогодні нас здивувало те що на фідер була впіймана невеличка щучка.... думаю що вона вхопила насадку випадково коли атакувала рибу яка була біля гачка....
Отже ранок виявився чудовим, непоганий початок робочого дня .....
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Звіти про рибалку на FEEDER ...

Повідомлення BOBR »

Молодчики...
Хороший отчетик...
Аватар користувача

ps_coder
Ротан
Повідомлень: 46
З нами з: 06 квітня 2009 11:22
Справжнє ім'я: Костя
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку на FEEDER ...

Повідомлення ps_coder »

Щучку жалка (( А так як для заліва класно :)

Ще 2 роки тому ходив перед роботою (працюю на ковельскій на роботу на 10 було) на залів зі спінінгом кожен раз ловив окунів... окуня було багато.
Але кожен раз спостерігав картину як дідки виловлюють окунів з пів лодоні і кидає на купу, або живодери з зимніми блеснами по осені таких самих окунів в великих кількостях виловлюють... що з вони з ними роблять ..? А потім дивуемось де нормальна риба ((

ЗЫ -сорі не зовсім в тему, але нагадало.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Звіти про рибалку на FEEDER ...

Повідомлення B.B.B. »

Схоже у хлопців відпрацьовується команда - це похвально. Мої вітання Sergey@F та Pikaso - так тримати!
Прохання - наступного разу щуку до 0,5 кг відпускати, якщо вона не сильно поранилась (стосується зябер), і взагалі - лишати хижака для спінінгістів (жартую)!
Аватар користувача

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти про рабалку на р.Стир ...

Повідомлення Sergey@F »

:arrow: Окільки сьогодні нікому з моїх колег не вийшло поїхати на рибалку......, вирішив сам поїхати хочаб на півдня на Стир в район Вишкова, а так як свого авто не маю вийшов у 6:00 ранку на 26 маршрутку яку прочекав до 7:00 і так і не дочекався :evil: :evil: :evil: Із спорченим настроєм відправляюсь на Стир, але в район парку...... погода виявилась вдалою для рибалки :D , але стало проблемою знайти вільне місце тому що година 7:30 і всі нормальні рибалки давно вже на річці 8-) отож вибирати особливо було нізчого, але всетаки місце було вибрано........
На річці вранці спостерігалась непогана активність риби зокрема хижака.... так першою моєю рибою став невеликий окунець :D який покращив мій спорчений настрій :D
:arrow: В цілому ж рибалка виявилась не дуже результативною, та всеж таки значну частину покльовок вдалось реалізувати.... крім окунця попадалась густера, плотва та оклійка, а в обід покльовки як такі зникли взагалі і я уже з гарним настроєм вирушаю додому......
Ну і в додаток коротенька фотосесія... :arrow: :arrow: :arrow:
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Звіти про рабалку на р.Стир ...

Повідомлення B.B.B. »

Мої вітання, Сергій. Молодець! Так тримати.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти про рабалку на р.Стир ...

Повідомлення DRAKULKA »

О, хорошее место, я тоже там рыбачу.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”