ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Здається, ще хтось не відзвітувався. Бачу, що фото рибалки є, а де звіт не видно!?
Діма, як там риболовля нижче мосту, чи є там зараз клювання головня?
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: р. Іква

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Клювало скрізь!!! Я доходив аж до підвісного мосту, але найбільше покльовок було біля ГЕСу.
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

<>< Fisher ><> писав:...але найбільше покльовок було біля ГЕСу.
- так було майже завжди. Та і звіти колег, в переважній мірі, від району "ГЕС". Навіть місцеві рибалки не вельми поспішають ловити нижче мосту, а лише біля ГЕС.
До слова, який улов у Сергія Г.?
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: р. Іква

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Жерех, що на фото, десяток десь головників (переважно дрібних), а далі ми поїхали додому, а Сєрьога залишився.
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: р. Іква

Повідомлення Максим Млинів »

Да-а-а. рибалка зараз на Ікві просто... (нема слів).
Я також порадував себе вечірнім виходом на річку. Набивши оскому раннішньою рибалкою в суботу біля ГЕСу. Вирішив поїхати нижче по течії, в район с.Береги ("за сваями" хто знає). Великий пресинг волинських спортсменів на першому участку додав бажання... :). І так приблизно 16.30. Я на місці. Роблю перші проводку перед "сваями" - на обній з проводок отримую зразу два чітких удари головня. Ще проводка - є! Головник гр. 150 - мє-є-лочь. :lol: Не за тим я сюди їхав :? . Пробую обловлювати цей участок. Головень клює дрібний (відносно.. :) ). Йду нижче по течії... За однією з ям місце... Протилежний берег, відносно глибокий (1,5 - 2м), плюс ростуть лілії, над ними см.15 чистої води. О... Саме те! Кидок прямо під протилежний берег. Не даю приманці впасти на траву, проводка над ліліями, під самим "верхом", часом на поверхні зявляються ворунки від вертушки... І так. перша проводка. Вертушка проходить зону трави.... В цей момент за вертушкою помічаю кілька ворунів. Ага... Зараз буде... І тут... Удар... Удар - як торт... :P (з свічками). Головень гр.700 зробивши кілька "па" над поверхнею - спокійно, баз варіантів, потрапляє до мене в руки. О це вже щось... ;). Далі - кілька проводок на цьому участку приносять ще трьох головнів ( 500 -800гр). Шкода одного "монстрика" - порвав флюр і поплив з вертушкою (в загот). Всього за кілька годин рибалки взяв сім "гарних" головнів. Мілких, та покльовок не рахував. Бо після 12 збився з рахунку :lol: :lol: :lol: .
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Dmytro
Підуст
Повідомлень: 79
З нами з: 28 липня 2009 15:03
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Повідомлення Dmytro »

Вчора виїзжали з Юрієм Івановичем на Ікву до Млинова. Спробував дві нові вертушки польского виробництва - одна 2 грама і одна 3.5 з червоними плавнічком. В період з сьомої до 11 ранку пройшли річкою від верб до мосту. Кльов був не як на білих каменях (видно сказалась погода), але були і удари - і улов. Обидві вертушки обловив:
3.5 грама

На чорний Мепс взяв гловень і був один сход

Вперше рибалив на Ікві, лишився приємно вражений.
Память рыболова феноменальна: он помнит даже то, чего не было :)
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: р. Іква

Повідомлення sentkroy »

На прохання рибаків, накатаю коротенький звітік...
Приїхавши на точку, до старого мосту, зустрів Юрія Івановича з Дімою. Декілька слів і розійшлись в пошуках млинівських головнів. Як завжди поспішаю на точку на водосховищі, з надією на кльов окуня. Вдається виловити пару штук, і все клоьову немає. Час іти на головня. Зміщаюсь нижче ГЕСу, займаю позицію біля плити і почалось... Перший пішов на вертуху, покльовки, ставлю Каміона і знову сидить. Та щастя тривало недовго, той лобатий умудрився відірвати :o манюню привезеного із виставки в Києві. Знову довелось ставити вертухен, славний - добрий "секретрий "Мепсік і діло пішло, жерех, головень, окунь, верховодка. Всіх покльовок не рахував, так само як і сходів. Всього було виловлено дванадцять головнів, один жерех, п"ять окуньків і пару верховодок.

P.S. хай тому головню що відірвав Каміона ікається до наступної зустрічі. :evil: :evil: :evil:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: р. Іква

Повідомлення Максим Млинів »

[quote="<>< Fisher ><>"], десяток десь головників (переважно дрібних).

Дрібний голавлик через те, що місцеві кормлять його горохом і вишнями.... :D От коли почнуться персики, помідори, кавуни.... :D :D :D
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: р. Іква

Повідомлення <>< Fisher ><> »

B.B.B. писав:Ребята, давайте жить дружно! В подальшому подаємо звіти про Ікву тощо
Тут деякі люди побували на ловлі головня на Ікві, а звітом щось не попахує!!! Чому би це? :roll:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні були у Млинові.
Виїхав випадково. Випала нагода, дякуючи Віталію.
В цілому риболовля сподобалась. Із головнем було сутужно, а ось по окуню відірвались як ніколи.
По кількості хвостів не рахував, багато було виходів, клювань, сходів. Брало і на мікроджиг, і на вертушки. При чому як нові вертушки (RV - знову виявились дуже вловистими), так і Мепси - на порядок гірше. Кілька фоток викладу вже завтра.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”