ВодоймиГаразджа

Модератори: BOBR, President

Аватар користувача

Автор цієї теми
Николаєвич Андрій
Мальок
Повідомлень: 6
З нами з: 06 березня 2009 13:10

Гаразджа

Повідомлення Николаєвич Андрій »

Влітку та восини мав нагоду рибалити на спінінг у водоймах Гараджі.Хочу сказати,що окуня там дуже багато.Кльов спостерігався в любу погоду. Мій рекорд-100 штук на протязі дня.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Гараджа

Повідомлення B.B.B. »

Николаєвич Андрій писав:Влітку та восини мав нагоду рибалити на спінінг у водоймах Гараджі.Хочу сказати,що окуня там дуже багато.Кльов спостерігався в любу погоду. Мій рекорд-100 штук на протязі дня.
- круто! Не хочу показатись нахабним, але не стримаюсь: на що, яка тактика, можливо, загальні підходи до лову тощо?
З повагою.
Аватар користувача

Sergyk
Ікринка
Повідомлень: 2
З нами з: 06 квітня 2009 11:01

Re: Гараджа

Повідомлення Sergyk »

5 квітня 2009 р. Гаразджа.
Приїхали десь в 9:00. Погода чудова,вітерець легесенький. Хвиліь майже не було. Вже було рибалок 5-7 шт (не рахував). Рибалили на тому березі, що напротив лагеря на червяк. Але все марно, не було жодної покльвки.
Інші рибалки ловили на донку а ми на поплачну удочку. Жодних результатів покльовки. Посиділи тай поїхали додом.
Може рано ще ловити карася чи карпа? Підкажіть будь ласка.
Аватар користувача

Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Гараджа

Повідомлення Sergey@F »

На поплавок думаю ще трошки рановато, тай вода ще дуже чиста, а от на фідер в самий раз.....
Тут наш звіт від 04.04 (субота, Шепель) https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... 01&start=0
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

Sergyk
Ікринка
Повідомлень: 2
З нами з: 06 квітня 2009 11:01

Re: Гараджа

Повідомлення Sergyk »

В мене нема фідерної удочки. Вжу думав купити, але якось руки не доходять купити. Підкажи яка краща.
Аватар користувача

Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Гараджа

Повідомлення Sergey@F »

Sergyk писав:В мене нема фідерної удочки. Вжу думав купити, але якось руки не доходять купити. Підкажи яка краща.
З того що на сьогоднішный день присутнє в Луцьких риболовних магазинах слід увагу звернути на SHIMANO серії Alivio та Catana та MICADO серія Ultraviolent, це середній клас в ціновому діапазоні від 400 грн. і вище....
MICADO серія Ultraviolent має фідера довжина яких може змінюватись від 3,60 до 4,20 завдяки ще одній вставці яка іде в комплекті....

P.S. НАДАЛІ ТАКІ ПИТАННЯ ЗАДАВАЙТЕ У ВІДПОВІДНИХ ТЕМАХ.... (Фідерні та пікерні вудилища...)
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Гараджа

Повідомлення Діма »

В минулу суботу, я і Славік Тєліцин вирішили відкрити сезон. Погода була хороша, зранку десь -2, ближче до обіду -5. Товщина льоду дещо насторожувала, оскільки в більшості лід пробивався з одного удару пешнею. Однак все обійшлося і сезон ми таки відкрили. Задача була знайти лунку, з чим чудово справився Славік, який попав на кулемет і з одної виловив мало не 30 шт. Йому ж попалися й два бонуси грам 250-300. Окунь клюва чудово, і збивши перший азарт, почали рискати по водоймі експерементуючи з проводками, вудками, ківками й мормишками. Працювало практично все. Навіть вдалося розловити зимову блешню і більш-менш зрозуміти що з нею робити, оскільки раніше зимові блешні не пробував.З цікавих моментів відмічу наступне: На одній з лунок близко берега глибина була см.30. Пішня з першого удару увійшла в грунт скаламутившу воду. До неї я прийшов хвилин за двадцять і вирішив спробувати "чортика" (maid in В. Жалнін). При активній проводці нуль, а от повільна ступінчаста проводка з паузою спрацьовувала під самим льдом (з тієї на перший погляд безперспективної лунки у такий спосіб підряд 12 шт.) Пізніше до нас прєднався Щевич І. Близько 14 години розіїхались.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

IBAH
Йоржик
Повідомлень: 55
З нами з: 20 березня 2010 00:50
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Гараджа

Повідомлення IBAH »

Поїду в неділю - перевірю!!!
Аватар користувача

IBAH
Йоржик
Повідомлень: 55
З нами з: 20 березня 2010 00:50
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re

Повідомлення IBAH »

Вчо
Востаннє редагувалось 21 березня 2011 17:27 користувачем IBAH, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

tolstui2
Колючка
Повідомлень: 11
З нами з: 03 лютого 2011 17:10
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Гараджа

Повідомлення tolstui2 »

Був мій кум ціеї неділі на піонерському ставку спіймав більше 50-ти окунів!
Рыбалка была в самом разгаре - наживку с трудом отличали от закуски!
Відповісти

Повернутись до “Водойми”