Все інше про спінінгову ловлюЛовля білої риби на спінінг

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 171
З нами з: 09 травня 2009 08:38
Звідки: м.Луцьк

Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення Mak7 »

Створив цю тему тому, що знаю що багатьом спінінгістам доводилось ловити мирну рибу на спінінгові приманки. Пропоную всім ділитися досвідом ловлі білої риби на спінінг. Самому ж мені доводилося ловити верховодку та плотву на МДЖ.
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення Павло »

Є така приманка - мухоблесна, на неї і ловлять ''бєль''(переважно уклію)
Але ІМХО - для ловлі ''бєлі'' є відповідні снасті(поплавок)
Аватар користувача

Андрей
Минь
Повідомлень: 166
З нами з: 19 серпня 2009 22:47
Звідки: Луцьк

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення Андрей »

Проводка - ступінька з підривами...на паузі - ТУК...є....думав хороший окунь, а тут таке чудо.
Приманка - с*єдобка від Берклі 1"
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

А ось моє ІМХО.Я думаю що ловля білої риби на ул це як етап розвитку,якщо ти ловиш біль на спінінг не випадково, значить ти майстер.
Біла риба потребує невеликих приманок які імітують якийсь харчовий об*єкт,біда лиш в тім що не завжди можна найти відповідні приманки в магазинах.Вихід один- виготовляти такі імітації власноруч , що я і роблю , я рухаюсь в напрямку ловлі "бєлі"не випадково.
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Я так розумію ви обговорюєте ловлю чистокровної білої риби :lol: :lol: :lol: Тобто напівхижаки такі як головень і в'язь не рахуються!!! ;) Тоді я ловив ляща і верховодку. Це були не одиничні покльовки, а регулярні. Ляща зловив на ямі при дуже повільній джиговій проводці біля дна. Покльовкі цікаві - не класичний удар,а просто сильна потяжка. Верховодку ловив на Ікві під нависаючими над водою гілками дерев. Клювала не при проводці,а на падінні воба. При ловлі на вертушку навпаки. Доходило більше десятка рибок за рибалку. ;)
Востаннє редагувалось 12 березня 2010 23:30 користувачем <>< Fisher ><>, всього редагувалось 1 раз.
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Андрей
Минь
Повідомлень: 166
З нами з: 19 серпня 2009 22:47
Звідки: Луцьк

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення Андрей »

р.Іква...приманка _ meps 00...проводка вздорж берега...покльоки наскільки агресивні, що аж спін виривають з рук :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Нічьо так ,гарне доповнення до ловлі стандартної спінінгової риби.
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення Максим Млинів »

А де сенс - в ціленаправленій ловлі білої риби? Таке відчуття що в людей від хижака, вже жога, чи розвиватись далі нама куди? :lol:
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Максим Млинів писав:А де сенс - в ціленаправленій ловлі білої риби? Таке відчуття що в людей від хижака, вже жога, чи розвиватись далі нама куди? :lol:
ІМХО сенс в тому, щоб ловити спіном рибу там де немає хижака, або коли він абсолютно неактивний. Наприклад на якомусь жабовніку літом при +35 жари де велика кількість краснопірки. Сам так не ловив, але з розповідей знайомих це дуже цікаво. Ось і собі для різноманітності хочу спробувати, але приманочки для такої ловлі не дуже дешеві, хіба що самому кліпати ;)
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення Павло »

А якщо з підсадкою живої насадки(червяк), може щось і вийде?
Відповісти

Повернутись до “Все інше про спінінгову ловлю”