ЗвітиРиболовля на р.Стир (без меж та кордонів)

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення shanik »

Сьогодні увечері прогулялись з Медом вище Чорногузки. В мене одна покльовка, в Меда 2, одну реалізував.
Аватар користувача

Vadich
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 18 травня 2009 09:42

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Vadich »

За Хемінгуеем....

Сьогодні в районі Боратина, кидав спінінг без особливого успіху, мав один вихід жереха на кастмастер, окунь, щука мовчали... Цю рибалку можа було б описувати довго і поетично, але немає насторю на дане діло. Яма. 11-50 ранку. На копито сідає, однозначно, сомяра, розмір якого можна уявляти тільки в рамках Стиру... Спеціально засік час. 25 хвилин тримав падлу, - стояв камнем і стягував по 5 -10 метрів шнура.... Часом зявлялася надія, що все таки підтяну, хоч подивитися, але ті метри, шо віддавав - забирав назад ще більше... Нереально було утомити його моєю снастю. Здавалося, що засік підводний човен. Закінчилося тим, що монстр пішов на мене - ледве встигав вимотувати шнур. Ну думаю .... Тут на іншому кінці відчуваю слабину, вимотую ше матрів 20 пустого шнура... Пізд.....ц лунає у мому виконанні на всю округу...Відать перетер собака... Іду додому. На душі паскудно....
Аватар користувача

Grek
Чебачок
Повідомлень: 17
З нами з: 16 січня 2010 15:24
Справжнє ім'я: Саша

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Grek »

В суботу вискочив зранку половити на спін з 7.00 до 9.00 результат на другому ж забросі на незацепляйку, шнурок на грам 100 від сили, був відпущений. Ну і більш ні одного ударчика, пробував і вертушки і твістера. Ось така рибалка.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення shanik »

Сьогодні в 6 вечора рвонув велосипедом в сторону гирла Чорногузки - і не зміг підійти до Стиру, вода ще піднялась, Чорногузка і канави порозливались, в місцевого розпитав, що найближча "переправа" за мостом, біля церкви. На такий гак часу не було, то ж повернувся в р-н Ст. Боратина. Вибрав "петельку" - течія дуже сильна, покльовок нема, вже сіріє. Раптом бачу вихід щучки в травичці за кущами, туди, міняю приманку на легшу, проводка, бурун, мальок розсипається, тук - і маю вже трохи коротшу "пасивну" приманочку.
Більше не клювало. В сутінках двічі під берегом дуже лунко влупила якась рибина. Якщо жерех - то великий.
За 50 хв. активної риболовлі одна покльвка і мінус дві приманки. Стир.
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Мав сьогодні нагоду після школи побувати на стирю в районі набережної.
Дуже життєлюбивий полосань , грамм явно 280 а той 300.
Деякий час не міг підняти його з дна. Думав голавлік :lol:
Щоправда перший риб став і останнім.
Обкидавши коряжник та заплаву отримав на "Предатор" 3 дюйма дві покльовки дрібних грам 200 щурят.
Ось так скромно...та тим не менш риболовлю можна вважати вдалою ,якщо враховувати той факт, що вода різко змінила свій рівень.
Аватар користувача

Vadich
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 18 травня 2009 09:42

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Vadich »

Вчора 27.09. Коротко - 9-00, джиг, Предатор. Більше 30 хвилин нефорсованої боротьби. Чесно - чекав на більшого зверя.....
9 кг. 1 метр.
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення We$t »

Vadich писав: Чесно - чекав на більшого зверя.....
Скажу чесно - по очах видно, що і цього достатньо ;) З більшим могли б очі не вміститись в фото
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення DRAKULKA »

Кто был внутри?
Аватар користувача

Vadich
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 18 травня 2009 09:42

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення Vadich »

Всередині була куча крові :) І голова майже перетравленої рибини приблизно на ладошку.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: РИБАЛКА НА р.СТИР (без меж та кордонів)

Повідомлення shanik »

Вітаю, рибка класна. Якби ще фотки прижиттєві... Все одно супер.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”