ЗвітиРічка Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Річка Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення shanik »

Сьгодні зранку перед роботою вийшов на водйму що знаходиться практично в мене під вікнами,але на якій майже не буваю- відлякує надмірне забруднення залишками "пікніків", хоча чув достатньо відгуків і про окуня і про щуку, класика "міського ультралайту". За годину жодного удару чи виходу,зграї дрібного малька стоять на поверхні,їх ніхто не гонить. Бачив двох "мирних" рибалок, один при мені зловив рибину,яку не розгледів. Зранку досить холодно, можливо на вечір рибка більш активна.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Р. Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв. м. Луцьк

Повідомлення B.B.B. »

А ще там щодня сітки ставлять і поплавочники нехтують забороною щодо нересту - ловлять по три-чотири вудки. Після вчора, приміром, один рибалка розповідав, що сітки вже ставлять серед білого дня і ніхто небудь, а самі діти - 10-15 років. Вчора і сам ту картину помітив: троє хлопчаків ставили сітку в районі 17 год. і це на фоні маси людей і відпочиваючих. Одне слово - криза!
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Alegator »

Не потрібно списувати все на кризу. Можна подумати, минулої весни (коли кризи ще не було), сіток ніхто не ставив??? В таких людей, на мою думку, криза в голові!!!
Аватар користувача

Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Sergey@F »

Alegator писав:....В таких людей, на мою думку, криза в голові!!!
:arrow: Абсолютно згідний.... І такими методами бородьби з браконьєрством які є зараз надіятись на якийсь позитивний результат вирішення цієї проблеми важко :oops: :oops: :oops:
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

Pikaso
Сазан
Повідомлень: 184
З нами з: 14 лютого 2009 22:50
Звідки: Файне місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Pikaso »

:arrow: Я виріс на цій баюрі....там є непогана риба........Один раз років 2 назад....підчас нереста окуня на моїх очах паучком зловили 278 окунів...паучок був білий від ікри і молок.......і на слова мол що ви робите була відповідь...да тут риби всім хватить 8-) ...........люди недумають про завтра...нажаль......і плюють в той колодязь з якого потім пють :(
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення B.B.B. »

До речі про рибу на Сапалаївці.
Сьогодні, приятель (Діма) рибалив у цій водоймі - виловив 3 щучки - усі на МДЖ. Усі щучки відпустив. Одну із них виловив при мені. Вперше побачив, що на цій водоймі ловлять спіном.
А ось стан річки та околиці Сапалаївки, і справді, вражають сміттям та брудом навколо - це із негативу, як це не є прикрим!
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення shanik »

Сіткарів доводилось бачити і мені, з цього приводу телефонував в рибінспекцію. обіцяли відреагувати. В неділю невідома мені ініціативна група в 15 00 ,здається, збирає добровольців провести "чистку", території парку,і водойми мабуть теж, буду вдячний тим хто це організує, сам буду на змаганнях.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні прогулювався із своїми дітьми на Сапалаївці - на моїх очах хлопчина витягнув карася десь так на 100-150 грам - вперше бачу таке!
Аватар користувача

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення shanik »

Гуляючи з сімейством взяв спінінг, за 2 години (12.00-14.00) один зріз, один "кракаділ", вихід окуня і декілька безрезультатних атак краснопери. Тіпа працює водойма.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення B.B.B. »

Ого, на Сапалаївці крокодили!
Вітя, а на що краснопірка атакувала?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”