ПриманкиКолебалки

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Колебалки

Повідомлення DRAKULKA »

Осень пришла, начинаются отчёты типа "как я провел лето".. lol: lol: lol:
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Колебалки

Повідомлення <>< Fisher ><> »

DRAKULKA писав:Осень пришла, начинаются отчёты типа "как я провел лето".. lol: lol: lol:
Конкуренти нікому непотрібні... А якщо чесно, то тема зараз ще більш актуальна, ніж влітку... Води мало... Потрібна тільки тепла погода і "Бабине літо" refleks:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Колебалки

Повідомлення myname »

Ультралайтові мікроколивалки, які в мене добре ловлять кленя (головня) на малих гірських річках Закарпаття, Прикарпаття чи Карпатах. Не хочу нікому нав’язати свою думку, що тільки моделі коливалок з відео ловлять кленя. А які мікроколивалки у вас найкраще ловлять кленя на малих річках? Якого рекордного кленя по вазі вам вдалося піймати на ультралайтові мікроколивалки на малих річках?

Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Колебалки

Повідомлення myname »

Отримав в подарунок 3 китайські блешні коливалки, копії мепс циклоп №00. Поки що не мав змоги перевірити їх в роботі, тому не можу сказати приманка робоча чи ні. Надіюся щука оцінить цю копію циклопа своїми покльовками. Друзі мають оригінальні коливалки Mepps Syclops, то задоволені цією проманкою.

Аватар користувача

alextoreto
Ікринка
Повідомлень: 1
З нами з: 01 березня 2020 21:40
Справжнє ім'я: Олексій

Re: Колебалки

Повідомлення alextoreto »

Фотографий нет, да и опыта тоже) пока даже похвастаться нечем) только начинаю рыбачить, но уже в восторге от своего нового хобби!
Насмотрелся на красивые блестящие приманки и решил задать вопрос, а они насколько увеличивают улов? или они нужны для каких то других целей?
Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Колебалки

Повідомлення myname »

Моїми першими спінінговими приманками були блешні коливалки шторлінг та єнісєй. А ви пам’ятаєте свою першу спінінгову приманку?

Відповісти

Повернутись до “Приманки”