ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: р. Іква

Повідомлення Максим Млинів »

МАК7 - UL сам за себе говорить. Використання дуже чутливих та тонких оснасток. І шнур в тому числі. Один з варіантів, я знайшов у Віктора ("Фортуна рибалки"), ти повинен його знати. Восени я взяв в нього 0,1 шнур (здається Берклі Крістал) не памятаю, але ціна та якість хороша. Продавав на "моток". Я задоволений. Тонші шнури не ставлю. Рідко попадаються якісні. А якщо попадають, то ціна відповідна. Хоча є нюанс, не кожна катушка сприймає такий шнур. Можуть йти петлі. І нитка вбивається в моменті.
Що до жилки то 0,16 це потолок.
Ну думаю відповів. На далі давай такі теми обговорювати у відповідних розділах, щоб не флудити... :)
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Mak7
Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 171
З нами з: 09 травня 2009 08:38
Звідки: м.Луцьк

Re: р. Іква

Повідомлення Mak7 »

Дякую за відповідь.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: р. Іква

Повідомлення sentkroy »

І знову Млинів і знову Іква. Випала нагода сьогодні побувати в цьому місці.

За одно помакав у воді обновочки придбані на виставці (фото-звіт про виставку в Києві розповім у новій темі, треба матеріал зібрати до кучі і обробити :D :D :D )

Потестивши приманочки вирішую щось піймати. Переходжу на МДЖ, таки рибку вдається роздразнити на покльовку...

Всього мав з десяток покльовок, були ледь помітні, а були просто "звірскі". Твістер мало не злазив з гачка, а одному відїли хвоста. :( :( :(
Ось така видалась прогулочка на свіжому повітрі. :D :D :D
P.S. Подяка Ігореві за те, що витягнув із дому понюхати свіжого повітрячка.
P.P.S Доречі завтра В.В.В збирається в ті краї. Разом із Максимом із Млинова будуть будити голавлика.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

andrey.medok
Верховодка
Повідомлень: 25
З нами з: 22 лютого 2010 21:05
Звідки: Луцьк

Re: р. Іква

Повідомлення andrey.medok »

Приятно ощутить полёвку после долгой зимы.
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: р. Іква

Повідомлення Максим Млинів »

21.03.10 неділя. Зустріч риболовів відбулась!!!
Ранок. 7.00. Збори. Прибувають рибалки. На старенькому мосту стає тіснувато. Реєстрація. Настрій відповідає дійству. І от ця маса людей розтягується по береговій лінії... Перша думка, стільки спінінгістів в одному місці - це вже браконьєрство :lol: . Пізніше вона не підтвердилась. До обіду практично всі без риби. Проблема в тому що розтягнутись по водоймі практично не можливо. Починаючи від "кургану", у воді багато водорослей. Тільки приманка падає в воду, на неї зразу наліпає "трава" - жуть. Вище по течіїї проблеми цієї на було, але про це я взнав пізніше. Зранку вирішов спуститись нижче, "до свай", обловити там ями, на днях прикупив у Віті "Фортуна рибалки" "вкусных" берклівських віброхвостів, дуже хотілось протестувати. Прийшов на місця. Клас. Вода піднялась. Такі "обратки".... Ну все, не рибалка а пісня. Перший кидок. Приманка не вспіває навіть впасти на дно - кінчик вудки провалюється... Вимотую трава на жилці, приманці... Б..ин тільки не сьогодні :cry: Кілька проводок в різних місцях, різними приманками, зміна горизонту проводок - результат той же. Більшого розчарування не можна було й очікувати.... Поступово піднімаюсь вверх по течії. Всі проводки з таким самим результатом. Час проходить. Підхожу до місця збору. Настрій - нижче, ні куди. Цікавлюсь результатами інших рибалок. Десяток окуньків, у кількох рибалок. Де хто поїхав в Баболоки - там ситуація така як і в мене. Основна масса рибалок в нулях. Обід. Дійсно, щира подяка Шеф повару. Уха - просто "казка".
Після обіду. Учасники по трохи розходяться. Йду до ГЕСу на "бистрячок". Кілка проводок воблерка. Чіткий удар. Сход. Ще через кілька, сідає голавлик (~200гр), перший і останній (в мене) на сьогодні. Звонить ВВВ. Люди збираються. А мені ще потрібно забрати свої речі (відро, казан...). Збираюсь. Шкода що приємні речі закінчуються ....
Пізніше дзвонив до ВВВ. Під вечір. Іван - місцевий спіпінгіст. Піймав щуку вагою близько 6кг. Що цікаво на 1" твістерок, головка 2гр., і жилочка 0,16. Ось так.
А в цілому, хотілось би подякувати організаторам і учасникам цього дійства.
Дуже шкода що не було колег із Луцька. Я думаю вони здогадаються про кого йде мова. Я чомусь надіявся, що ви приїдете.....
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Rostislavоvich
Судак
Повідомлень: 278
З нами з: 07 березня 2010 22:41
Звідки: Млинів

Re: р. Іква

Повідомлення Rostislavоvich »

Сьогодні розпочав рибалку на водосховищі. Але сильний вітер заставив поміняти місце лову, перейшов нижче гес. На 15 хвилині джигувань відчув дуже сильний удар і стоп й помаленько пішов легше та легше, це був головник 400-500 гр.Були ще покльовки, одна також неменш яскрава але в результаті лише стягнутий твістерок. P.S.Покльвка головника ще та ;)
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: р. Іква

Повідомлення Максим Млинів »

Сьогодні на річці Іква, між мостами, піймали сома 34 кг. На твістер Релакс (копито білий з чорною спиною) № 4. Боролись з рибою майже годину... Монстр довжиною 1,5 м. (приблизно). Ось так, а кажуть в річці немає риби... :D
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

ttman
Плоскирка
Повідомлень: 63
З нами з: 01 червня 2009 09:29

Re: р. Іква

Повідомлення ttman »

Максим Млинів писав:Сьогодні на річці Іква, між мостами, піймали сома 34 кг. На твістер Релакс (копито білий з чорною спиною) № 4. Боролись з рибою майже годину... Монстр довжиною 1,5 м. (приблизно). Ось так, а кажуть в річці немає риби... :D
Часом не з 1 КВІТНЯ..?
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: р. Іква

Повідомлення We$t »

Максим Млинів писав:Сьогодні на річці Іква, між мостами, піймали сома 34 кг. На твістер Релакс (копито білий з чорною спиною) № 4. Боролись з рибою майже годину... Монстр довжиною 1,5 м. (приблизно). Ось так, а кажуть в річці немає риби... :D

да, я тоже чув, це Васька, сторож з ГЕСу, казав спінінг "Лєнінградський" і лєска 1 мм. іншої снасті нема, везе новачкам, шо тут скажеш, обіцяв фотки викинути на сайт, як до його хати світло проведуть. Думаю сом жирував там, жаби нерестяться.
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: р. Іква

Повідомлення Максим Млинів »

На рахунок Василя. :lol: :lol: :lol: А ось і фото трофею...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”