ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

samuraj
Йоржик
Повідомлень: 51
З нами з: 08 вересня 2010 23:17
Справжнє ім'я: Сергій
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Повідомлення samuraj »

Пока одного поймаешь можно з...я, большая удача, а тут три, удача втройне, слов нет, респект!!! :) Какая приманка? Не зажимай, делись инфой :)
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: р. Іква

Повідомлення Максим Млинів »

Знайомі місця... :D Там про таких монстрів легенди ходять...
Востаннє редагувалось 26 вересня 2010 20:31 користувачем Максим Млинів, всього редагувалось 1 раз.
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Кажуть, не той багатий хто має, а той, хто володіє. Підтримую колег - хлопці, діліться досвідом. Дуже цікаво буде почитати!
Улов супер! Вітаю!
Аватар користувача

wetal
Пічкур
Повідомлень: 31
З нами з: 20 жовтня 2009 17:45

Re: р. Іква

Повідомлення wetal »

Дякую за компліменти,обов*язково Сані передам,про вагу та тип приманок написано
в коментах під фотографіями.
П.С. Саня без інтернета ,тому пишу від двох осіб одночасно.
П.С.2 Yo-zuri L minou 5 см."форелька", спіймані були протягом 30-45 хв.,
при чому майже на одному місці,спочатку 4 кг.,приблизно о 6,20 ранку,виводжування
зайнало хв.15,потім 2кг,потім 1,8кг.,потім 1,1 кг ,його немає на фото.
Начебто одна з найобережніших риб,а тут на одному місці був влаштований такий бій!
і 4 екземпляра з однієї точки.
О 9,30-10,20 Саня спіймав Ще Щуки приблизно по 1кг.,але з барського плеча були
відпущені підростати.
Словом такої прухи я ще не бачив,а чув лише раз коли один рибак витягнув МТ-12
з коляскою а в нього фара горить.
Отаке.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: р. Іква

Повідомлення sentkroy »

В основному з ранку хлопці відривались на окуньках, особливо Максим і Петро з Млинова показали клас в ловлі зачотних окунів.

Ща випала нагода зустрітись із місцевим звіром, лицем в лице. По ходу за день бачив ще таких три...
А далі все як книжка пише. Післяобідній етап присв"ячений ловлі суто головня.

Плавно переходимо до заключкого етапу. Підбиття підсумків, обговорення сьогоднішньої рибалки, ну і звісно страва дня запечений на вогні Млинівський головень. Блюдо просто супер, такого ще ніколи не куштував. За рецептом Звертатись до Дімона, майстер своєї справи...
P.S. Дімон вирвався перший раз за два місяця на рибалку, і відвів душу 22 головня то не шутки... :mrgreen:
P.P.S. Учасникам фесту прохання, відпишіть пару слів про враження від рибалки... :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

wetal
Пічкур
Повідомлень: 31
З нами з: 20 жовтня 2009 17:45

Re: р. Іква

Повідомлення wetal »

Чарівна ріка Іква,знову віддячила Сані прекрасним уловом.
Фото зроблені вже вдома, Саня їздив сам,я був із сином в церкві.
Вага 4,85 кг,все тей-же L- minou.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: р. Іква

Повідомлення Максим Млинів »

sentkroy писав:
P.P.S. Учасникам фесту прохання, відпишіть пару слів про враження від рибалки... :D :D :D
Да.... Сергій після твого звіту немає що додавати. Шкодую що прийшлось "дриснути" раніше - осінь гаряча пора. Але клас. :D Така, спонтанна вилазка кількох риболовів з Луцька, дійсно перетворила рибалку в повноцінний фест. Побільше б таких зустрічей.. :D А Дімон тоже розійшовся не на жарт - от що значить довго не, "займатися" рибалкою :lol: :lol: :lol:
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: р. Іква

Повідомлення sentkroy »

З нагоди с"ята сьогодні знову побували у славних місцях. Приїхали десь в обід, з надією на хороший кльов злих Млинівських головнів. Перші хвилини рибалки подарували надію на гарний улов. З точки по пару покльовок, пару головників. А далі Дімон побіг по точкам збирати вершки. Я ж збирав після нього недоїдки...

За рибалку в мене два головні, три верховодки і один окуньок.
В Дімона вісім головнів, і один окуньок...
Зустрів Петю "Gab", навіть коли немає кльову, цей чоловік умудряється норматєльно відловитись...
Респект Млинівським рибакам.
Отакоє... :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

wetal
Пічкур
Повідомлень: 31
З нами з: 20 жовтня 2009 17:45

Re: р. Іква

Повідомлення wetal »

В одному з попередніх постів писалося про чудовий рецепт печеної рибки
від шановного Дімона,словом-Дімон,поділіться!
Дякую.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: р. Іква

Повідомлення sentkroy »

Я Хоч не Дімон, але спробую пригадати як готували дане блюдо.
Інградієти та допоміжні матеріали:
Риба, сіль, перець, можна спеції до риби, фульга для запікання (не рукав), наявність вогню обовязкова.
Рибу слід почистити і промити, потім солимо, перчимо додаємо спеції. І залишаємо на деякий час промаринуватись. Тим часом займаємось розведенням вогнища, можна помаленьку накривати поляну. Дров треба напалити, так щоб жару хватило загорнути рибу. Коли нагорів жар, можна приступати. Рибу поштучно викладаємо на шматок фульги, і при цьому заправляємо майонезом, і обгортаємо фульгою. Коли все готово, розгрібаємо жар (не Руками) якоюсь палицею, вкладаємо нашу рибу і загрібаємо назад у жар. Час приготування 15хв, цього буде досьть. Перетримавши можна зіпсувати продукт. Всім відомо який костлявий головень, особливо ці маленькі тоненькі кісточки напрягають, при запіканні вони просто перемлівають і їх не відчуваєш, треба лиш виймати хребет і ребра. Звісно треба рибу смакувати під шось..., хто шо любить...
Смачного. :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”