ЗвітиРічка Сапалаївка, розлив, р-н 33-го кв.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Deranger »

Вітаю щиро, гарний початок! Дехто цілих півроку полоскав у воді спін "MIKADO" доки не зловив перший міні-трофей! Давай, продовжуй так надалі! Але без фанатізму! ;) Catch and release, як говорять мисливці на ведмедів
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення максім »

Сьогодні виходив на Сапалаївку. Зловив одного окуня десь на 100 грам, і було два зріза щуки :cry: .
Аватар користувача

angaj
Ікринка
Повідомлень: 2
З нами з: 16 квітня 2010 12:42

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення angaj »

Сьогодні знову був на Сапалаєвці але жодного удару також був на заливі Стиря два удара на Мепс Аглія №2. Вчора замінив катуху була Кобра 240 а зараз Ріобі Екузіма 3000
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Deranger »

Ecusima, мабуть, більше сподобалася. ;) Правильний вибір для бюджетної котушки!
Аватар користувача

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 171
З нами з: 09 травня 2009 08:38
Звідки: м.Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення Mak7 »

Сьогодні після школи вийшов на декілька годин покидати спіном. На риболовлі я вирішив впертися в міні воби. Ловлю я розпочав з воба Mini beit (KAMATSU). Через хвилин десять я виловлюю першого окуня.

Після цього покльовок більше небуло і я пішов на великий ставочок. Там клювань також не було і я повернувся в попередню зону лову. Через хвилин двадцять виловлюю мілку щучку.

Згодом мені вдається виловити ще одного окуня.

Після цього я вирішив поставити воблер Strike Pro Baby Pro. Незабаром моїм спіном на цей воб мій друг Діма виловив невеликого окуня, а я також одного окунця і одну невелику щучку.

Ось така видалась сьогодні риболовля.
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Сьогодні йшов додому біля Сапалаївки. Вирішив зайти і глянути, можливо хтось рибачить :roll: На березі річки зустрів Мак7 і Максіма :D Хлопці ловили на мдж. Результат-1 окунець. Тут я в Максіма попросив спінінг, щоб глянути як грає його новенький Мідж. І що Ви думаєте, роблю перший закид і виконую проводку 1-2 пауза 1-2-3 пауза і.т.д. і відразу сідає окунь. Роблю фото мобільним (тому така якість), відпускаю (волосатого :lol: :lol: :lol: ) полосатого і роблю другий закид і знову окунь!!! Подальші закиди більше нічого не принесли. Далі ще Мак7 ловить також 2 окуні на Мідж. Я просто вражений. Я маю 2 Міджа, і куплю напевно ще декілька, бо враховуючи його ціну і уловистість- ВОБЛЕР ПРОСТО БОМБА!!! Ось фотодокази :D :D :D
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Сьогодні зранку заскочив на 2 годинки на Сапалаївку. Вирішив обловити тепер свої Міджі :) На річці холодно, сильний вітер (видно по зачісці :lol: ) виривав спінінг з рук. Вирішую, що Мідж не варто ставити, бо в такий холод риба напевно стоїть нижче ніж заглиблюється цей малюк, тому ставлю Чірфула який йде глибше і в бій. Вирішив не ризикувати і поставив поводок 5 см. довжиною. З другого закиду сідає щучка грам десь 250. Швидко відпускаю, аж забув сфотографувати - азарт :lol: Через годинку ловлю непоганого (за мірками Сапалаївки) окунця, а далі додому :D
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

IBAH
Йоржик
Повідомлень: 55
З нами з: 20 березня 2010 00:50
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення IBAH »

О, непогано....
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення максім »

Вчора виходив на Сапалаєвку. Спочатку ловив на маленькому ставку, але риба непроявляла ніякої активності і вирішив піти на великий ставок. Ставлю важчу приманку і починаю закидати, через декілька хвилин відчуваю клювання, підсічка. Єєє. То був мілкий окунець. Роблю фото і відпускаю. І вже час бігти.
Потім вийшов глянути під вечер без спінінга, побачив Віталія Віжанського, який тільки розмотувався. Десь через дватцять хвилин виловлює мілку щучку. І пішли ми на великий ставок, попросивши в нього декілька разів кинути спінінгом, зловив маленьку щучку. Ще В.В.В зловив 3 окунця.
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Р.Сапалаєвка, розлив, р-н 33-го кв.

Повідомлення максім »

Вийшов ще сьодні кинути на 1 годинку. Зловив 1 окунця, і було 2 покльовки.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”