Все інше про спінінгову ловлюАтрактант & спінінг

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Атрактант & спінінг

Повідомлення sentkroy »

Народ цікавить будь яка інфа, хто дійсно використовував всякого роду смердючки. Чи дійсно воно помагає, коли, як де і нашо... Хочу спробувати. Більше цікавить в яку пору року єфективніше, і якій конторі "духів" віддати перевагу. Плюси мінуси і тд. тп. ...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Атрактант & спінінг

Повідомлення Максим Млинів »

Можна сказати що тепер, я повірив у дію антрактанту. Раніше користувався - так собі, особливих результатів не відчув... Але... Але недавно переконався на власному досвіді. На днях у Віті Желніна, прикупив простенький антрактантик ( з понтом, під червяк). На останній рибалці вирішив ним скористатись. До речі рибалка в той день, точніше ранок, була ніяка. Рідкі покльовки на дуже пасивних проводочках, інше не працювало взагалі.... І ось антрактант... Риба звичайно не вискакувала за твістером на берег, але рибалочка трішки ожила. І ось, що цікаво: покльовки були навіть тоді, коли приманка 5-7с просто лежить на дні. Ще один момент: проводка, легенький тичок, навмисне не підсікаю кілька секунд, після покльовки відчувається що риба тримає приманку в роті і не викидає... підсічка - є. Після цього для себе зробив кілька висновоків - що антрактант потрібна річ, коли риба пасивна, і коли ловиш на дуже повільних проводках з довгими паузами, тоді він (антрактант) проявляє своє призначення. Мазати ним все підряд - вважаю недоцільним....ІМХО
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Атрактант & спінінг

Повідомлення Alegator »

Сергію, не повіриш, але я вчора також почав активно розглядати дане питання, ще до виникнення його у форумі. Так от, на донецькому риболовному сайті (назви не пам'ятаю, але в гуглі знайдеш без проблем) цей пост є вже досить давно. Думки там стосовно цього неоднозначні: є як багато прихильників так і багато противників. Я особисто поки не користувався даним досягненням риболовів, проте намір спробувати маю. Одне що для себе виніс з донецького сайту і думки багатьох провідних спортсменів (доречі вчора, гуляючи містом побачив в ларьку журнал з фото О.Слободянюка і статею "сьедобная резина" купив спеціально даний журнал "Современная рибалка" #4/2010) те, що спортсмени ним активно користуються, а найкраща пора застосування всяких там "вонючок", то холодна вода, коли риба пасивна. Тут можна багато писати, але не маючи досвіду у використанні, краще почитати думки тих, хто користувався.
Аватар користувача

Автор цієї теми
sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Атрактант & спінінг

Повідомлення sentkroy »

Дійсно перечитати немало інформації з різних джерел, то є дуже корисно. А ще випитати в колег щось цікавеньке, то є безцінна інформація.
Так і сьогодні вдалось розузнати секрет від цього дядька...
Тема повідомлення: Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі
Додано: 18 липня 2010 17:38
В той день на тій рибалці Андрій був на висоті, хоча кльов був у всіх. Та один маленький "нюанс", використання заморської "смердючки" дало значно більший... більший результат.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Sem
Сазан
Повідомлень: 193
З нами з: 29 травня 2010 21:33
Звідки: Володимир-Волинський

Re: Атрактант & спінінг

Повідомлення Sem »

Я якось після 2х годинної безтолкової хотьби по Турії, взяв тай пшикнув, (валявся в сумці з запахом крові) при першому ж забросі щучка біля 500 грам, потім скільки не пшикав повний пшик, так що думаю що просто збіг обставин
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Атрактант & спінінг

Повідомлення Bayda »

Я користувався трьома "смердючками" від: YUM, BERKLEY, MEGA STRIKE всі по бассу. YUM проявив себе слабенько, два інших були поза конкурсом. MEGA STRIKE "вазеліновий" атрактант проявив себе найкраще. Застосовував літо - осінь різниці не помітив.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Атрактант & спінінг

Повідомлення Вітус »

Дещо про "вонючки":
http://www.vseofishing.net/atrak.html
Аватар користувача

Автор цієї теми
sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Атрактант & спінінг

Повідомлення sentkroy »

На нещодавних рибалочках переконався в дієвості "заморських смердючок". Я і не міг подумати що звичайний релакс чи манс помазаний "салом", може стати в один ряд і з їстівним силіконом. А якщо взяти "сєдобку" і помазать атрактантом, то получається ефект під назвою: " не може такого бути".
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

babay
Минь
Повідомлень: 174
З нами з: 16 квітня 2010 12:02
Справжнє ім'я: Cергій
Звідки: Луцьк

Re: Атрактант & спінінг

Повідомлення babay »

Є така поговірка: -На безриб'ї і рак риба.
Був у мене колись мегастрайк,частенько виручав.Алє я його давно загубив. Ще взимку прикупив на пробу PRO-CURE Predator - нещодавня риболовля знову ж підтвердила ефективність чудо-геля аттрактанта.




-
Відповісти

Повернутись до “Все інше про спінінгову ловлю”